Grover ارائه می دهد راهنمایی برای کودکان و نوجوانان برای مقابله طول Coronavirus همه گیر


grover-radio-interview
Slaven آزاده نامداری/گتی

استیفن گراور است که در اینجا برای بچه های ما در این پادکست جدید

به عنوان روز تبدیل به هفته و ماه به ماه همه گیر و زندگی سخت تر و سخت تر در کودکان و نوجوانان — ذهنی و عاطفی. با هیچ مدرسه هیچ playdates و مکان محدود برای رفتن به هر مقدار از حالت عادی می تواند ما را به زندگی خود را خوش آمدید. که در آن مورد علاقه ما Sesame Street, هیولا, Grover در می آید برای کمک به کودکان در مقابله با همه آنها احساس و آوردن لبخند به چهره خود را (و ما).

استیفن گراور است برای ما به ارمغان آورده NPR زندگی کیت پادکست با میزبان آنیا Kamentez و کری ترنر آوردن برخی از مورد علاقه ما muppets به ما هنگامی که ما به آنها نیاز دارید بیشتر. “سلام به همه! سلام به همه شما کودکان و mommies و daddies. من امیدوارم که شما همه چیز در امن و به خوبی در حال حاضر!” این ویدئو شروع می شود.

Grover مذاکرات برای بچه ها (و واقعا همه ما) در مورد چگونه او را به مقابله با از دست رفته خود را, دوستان, چگونه در لحظه زندگی می کنند و از همه مهمتر که آن را کاملا OK به احساس غم. او نیز ارائه می دهد برخی از مشاوره در مورد چگونه به مقابله با همه بزرگ ما احساسات و برخی از راه هایی برای سالم ماندن در طول این زمان.

اولین قطعه ای از مشاوره است که به نگه داشتن مشغول است. “من در تلاش برای کمک به اطراف خانه” استیفن گراور در پاسخ وقتی پرسید که چگونه او را به ماندن مشغول است. “من سعی می کنم به من و من را از غذاهای من را سینک کنید و سعی کنید به انتخاب کنید تا اسباب بازی های من.” او همچنین می گوید که او را تحویل هیولا و تلاش برای آوردن مواد غذایی برای افرادی که نمی توانند خود را.

استیفن گراور نیز گفت: حتی اگر شما نمی توانید با دوستان شما در حال حاضر شما می توانید انجام برخی از چیزهای سرگرم کننده از طریق ویدئو چت و پس از آن باعث می شود آن را احساس می کنم مثل روزهای خوب گذشته. “در واقع فقط قبل از صحبت کردن با شما من با Snuffy” او به شوخی. “خوب… چشم چپ خود را به هر حال. این نوع سخت برای دیدن همه او را روی یک صفحه نمایش کوچک.” او گفت که او دوست دارد به بازی بازی های هیئت مدیره در چت تصویری با دوستان خود به گذر زمان و کمی سرگرم کننده است.

او همچنین در مورد اهمیت پیدا کردن چیزهایی را که نمی شامل یک صفحه نمایش کوچک. استیفن گفت: بینندگان او بازی می کند با اسباب بازی های خود و با استفاده از تخیل خود را به او را به سرزمین های دور. “شما می توانید در هر نقطه در تخیل خود را,” او توضیح داد. او همچنین دوست دارد به خواندن اما داستان با هیولا دیگر در آنها است.

در نهایت او به یاد بچه ها در تمام سنین که آن را OK بود و غمگین. “این خوب است برای غمگین می شود و در هر حال حاضر و پس از آن — که تنها انسان است,” او گفت:. “یا هیولا. هر کس که زنده می شود غم از زمان به زمان خوب است. اما این است که به تصویب و همه ما خواهد بود قادر به گرفتن هم جشن می گیرند و هنگامی که ما انجام می دهیم.”

توصیه های جامد Grover.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im