Publix Food Market exterior
جان Greim/گتی ایماژ

Publix اعلام کرد که آنها خریداری شده و تولید شیر برای کمک به تغذیه امریکا بانک های مواد غذایی

در فلوریدا مستقر سوپر مارکت های زنجیره ای Publix اعلام کرد آنها خرید محصولات تازه و شیر از فلوریدا کشاورزان جنوب شرقی و لبنیات و اهدا خواهد شد گفت: تولید و شیر برای تغذیه امریکا-عضو بانک های مواد غذایی برای کمک به حل برخی از امریکا زنجیره تامین مسائل. با توجه به آزادی مطبوعات فقط در هفته اول, Publix خریداری شده بیش از 150 ، 000 پوند از تولید و 43,500 گالن شیر به طور مستقیم از فلوریدا تولید و لبنی و کشاورزان است.

ابتکار لگد مارس 22 و انتظار می رود که به اجرا برای چند هفته.

“به عنوان یک خرده فروش مواد غذایی ما باید از این فرصت منحصر به فرد برای پر کردن شکاف بین نیازهای خانواده و کشاورزان نهفته coronavirus همه گیر” Publix مدیر عامل شرکت تاد جونز گفت: در یک بیانیه آماده. “در این زمان از عدم قطعیت ما سپاسگزار قادر به کمک به فلوریدا تولید کشاورزان جنوب شرقی لبنیات و خانواده ها در جوامع ما است.”

تغذیه امریکا تخمین می زند در حال حاضر 17 میلیون اضافی افرادی که تجربه ناامنی غذایی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و پس از آن شرایط بازار است. برای کشاورزان بسته شدن رستوران ها و مدارس و محل های کار در سراسر آمریکا را ترک کرده است و آنها را با بیش از محصول با هیچ جایی برای رفتن. این یک وضعیت ناگوار — که Publix امیدوار است به مرحله و کمک به حل کند.

“همانطور که ما در پاسخ به کروناویروس همه گیر Publix می داند که بیشتر خانواده ها در حال تبدیل شدن به ما برای کمک به قرار دادن مواد غذایی به خصوص محصولات تازه و شیر در جدول خود را” تغذیه جنوب فلوریدا رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت پاکو بلس گفت: در انتشار. “ما سپاسگزار به Publix نه تنها برای حمایت از تولید کنندگان بلکه خود را سال حمایت از تغذیه جنوب فلوریدا است.”

با توجه به CNBC بیش از 26 میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس — تعداد بی سابقه ای. با بسیاری از ایالت ها مطمئن نیستید که غیر ضروری کسب و کار باز خواهد شد نیاز به کمک های غذایی برنامه است مهم تر از همیشه قبل از.

در علاوه بر این به کمک خوراک جوامع محلی این برنامه با هدف کمک به کشاورزان در طول این زمان بحرانی.

“مانند بسیاری دیگر در حال حاضر فلوریدا کشاورزان در زمان نیاز” گفت: پرو مزارع خانوادگی غذایی شرکت. مدیر عامل Peter F. پرو IV. “ما با فروتنی Publix خرید اضافی سبزیجات تازه از آمریکا و دیگر مزارع محلی برای کمک به بانک های مواد غذایی در سراسر جنوب شرقی است.”

علاوه بر این شرکت ساخته شده است کمک های مالی بالغ بر 2 میلیون دلار برای حمایت از تغذیه امریکا عضو بانک های مواد غذایی در بیماری همه گیر. با توجه به NPR, Publix همچنین اعلام کرد در اواخر ماه مارس آن را استخدام “هزاران نفر از همکاران” به دیدار بی سابقه تقاضا در طول بیماری همه گیر.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات ، مراکز کنترل بیماریو سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im