winn-dixie-stores-no-mask-requirement
جف گرینبرگ/گتی

به عنوان خرده فروشان عمده در سراسر کشور موضوع ماسک حکم فلوریدا مبتنی بر زنجیره مواد غذایی Winn-Dixie می گوید: آن را نمی خواهد

در چند هفته گذشته ما دیده ایم گام های بلندی ساخته شده که می آید به گرفتن آمریکایی ها به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, یکی از بهترین چیزهایی که ما می توانید انجام دهید برای کمک به کاهش سرعت گسترش از کروناویروس که باعث COVID-19. اما به عنوان برخی از رهبران و شرکت های فشار به عقب و یا حاضر به موضوع ماسک حکم موارد در ادامه به افزایش خارج از کنترل در آمریکا به ویژه در ایالت های جنوبی که تعطیل اواخر و اوایل بازگشایی. و در حال حاضر حتی به عنوان فروشگاه های مواد غذایی و جعبه بزرگ خرده فروشان در سراسر کشور اعلام کرد که ماسک مورد نیاز خود را در فروشگاه های فلوریدا مستقر فروشگاه زنجیره ای Winn-Dixie فقط اعلام کرد مخالف: که آن را نمی خواهد نیاز خریداران به پوشیدن ماسک.

در بیانیه ای به دست آمده امروز نشان می دهد یک سخنگوی Winn-Dixie شرکت مادر Southeastern فروشنده گفت: “در حال حاضر ما در حال پیوستن به محلی ایمنی مقرر در درون هر یک از فروشگاه های ما و به شدت تشویق کسانی که از نظر پزشکی قادر به پوشیدن صورت پوشش به انجام این کار است.”

اما این بیانیه ادامه داد: “ما نمی خواهیم به علت بی اصطکاک بین مشتریان و همکاران با تنظیم ماسک مقرر و ما به شدت تشویق مقامات دولتی به رهبری راه را در تنظیم این نوع ایمنی اجباری.”

به عبارت دیگر, Winn-Dixie قصد ندارم به مراقبت در مورد سلامت خود را به مشتریان و یا آن جوامع تا زمانی که مقامات دولتی به آنها می گوید به. سرد است.

این زیر یک هفته از عمده فروشان اعلام کرد که بدون در نظر گرفتن دولت و شهر حکم آنها خواهید بود نیاز خریداران خود را به پوشیدن پوشش صورت. Publix به تازگی اعلام کرد ماسک مورد نیاز خواهد بود آغاز ژوئیه 21. خارج ساخته شده مشابه اعلام هفته گذشته است. Costco و تمام مواد غذایی شده اند که نیاز به ماسک از آنجا که ممکن است. Winn-Dixie است که در واقع در اقلیت بنابراین حداقل وجود دارد که.

فلوریدا است که در آن Winn-Dixie شرکت مادر است که مقر آن در حال حاضر یکی از coronavirus نقاط در ایالات متحده در مجموع موارد در دولت در حال نزدیک شدن 350,000 و پزشکان وجود دارد هشدار می دهند که منابع و تخت در بخش مراقبت های ويژه شروع به اجرا. فقط سه ایالت فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا را برای اختصاص یک پنجم از کل جهان به جدید کروناویروس موارد در طول چند روز گذشته.

هنوز هم هر چند واکنش های عمومی به ماسک حکم مخلوط است. شده اند وجود دارد بسیاری از ویروسی ویدئوها از چند هفته گذشته از مشتریان بزرگ پرتاب بداخلاقی در فروشگاه زمانی که آنها خواسته یا ماسک کردن و یا ترک. از سوی دیگر بسیاری از مردم در رسانه های اجتماعی شده اند انتقاد Winn-Dixie برای آن تصمیم به نیاز به ماسک.

حداقل به عنوان یک فرد در توییتر با اشاره به این خواهد شد و به ضد maskers یک محل به محل فروشگاه به طوری که آنها ماندن از دیگر فروشگاه های مواد غذایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de