‘غم مغز’ به سرقت رفته توانایی من برای لذت بردن از سرگرمی های من استفاده می شود به


grief-brain
ناتالیا Almeida/Reshot

من هفته خیلی دیر به ببر پادشاه پدیده ای که جاروب ملت در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر. در آن اوایل هفته در حالی که همه ما تنظیم به حالت عادی و تلاش برای کشف کردن که آیا این واقعی بود یا زندگی جمعی کابوس ما نیاز به خواب بیدار شود از همه بود و صحبت کردن در مورد و الگوی رفتاری-ing در مورد Tiger King. من نبود. من به عنوان خوانده شده بررسی و فکر می کنم قطعات و منتظر در الگوهای رفتاری (بسیاری از الگوهای رفتاری) و من باید خوب-ish حس از آنچه اتفاق افتاده است نشان می دهد اما اغلب از دست رفته در کل ملی گفتگو.

نه برای کمبود وقت. هر چند زمان می تواند سخت به آمده بین بودن پدر و مادر تنها یک بحران و یک زن در تلاش برای ساخت یک حرفه ای برای خود در طول یک بیماری همه گیر من می توانستم به تماشای چیزی است که بعد از من بچه ها به رختخواب رفت. اغلب من بیش از حد ذهنی خشک به انجام هر کاری است که شامل عمده عملکرد شناختی. اما شب بعد از شب, کنترل از راه دور در دست من به نوبه خود در تلویزیون و تماشای چیزی (مگر اینکه آن را مرده به من— چرا که اگر من می تواند پیدا کردن یک دلیل برای خنده در مورد من جوان بيوه, sign me up).

به جای من اجازه عملکرد تلویزیون به عنوان پس زمینه سر و صدا در یک خانه است که به طور ناگهانی بیش از حد آرام و بیش از حد تنها و من گرفتن بر روی رسانه های اجتماعی و یا تلاش برای نوشتن و یا (به احتمال زیاد) از دست خودم بی فکر اینترنت سوراخ در حالی که برای. و من از دست ملی مکالمات.

اما من یک دلیل خوب: من غم و اندوه مغز است.

قبل از بيوه من هرگز شنیده در مورد غم و اندوه مغز و من احتمالا نمی خواهد درک کرده اند که چگونه نشستن به تماشای یک نمایش در تلویزیون می تواند یک مبارزه است. بسیار وجود دارد برای این عمل دیگر از خیره در روی صفحه نمایش و اجازه دادن به شخصیت های انجام کار.

اما که نیاز به تمرکز و تمرکز است که در کمال تعجب (و یا شاید جای تعجب نیست) سخت است که خود را از دنیای وارونه با غم و اندوه. Lisa M. Shulman, MD, استاد مغز و اعصاب در دانشگاه مریلند و نویسنده قبل و بعد از از دست دادن: یک متخصص مغز و اعصاب دیدگاه در از دست دادن و غم و اندوه و مغز ما نوشت که “هنگامی که ما فکر می کنم در مورد مغز تروما ما معمولا فکر می کنم در مورد آسیب فیزیکی. اما ما در حال حاضر درک کنند که ضربه روحی از دست دادن اثرات عمیقی بر ذهن و مغز و بدن است.” تاثیر غم و اندوه در مغز می تواند “منجر به سردرگمی, سردرگمی, جدا شدن و افزایش فراموشی” با توجه به Shulman.

غم و اندوه مغز واقعی است. این ضربه به عنوان موثر به عنوان یک آسیب فیزیکی. من به یاد داشته باشید در اوایل روز از غم و اندوه. من به یاد داشته باشید اولین بار من از دست رفته (دفعات بازدید: به طور کامل در مورد) انتصاب—چیزی که هرگز برای من اتفاق افتاده در من قبل از از دست دادن زندگی است. من به یاد داشته باشید راه رفتن از یک اتاق به اتاق در تلاش برای به یاد داشته باشید که چرا من می خواهم ایستاد تا از صندلی من در وهله اول. من به یاد داشته باشید خیره به تازگی منتشر شده کتاب توسط یک نویسنده من را دوست داشت و مایل کلمات در صفحه برگزار می شود سحر و جادو آنها استفاده می شود به نگه دارید و یا حداقل می تواند نگه دارید و توجه بیش از دوازده ثانیه در یک زمان.

تا زمانی که من شروع به خواندن افراد دیگر داستان از غم و اندوه من فکر کردم آن را فقط به من. من نمی دانم پس از آن که غم و اندوه بیشتر است از احساس غم در طول مراسم تشییع جنازه و روز پس از, و بیش از گریه در جشن های تولد و سالگرد. من نمی دانم که غم و اندوه چیزی است که اغلب به اطلاع شما در هر لحظه و فکر و گاهی rearranges تمام چیزهایی که شما می دانستم که درست باشد. هنگامی که من می دانستم که یک بار من می خواهم آموخته تجربه من بود غیر معمول نیست, آن را آسان تر به خودم دادن فضا و زمان من نیاز به پیدا کردن راه بازگشت من به خودم.

این روزها آسان تر است. من خیلی بیشتر scatterbrained از من بود قبل از از دست دادن (یا من بیشتر scatterbrained اما این که با توجه بیشتر به انفرادی پدر و مادر و تلاش برای پرسشگری دارد مدیریت یک زندگی ساخته شده به صورت دو به جای غم و اندوه) و آن را آسان تر به تمرکز در طول روز وظایف مهم—یا من بهتر است در نوشتن خودم یادداشت ها و تنظیمات گوشی یادآوری.

و در عین حال توانایی به تماشای یک نمایش و یا خواندن یک کتاب و نه به طور کامل بازگشته است. است که در زندگی به طور منظم و به خصوص وحشیانه در طول یک بیماری همه گیر که منطقه بندی به یک سری و شرکت در یک مکالمه ملی برای منحرف کردن اذهان از افتضاح واقعیت خارج خواهد بود واقعا خوش آمدید.

هنگامی که اجتناب ناپذیر “چه شما در حال تماشای,” سوال مطرح می شود در زوم تماس و مجازی مبارک ساعت من هیچ پاسخ. من زیر لب سخن گفتن چیزی در مورد نشان می دهد شنیدم عالی بود و من برنامه ریزی به سازمان دیده بان. من نمی اضافه کردن که من لیست را نشان می دهد من برنامه ریزی به سازمان دیده بان است که به شدت و به ندرت لمس کرد. من معمولا نمی داوطلب که من هنوز هم نمی تواند تماشای تلویزیون است. شوهر من درگذشت دو به علاوه سال پیش و من نمی خواهم به صدا شکسته, غم, زیرا من می دانم که من نیستم.

آن را به سادگی از غم و اندوه و که در آن من در غم و اندوه من سفر.

من نمی دانم که من قادر خواهید بود به تماشای تلویزیون و یا خواندن یک کتاب دوباره. من فرض می کنم من خواهد شد. من امیدوارم که من—من از دست رفته ببر پادشاه روند اما من می خواهم به قادر به پرش به سری بعدی که طول می کشد بیش از ملی گفتگو. اما در حقیقت من نمی دانم. غم و اندوه است ندارد یکی از اندازه متناسب با تمام جدول زمانی.

من می دانم که من می توانید انجام دهید این است که پیدا کردن برخی از گریس برای این پست از دست دادن نسخه من نسخه ای که زندگی می کردند یک عمر را در چند سال نسخه ای که شاید نمی توانید به تماشای ببر پادشاه فقط رتبهدهی نشده است, اما می تواند پایه بلند در چهره های جهانی همه گیر برای کودکان خود. نسخه ای که می داند که مانند یک آسیب فیزیکی بهبود زمان طول می کشد و آن را همیشه نگاه متفاوت از فردی به فرد اما این اتفاق خواهد افتاد با کمی گریس کمی دلسوزی کمی امید. نسخه ای که نگه می دارد های داستان او چون یک روز دیگر ممکن است نیاز به دانستن است که حتی اگر او نمی تواند در پیوستن به ملی مکالمه او را شکسته و اندوه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im