گرتا Thunberg دریافت $100K جایزه و اهدا کل چیزی که به بچه ها تحت تاثیر COVID-19


Greta-Thunberg-nobel-peace-prize
لیونل BONAVENTUR/گتی

گرتا Thunberg اهدا $100,000 به کودکان مبتلا به کروناویروس بحران

در اوایل این هفته گرتا Thunberg شد که انسان عمل یک کرون در سراسر جهان توسعه سازمان و با استعداد بود $100,000 در روز زمین را نسبت به خود بنیاد و ادامه کار او در مبارزه با تغییر آب و هوا. اما Thunberg بودن عاقلانه زن جوان متوجه شد که مبارزه با کروناویروس بسیار ضروری تر موضوع در این لحظه و هدایت خود پول جایزه به یونیسف برای حمایت از کودکان که مبتلا شده اند COVID-19.

“مانند آب و هوا بحران coronavirus همه گیر است که یک کودک-حقوق بحران است. آن را بر تمام کودکان در حال حاضر و در بلند مدت اما گروه های آسیب پذیر خواهد بود و نهفته ترین” Thunberg گفت: در بیانیه ای در سایت یونیسف.

Thunberg شفافی در Instagram چگونه کودکان “در کشورهای فقیر در فقیرترین محله و برای کسانی که در حال حاضر در محروم و آسیب پذیر در شرایط” هستند و به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس. با وجود این واقعیت است که کودکان کمتر احتمال دارد به قرارداد ویروس آن را به تعطیلی مدارس و کمبود منابع است که دارای بیشترین تاثیر عمیقی بر زندگی خود و آینده.

“بیش از 1.5 میلیارد کودکان امروز متاثر از تعطیلی مدارس و,” Thunberg نوشت. “این اثر مستقیم بر روی میلیون ها نفر از کودکان و افراد جوان فرصت برای یادگیری به یک وعده غذایی ناهار و دسترسی به آب و فاضلاب. بیش از 300 میلیون کودک در مدرسه تکیه بر مدارس به عنوان یک منبع تغذیه روزانه. میلیون ها نفر از کودکان لازم نیست دسترسی به آموزش از راه دور. شکاف دیجیتال یک مثال از نابرابری جهانی تاثیر می گذارد که آسیب پذیرترین کودکان است.”

اتفاقا این فعال جوان می داند دست اول چه COVID-19 مثل این است که او به عنوان بهبود از یک بیماری مرموز در ماه مارس گفت: “بسیار محتمل” او قرارداد ویروس.

مشاهده این پست در Instagram

دو هفته گذشته من در داخل. زمانی که من در بازگشت از سفر من در اطراف مرکزی اروپا من جدا شده خودم (در قرض آپارتمان دور از مادر و خواهر) از آنجا که تعداد موارد COVID-19 (در آلمان به عنوان مثال) که مشابه با ایتالیا در آغاز راه است. حدود ده روز پیش احساس کردم که برخی از علائم و دقیقا همان زمان به عنوان پدر که سفر با من از بروکسل. من احساس خسته بود لرزد با گلو درد و سرفه. پدر من با تجربه علائم مشابه اما بسیار شدید تر و با تب. در سوئد شما می توانید آزمون خود را برای COVID-19 مگر در مواردی که شما نیاز به اورژانس درمان های پزشکی. همه احساس بد هستند گفت: برای ماندن در خانه و منزوی کردن خود است. بنابراین من نه تست شده برای COVID-19 اما آن را بسیار به احتمال زیاد است که من تا به حال آن را با توجه به ترکیب نشانه ها و شرایط. در حال حاضر من اساسا بهبود, اما – و این خط پایین: من تقریبا احساس نمی کند بیمار است. آخرین سرد بود خیلی بدتر از این! آن را به حال شده است برای شخص دیگری داشتن ویروس simultainously من ممکن است حتی به چیزی مشکوک نشده. پس از آن من فقط می توانست تصور می کردند من احساس غیر منتظره ای خسته با یک بیت از یک سرفه. و این آن چیزی است که باعث می شود آن را بسیار خطرناک تر است. بسیاری (به خصوص در افراد جوان) ممکن است متوجه هر علائم در همه و یا بسیار خفیف علائم. سپس آنها نمی دانند که آنها به ویروس و می توانید آن را به تصویب مردم در گروه های در معرض خطر. ما که اصلا متعلق به یک گروه در معرض خطر باید مسئولیت عظیم اقدامات ما می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی برای بسیاری از دیگران است. لطفا نگه دارید که در ذهن به دنبال مشاوره از کارشناسان و مقامات محلی خود و #StayAtHome به سرعت گسترش ویروس. و به یاد داشته باشید که همیشه به مراقبت از یکدیگر و کمک به کسانی که نیاز دارند. #COVID #flattenthecurve

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط گرتا Thunberg (@gretathunberg) on

برای پیوستن به گرتا در حمایت از کودکان مبتلا به کروناویروس بحران, شما می توانید کمک مالی در UNICEF.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر