گرتا Thunberg تماس های سیاه زندگی ماده تظاهرات ‘اجتماعی نقطه اوج’


Swedish Environmentalist Greta Thunberg
تیری Monasse/گتی ایماژ

نوجوان فعال گرتا Thunberg به طور کامل پشتیبانی سیاه زندگی توجه به اعتراضات آنها خواستار یک “اجتماعی نقطه اوج’

در حالی که گرتا Thunberg را ماموریت اصلی در فعالیت بر محیط زیست, قهرمانانه, سوئد آب و هوا فعال می گوید: او به طور کامل حمایت از زندگی مهم جنبش است. در یک مصاحبه جدید با 17 ساله جایزه صلح نوبل, نامزد, که به تازگی اهدا $100,000 به کودکان نهفته COVID-19 توضیح می دهد که او معتقد است که تظاهرات اخیر در حال نشانه آن است که همه چیز در حال تغییر در جامعه و مردم در نهایت شروع به مقابله با این مسئله نژادپرستی است.

“آن است که همیشه مبارزه برای عدالت است. آن را احساس می کند مانند ما گذشت برخی از نوع اجتماعی نقطه اوج جایی که مردم شروع به درک که ما نمی تواند نگه داشتن به دنبال به دور از این چیزها” Thunberg گفت: همسرم در مصاحبه پخش شده در صبح روز شنبه. “ما نمی تواند نگه داشتن گسترده این چیزها زیر فرش این بی عدالتی.”

“مردم نمی خواهید به شنیدن من در مورد این بحث و مردم قادر نخواهد بود برای رسیدگی به این, به طوری که آنها در حال رفتن به سعی کنید به سکوت من و برخی از مردم می دانند که هیچ محدودیت” Thunberg ادامه داد. “آنها در حال تلاش برای به سکوت شما به یک دلیل و آن دلیل این است دلیل این که شما بیش از حد بلند و اگر شما هستند و با صدای بلند این بدان معناست که شما با داشتن یک تفاوت شما با داشتن یک تاثیر است.”

“مردم شروع به پیدا کردن صدای خود را به مرتب کردن بر اساس درک کنند که آنها در واقع می تواند تاثیر داشته باشد,” او گفت:.

در طول مصاحبه Thunberg نیز لمس کرد که چگونه این بیماری همه گیر کوروناویروس داده است امیدواریم با توجه به این واقعیت است که مردم در قدرت بی درنگ واکنش نشان داد. او فقط خواسته است که آنها همین کار را با مسائل مربوط به تغییر آب و هوا.

“این نشان می دهد که در یک بحران عمل می کنند و شما با عمل لازم است نیروی,” او گفت:. “ناگهان مردم در قدرت هستند گفت: آنها را به انجام آنچه در آن طول می کشد پس شما نمی توانید قرار دادن قیمت در زندگی انسان است. پیام اصلی که تاکید همه چیز ما [به عنوان آب و هوا فعالان] انجام شده است, ‘گوش دادن به علم و گوش دادن به کارشناسان و همه ناگهانی شما به گوش همه در همه جا است که می گوید. آن را احساس می کند مانند تاج بحران تغییر کرده است نقش علم در جامعه ما است.”

Thunberg که نشان داد پیش از آن در این بیماری همه گیر است که او به احتمال زیاد شما با COVID-19 استفاده شده چند ماه گذشته به تمرکز بر روی مطالعات خود را.

“من فکر کردم من فقط صفحه اصلی به هر حال, بنابراین من نیز ممکن است فقط پرش در کلاس … در وقت آزاد من به عنوان یک جایزه. آن را واقعا نمی شمارم اما من عاشق مطالعه بسیار,” او گفت:. “من واقعا یکی از آخرین به شکایت به خاطر من نبوده است که این تحت تاثیر قرار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>