Grand Seiko می افزاید: 18K طلا زرد گاه شمار به ظرافت آن مجموعه

سالگرد اغلب باعث به عقب نگاه. Grand Seiko بود که فقط به افتخار آن را 60 ضربه زدن به خود میراث به ایجاد (طلایی) علاوه بر این به صف خود را.

بخشی از درستی نام ظرافت مجموعه SBGW262 است غرق در سنت. آن را نرم و صاف کردن شماره گیری سیاه و سفید پوشش داده شده است در سنتی Urushi لاک است که می آید از درختان رشد کرده در داخل و اطراف شهر Joboji نهفته است که در سایه کوه. Iwate. این کوه که غالب افق بالاتر از شیزوکویشی استودیو دیده بان که در آن بزرگ Seiko بهترین ساعتهای تولید می شوند. و حال که لاک نادر داخلی از نوع براق ماده آن است که سخت تر برای رسیدگی نسبت به بسیاری از گونه های دیگر افزایش مقدار نیروی کار ماهر مورد نیاز است.

اگرچه شماره گیری است که در حال حاضر ارزش آن تنها افزایش در مقدار داده شده که جلا 39mm مورد اطراف آن جعلی است از 18K طلا زرد. منحنی کریستال یاقوت کبود در سراسر جبهه و شفاف در مورد حفاظت از چهره (با آن gleaming دست) و جنبش بود. شماره گیری اتحاد فراگیر اعداد عربی است بلکه مربوط توسط متمایز شاخص با مطرح مکی-e تکنیک توسط استاد کگا مکی-e Urushi, Isshu Tamura.

Grand Seiko SBGW262 18K gold

روشن مورد عقب ارائه می دهد یک نگاه اجمالی در خانه 9S64 کالیبر جنبش است. حسن نیت ارائه میدهد از Grand Seiko

این قطعه عمل از طریق یک در خانه زخم دستی 9S64 کالیبر جنبش با 24 جواهرات و 72 ساعته برق ذخیره. آن است که این نوع از تماشای یک پوشنده لباس می خواهید با او به آب اما آن باقی مانده است splash-مقاوم در برابر با این وجود. ظریف انحنای یاقوت کبود همراه با بافت زیر قرض دادن این مدل قوی سه بعدی ظاهر را تشویق می کند که یک نگاه نزدیک تر است.

اما چنین تجمل گاه شمار کامل نخواهد بود فقط با هر دستبند. به عنوان لمس اتمام در همراهی با مجلل مورد Grand Seiko انتخاب غنی دانه تمساح بند چرم که fastens از طریق یک 18K طلا زرد دست و پنجه نرم.

سر را به نام تجاری وب سایت برای جمع آوری یکی از خود را به صورت قابل توجهی اما ارزشمند $30,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>