گویا غذاهای تحریم کردن پس از مدیر عامل بوسه تا تهمت


goya-aoc-adobo-trump
AOC/توییتر و جف گرینبرگ/گتی

#BoycottGoya بلافاصله شروع روند در توییتر

اگر شما هرگز خریداری گویا محصولات در حال حاضر زمان برای شروع است. گویا مدیر عامل شرکت رابرت Unanue صحبت در کاخ سفید این هفته به عنوان بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کاخ سفید اسپانیایی رفاه ابتکار عمل و گفتار او ژولیده بیش از چند پرهای خود را با کلمات ستایش برای رئیس جمهور.

این ابتکار که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “بهبود اسپانیایی آمریکایی’ دسترسی به آموزشی و فرصت های اقتصادی” لگد کردن با چند بلندگو — ترین و بحث برانگیز به نظر می رسد Unanue. طول کوتاه خود صحبت کرد و گفت: “همه ما واقعا خوش شانس در همان زمان به یک رهبر مانند رئیس جمهور تهمت است که یک سازنده. و بنابراین ما باید یک ساز و ما دعا — دعا کنیم برای ما رهبری, رئیس جمهور ما, و ما دعا می کنیم برای کشور ما است که ما ادامه خواهد داد به رونق و رشد.”

چه می گویند در حال حاضر ؟

گویا مواد غذایی که سیاهی خود را به عنوان “بزرگترین اسپانیایی متعلق به شرکت مواد غذایی در ایالات متحده” بود و تخمین زده می شود ارزش 1.1 میلیارد دلار در سال 2014 با توجه به فوربس. خود محصولات محبوب, که برجسته اسپانیایی و آمریکای لاتین طعم بود تقریبا یک فرقه مانند زیر در اینجا در امریکا — است که تا به حال. بلافاصله پس از Unanue اظهارات تماس از Latinx جامعه به نام تحریم از محصولات خود را به همه یادآوری در مورد شنیع و dehumanizing راه تهمت درمان اسپانیایی مهاجران و کسانی که به دنبال پناهندگی در کشور ما است.

“این شرم آور و وحشتناک است که رئیس جمهور گویا غذاهای ستایش ترین ضد لاتین رئیس جمهور در تاریخ کشور ما” Nathalie ریس مدیر عامل شرکت لاتین پیروزی صندوق گفت: NBC News. “رئیس جمهور تهمت به بی احترامی و حمله به جامعه لاتین از روز 1. تماس با ما برای تحریم گویا از محصولات مواد غذایی و هر کسی که می ایستد با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و در برابر جامعه ما است.”

آن را نمیگیرد طولانی برای مردم به صحبت کردن در رسانه های اجتماعی از جمله ملکه خودش, Chrissy Teigen که نوشت: “FUUUUUUUCK. شرم آور است. مهم نیست که چقدر خوب لوبیا طعم هر چند. خداحافظ.”

در طول سخنرانی خود Unanue همچنین اعلام کرد که گویا خواهد اهدای یک میلیون قوطی نخود و 1 میلیون پوند از محصولات غذایی به مواد غذایی بانک ها در ایالات متحده برای کمک به کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. و این که اگر او نبود ستایش کسی که گفت این در طول اجرا خود را برای رئیس جمهور: “زمانی که مکزیک می فرستد و مردم آن, آنها در حال ارسال خود را به بهترین… آنها ارسال مردم است که بسیاری از مشکلات آنها در حال آوردن این مشکلات با ما. آنها در حال آوردن مواد مخدر. آنها در حال آوردن جرم و جنایت است. آنها تجاوزگران. و من فرض مردم خوبی هستند.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>