اوباما سناتور می گوید کسانی که مخالف مدارس بازگشایی می توانید ‘بوسه من یک**’


sen-john-kennedy-reopening-schools
SAUL لوئب/گتی

سناتور جمهوری جان کندی خواستار هر کسی که نمی خواهند مدارس برای باز کردن در پاییز به معنای واقعی کلمه خود بوسه a**

باید مدارس جسمی بازگشایی در پاییز یا باید به دانش آموزان آموزش آنلاین ؟ در میانه تابستان و در اوج COVID-19 گیر این پرسش سوزان است که کودکان پدر و مادر سیاستمداران کارشناسان بهداشت و درمان و آموزش دهندگان در حال تلاش برای پاسخ به. در حالی که اکثر مردم به نظر می رسد باز به بحث در مورد گزینه های سناتور جان کندی یک جمهوری خواه از لوئیزیانا ساخته شده است آن را شفاف که در آن او می ایستد در مورد این موضوع و می خواهد هر کسی که مخالف بازگشایی مدارس به, خوب, بوسیدن و عشقبازی کردن خود heinie.

در طول یک شنبه در مصاحبه با فاکس نیوز 68 ساله سیاستمدار توضیح داد که افرادی که در حصار در مورد ایمنی از معلمان و دانش آموزان و هر کسی که آنها ممکن است در تماس با “می بوسه من.”

“امریکا رفتن را از طریق یک پچ خشن در حال حاضر. برخی از مردم به نظر می رسد با بهره گیری از آن است. شاید آنها فقط نفرت از امریکا است. شاید آنها فقط لذت بردن از تماشای جهان سوزاند. من فکر می کنم برخی از آنها میل هرج و مرج چرا که آنها فکر می کنم آن را می دهد آنها را به یک استفاده سیاسی. بخشی از این هرج و مرج ناشی از مدرسه بسته شدن. برای بچه های ما نیاز به باز کردن آنها” کندی گفت.

“وجود دارد برخی از افرادی که می خواهید به نگه داشتن مدارس ما بسته شده زیرا آنها فکر می کنم آن را می دهد آنها را به یک استفاده سیاسی. آنها با استفاده از کودکان و نوجوانان ما به عنوان مهرههای سیاسی. به آنها می گویند بدون شرمندگی که آنها می بوسه من.”

در حالی که CDC و آکادمی اطفال آمریکا هم اشاره کرد که بازگشایی مدارس ممکن است بهترین برای روانی رفاه دانشجويان آنها همچنین نگرانی در مورد سلامت بالقوه انشعابات برای دانش آموزان, معلمان و جامعه است.

برخی از مناطق از جمله لس آنجلس و سن دیگو — در حال حاضر تصمیم به شروع سال تحصیلی تقریبا. در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نشان داد این هفته که مدارس باز خواهد شد تنها اگر منطقه خود را روزانه عفونت نرخ زیر 5 درصد بیش از 14 روز به طور متوسط, و گفتند “ما قصد داریم به استفاده از کودکان به عنوان خوکچه هندی.” دیگر نقاط کشور هستند که با تکیه به سمت نگه داشتن کودکان در کلاس درس با افزایش بهداشت اقدامات اجتماعی فاصله و ماسک پوشیدن سیاست.

نظرسنجی های اخیر انجام شده توسط Axios و ایپسوس نشان داده است که 70 درصد از آمریکایی ها — 82 درصد از دموکرات ها و 53 درصد از جمهوری خواهان — احساس به عنوان اینکه فرستادن کودکان به کلاس های درس یک تهدید بزرگ به خطر متوسط.

بسیاری از محافظه کاران از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و, وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos — قاطعانه حمایت از بازگشایی با وجود قریب به اتفاق موجی از COVID-19 عفونت در سراسر کشور است. آنها حتی تهدید به قطع بودجه مدارس باید مدارس انتخاب باقی می ماند جسمی بسته شده است.

“آمریکایی ها در این نقطه و پدر و مادر بیشتر به طور خاص نمی تواند نیروی تغذیه سیاست است که در برابر آنچه آنها فکر می کنم” صخره جوان جمهور ایپسوس آمریکا در امور عمومی توضیح داد: در آزادی مطبوعات. “شما نمی توانید آرزو دور و یا ترساندن و دور یک ویروس است. و در حال حاضر آنها احساس امن در قرار دادن فرزندان خود در مدرسه.”

“وجود دارد هیچ کس که می خواهد بچه های خود را با ما بیشتر از معلمان…. اما ما می خواهیم به آن را باز کنید با خیال راحت” لیلی Eskelsen گارسیا رئیس ملی انجمن آموزش و پرورش بزرگترین اتحادیه معلمان در ایالات متحده گفت: ایسنا در هفته گذشته. “من با دو سگ جرات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نشستن در یک کلاس از 39 کلاس ششم و تنفس که هوا بدون هیچ گونه آماده سازی برای چگونه ما در حال رفتن را به بچه های ما بازگشت با خیال راحت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>