بازگشت در ماه اکتبر سال گذشته, گوگل, رونمایی از دومین نسل پیکسل جوانه که از آنها به عنوان “جدید” صفحه جوانه. از آن شده است بیش از یک سال و نیم پس از این دستگاه اعلام شد اما خبر خوب این است که اگر شما شده اند به دنبال به جلو به گرفتن دست خود را بر روی دستگاه شما خوشحال خواهید بود به یاد بگیرند که در حال حاضر ممکن است.

تبلیغات

بر خلاف نسل اول صفحه جوانه دوم-gen مدل واقعی خواهد بود بی سیم مجموعه ای از گوشی. دلیل این است که برای کسانی که نا آشنا با نسل اول صفحه جوانه آمد با کابل که وصل دو earpieces اما دوم-gen مدل خندق کسانی که کابل به طور کامل قرار دادن آن در میدان رقابت با امثال گوشی مانند اپل AirPods.

برخی از ویژگی های جدید صفحه جوانه شامل بهبود کیفیت صدا از کجا می آید با یک ساخته شده است در شتاب سنج است که ظاهرا می تواند به تشخیص صدای خود را بر اساس ارتعاشات خود را از استخوان فک که در تئوری باید اجازه می دهد آن را به بهتر انتقال صدا حتی در بلندتر یا noisier محیط.

آنها نیز خواهد آمد با دو میکروفن و جدید وجود دارد تطبیقی صدا از ویژگی های است که می تواند افزایش یا کاهش حجم گوشی مبتنی بر خارج از سر و صدا. همانطور که انتظار می رود وجود خواهد داشت ادغام با گوگل دستیار که در آن شما می توانید احضار دستیار دیجیتال از گوشی خود. جدید صفحه جوانه نیز قایق 5 ساعت استفاده با یک شارژ خواهد شد و با یک شارژ مورد است که گسترش آن 24 ساعت است. جدید صفحه جوانه در قیمت $179 و در دسترس خواهد بود برای خرید در هفته آینده.

در زمینه صوتی >تبادل نظر. بیشتر بخوانید درباره گوگل, گوگل, دستیار, هدفون, و صفحه جوانه. منبع: وبلاگ.گوگل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im