در چند ماه گذشته زوم می برد یک انفجار در محبوبیت است. اما این محبوبیت قرار دادن برنامه تحت یک نورافکن روشن است که در آن چندین حفظ حریم خصوصی و امنیت و مسائل مرتبط با کشف شد. این منجر به برخی از سازمان ها مانند مدارس برای ممنوعیت استفاده از این برنامه است.

تبلیغات

در حال حاضر به نظر می رسد مانند گوگل نیز به همین ترتیب ممنوعیت از برنامه در حال استفاده توسط کارکنان آن است. با توجه به یک گزارش از BuzzFeed News, به نظر می رسد که گوگل به تازگی ارسال ایمیل به کارکنان خود کار از خانه است که آنها دیگر نمی خواهد بود قادر به استفاده از ویدئو کنفرانس در برنامه کار خود لپ تاپ.

در یک بیانیه ارائه شده به BuzzFeed, اخبار خوزه کاستاندا یک سخنگوی گوگل گفت:”ما در حال حاضر سیاست اجازه دادن به کارکنان برای استفاده از برنامه های تایید نشده برای کار است که در خارج از شبکه شرکت. به تازگی ما تیم امنیتی مطلع کارکنان با استفاده از زوم Desktop Client است که آن را دیگر نمی خواهد اجرا در شرکت های بزرگ رایانه به عنوان آن را برآورده نمی کند ما امنیت و استاندارد برای برنامه های استفاده شده توسط کارکنان ما. کارکنان که با استفاده از زوم به ماندن در تماس با خانواده و دوستان می تواند همچنان به انجام این کار از طریق یک مرورگر وب و یا از طریق تلفن همراه.”

در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد مانند گوگل است که به سادگی در تلاش برای سرکوب رقابت زوم های مختلف حریم خصوصی و مسائل امنیتی بوده است به خوبی مستند شده است که در آن آسیب پذیری های کشف شد که اجازه هکرها به سرقت اطلاعات کاربری. نیز وجود دارد یک نمونه که در آن زوم تماس بودند روت بودن چین و همچنین موضوع “زوم-بمب گذاری” که اجازه می دهد تا غریبه به رها کردن در جلسات که در آن آنها را مختل و آنها را با بازی پورنوگرافی.

در زمینه کلی. بیشتر بخوانید درباره برنامه های گوگل حفظ حریم خصوصی و امنیت و زوم. منبع: buzzfeednews

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im