ما مطمئن هستیم که بسیاری از ما به طور تصادفی باعث شده ما دستیاران دیجیتال با گفتن عباراتی است که صدای شبیه به آن باعث عبارت است. خبر خوب برای گوگل صاحب خانه است که به نظر می رسد که گوگل ساخته شده است برخی از تنظیمات در این جبهه و در یک به روز رسانی که توسط نورد به کاربران گوگل معرفی شده توانایی برای تنظیم Google صفحه اصلی حساسیت.

تبلیغات

این بدان معنی است که با تغییر سطح حساسیت گوگل, صفحه اصلی در حال حاضر خواهد بود یا بیشتر یا کمتر حساس وقتی که می آید به گوش از برای آن “OK Google” ماشه عبارت است. برای کسانی که نمی استفاده از گوگل دستیار که اغلب اما هنوز گوگل, صفحه اصلی, کاهش حساسیت به معنی آن است که کمتر احتمال دارد که شما می توانید به طور تصادفی احضار گوگل دستیار.

اگر شما استفاده از آن را بسیار اغلب و نمی خواهید به فریاد در سراسر اتاق به ماشه گوگل دستیار در گوگل در صفحه اصلی و سپس افزایش حساسیت باید آن را آسان تر برای کاربران به احضار دستیار دیجیتال. در حال حاضر ما در واقع سعی کردم این را برای خودمان و در عین حال طوری که ما می توانیم با اطمینان می گویند که چگونه به خوبی کار می کند اما اگر شما در حال حاضر دریافت به روز رسانی پس از آن این می تواند به ارزش چک کردن.

گوگل آیا دولت که به روز رسانی خواهد شد نورد از برای همه کاربران به تدریج بنابراین اگر شما آن را نمی بیند و در عین حال به نگرانی نیست به عنوان آن را باید در نهایت پیدا کردن راه خود را به شما.

در زمینه تبادل نظر >صفحه اصلی. بیشتر بخوانید درباره ارتباط, اشیاء, گوگل, گوگل دستیار گوگل, صفحه اصلی, IoT (اینترنت اشیاء) و بلندگو. منبع: androidpolice

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im