من افتخار می کنم از خودم. ما وجود دارد, پسر من و من بیش از 100 متری از 16th, سبز, انتظار بار برای “آقایان” جلوتر به جهنمی توپ در سوراخ سر در گم. به عنوان او به انتظارنشسته بودند تا سوم خود را putt—چمباتمه زدن و نگه داشتن انگشت یک چشم, راه رفتن دور برای یک تأییدی از طرف دیگر—برای آنچه که من محاسبه خواهد بود یک سه گانه-دیو هفت من yowled “بیا ببر!”

من شده است بازی گلف برای نزدیک به 35 سال بود و تحصیلات در این بازی باستان کدهای پدر من. قوانین و مقررات گلف, من می دانم که به خوبی دیکته یکی نیست holler ورزشی-نوار ironies در نزدیکی بازیکنان به عنوان آنها ایستاده بیش از testy سه پا, سراشیبی چپ-به-righters حتی اگر تماشای مثل انتظار برای خط پانچ در یک رهبر اتحاد جماهیر شوروی را به مدت پنج سال برنامه ریزی کرد.

اما بعد از 15 سوراخ بدون هر گونه پیشنهاد ما ممکن است دست تکان دادند طریق—به عنوان قوانین و مقررات نشان می دهد خواهد بود upstanding چیزی که به انجام — من احساس شور و شوق من برای niceties بازی رها کردن من.

دو سوراخ و نیم ساعت بعد من کنده من توپ را از جام حذف شد من کلاه پشمی را تکان داد و دست پسرم را. ما دور فقط دو نفر از ما تا به حال کشیده به چهار ساعت و 30 دقیقه.

زمانی که من در پسر من مرتب کردن بر اساس سن پدر من و من استفاده می شود به زندگی حرفه ای در اطراف یک زمین گلف در سه ساعت را و یا عجیب و غریب بوی. یک بار در تابستان آفتابی را شب ما بازی محلی ما البته در دو ساعت و نیم. بحث ما مشتاقانه از آن در حال حاضر.

Golf

Unsplash

گلف امروزه طول می کشد برای همیشه لطفا برای. پنج ساعت و دور تبدیل شده اند agonizingly طبیعی است. چرا ؟ برخی از سرزنش نهفته در درب طولانی تر و سخت تر از دوره های طراحی شده برای چرخ دستی های سواری که در آن سبزی و كم می نشستن صدها یارد از هم جدا (که ممکن است نگاه جذاب تر در یک پست-coronavirus درس های آموخته شده در جهان واقع). اما من فکر نمی کنم آنها به طور کامل به سرزنش.

به مراتب بیشتر مقصر هستند gearheads که futz در اطراف با فاصله تالارگفتمان یا که درمان گلف به عنوان نوعی از مسیر به بهبود مدیریت یک دور در تقریبا مذهبی سرسپردگی به برنامه های دقیق گذاشته شده توسط وب سایت تجارت و پول نقد خود را-گاو دوره های آنلاین. و اجازه دهید فراموش نکنید آماتور مثل من دوست جلوتر که بنده به مذاکرات آهسته-بازی بازی های متخصصان مانند تور pro Bryson DeChambeau.

بازی آهسته است که جرم و جنایت است که کشتن گلف. نه ویسکی-swilling پیر duffers که نمی خواهید به اجازه جماعت زنان به این باشگاه به جز برای خرید هدیه کریسمس برای شوهران خود اگر چه grillroom-کوکتل نسل مسئول گلف را از دست دادن صورت با باز امروز فکر جوانان است. این هزینه نیز مجرم برای قتل های آینده از این بازی است. در سراسر جهان باشگاه با عضویت شش رقم هزینه ها با بهره گیری از تقاضای بالا و متخصص بسیاری تولید کنندگان تجهیزات هنوز چاپ پول است.

هیچ گلف, این مشکل بزرگ است که آن را تبدیل آهسته تر و در زمانی که جهان با سرعت بالا. هنگامی که زندگی یک 4K محو و خاموش کردن است دور دوم اینکه همیشه در برخی ممکن است تماس ponderousness گلف یک فضیلت و به یک نقطه می توان آن را. اما آهسته کار می کند تنها تا زمانی که ذهن شروع به تعجب می کنم اگر زمان نمی تواند بهتر صرف. تا زمانی که بی حوصله می شود—و یا در مورد این گلف باز shouty.

همه از دست داده است ، این تور اروپا معرفی کند-بازی حکومت که به نظر می رسد به سرعت بازی بالا اگر چه نه زیاد. در همان زمان, گلف, مشارکت در ایالات متحده است که در واقع در حال افزایش است. ملی گلف پایه محاسبه می شود که بین سال های 2014 و 2018 کل گلف مشارکت بالا رفت از 30 میلیون به 33.5 میلیون بازیکن. کسب و کار بیش از حد خوب است. در سال 2018 جهانی گلف بنیاد اندکی فعالیت های اقتصادی گلف در آمریکا برای سال 2016 در حدود 84 میلیارد دلار در سال تا 22 درصد از آن در سال 2011 آمار و ارقام. گلف هنوز نمرده.

اما اعداد جامد نمی تواند ماسک مشکل است. بسیاری از این شرکت رشد در دوره شبیه ساز تجربه مانند Topgolf است که بولینگ با توپ های گلف. گلف مقامات هنوز هم نیاز به تمرکز بر گرفتن گلف بازان از طریق دوره های آموزشی با سرعت بیشتری. در غیر این صورت آنها پیدا کردن چیزی دیگری را به فریاد در مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im