گلف بزرگ گرگ نورمن لیست خود را از 12000 هکتار کلرادو در مرتع پرورش احشام برای $40 میلیون

کوسه جدی گرفتن. گلف افسانه و کارآفرین سریال گرگ نورمن در حال حاضر لیزر متمرکز در فروش خود ارزشمند از 12000 هکتار کلرادو گسترش و هفت دریاچه ها در مرتع پرورش احشام.

در اصل ذکر شده برای 55 میلیون دلار به عنوان دور برگشت به عنوان سال 2011 و پس از گشت و گذار در بازار از زمانی که قیمت در حال حاضر به خوبی دور از 40 میلیون دلار.

“است که قیمت اصلی بود برای گفتن به هر خریدار بالقوه ‘سلام اگر شما می خواهید آن را که در آن سطح ، اگر نه که خوب با من ” اما در حال حاضر از آن زمان است. زمان به حرکت بر روی” 65 ساله گلف جهان Hall of Famer می گوید Robb Report.

او فقط دوباره ذکر شده آن را با کلرادو بزرگ-تگزاس متخصصان هال و سالن و وظیفه مسکن تفنگ بزرگ سالن و هال مدیر و شریک زندگی برایان اسمیت با پیدا کردن یک خریدار.

“من تا به حال یک محل در کلرادو برای 20 سال است. تا به حال هفت دریاچه ها از سال 2004. آن شده است یک ملک برای تمام خانواده برای لذت بردن. و ما واقعا ساخته شده اند استفاده از آن است. اما در حال حاضر این مورد شده است وجود دارد انجام داده است. آن زمان برای کسی که دیگری را به لذت بردن از آن است.”

نورمن که محل اقامت اولیه در ژوپیتر فلوریدا., می گوید: او در عشق با سقوط کرد کلرادو Meeker دره 90 مایل از Steamboat Springs, در اواخر 1990s زمانی که او سفارش برای طراحی یک زمین گلف در منطقه است.

در حالی که او به پایان رسید تا قانع کننده توسعه به پیش بروید او در ارتباط با منطقه بسیار او خریداری 8,350 هکتار خشک Creek Ranch. به زودی پس از او گسترش اموال با کسب همسایه از 3000 هکتار پولارد در مرتع پرورش احشام.

Greg Norman’s Colorado ranch

گرگ نورمن را کلرادو در مرتع پرورش احشام. عکس: Frances O’connor, عکاسی

و هنگامی که سرمایه گذار میلیاردر هنری Kravis مؤسسین KKR & Co. تصمیم به فروش مجاور 244 هکتار در سال 2004 نورمن نمی دریغ به دست آوردن زمین همراه با عظیم آن از 14 ، 000 فوت مربع سنگ-و-ورود تسلیم.

پس از آن در ترکیب 11,900 هکتار هفت دریاچه ها در مرتع پرورش احشام بوده است که در طول سال برای فرار نورمن, همسر کریستن و همیشه در حال گسترش نورمن خانواده است.

Greg Norman’s Colorado ranch

اتاق ناهار خوری. عکس: Frances O’connor, عکاسی

“ده سال پیش ما شروع به صرف تمام تابستان وجود دارد. پس از آن ما می خواهم در زمستان. در حال حاضر آن را احتمالا 10 یا 11 هفته از یک سال می گوید:” گلف باز و مدیر عامل گرگ نورمن شرکت که دارای 13 بخش و منافع از لباس ورزشی برای شراب خوب به تشنجی گوشت گاو Wagyu.

Greg Norman’s Colorado ranch

این اتاق به اندازه کافی برای خانواده. عکس: Frances O’connor, عکاسی

بزرگ درخواست تجدید نظر ؟ تنظیم. واقع در دره رودخانه کلرادو سقف مسطح کوه مزرعه مکه برای فعالیت بیرون از خانه. از ماهیگیری قزل آلا در دو مایل از رودخانه ای که اجرا می شود از طریق اموال به پیاده روی و دوچرخه سواری در امتداد 80-یا-پس از مایل از مسیرهای پیاده روی و جاده ها به اسب سواری خشت تیراندازی و شکار.

Greg Norman’s Colorado ranch

گاوچران سالن. عکس: Frances O’connor, عکاسی

“همسر من و من عشق را به سوار اسب های سواری تریل برای سه یا چهار روز در یک زمان و کمپینگ شبانه. من در جای دور افتاده استرالیا بنابراین من همیشه به حال یک میل با خارج از منزل است.”

Greg Norman’s Colorado ranch

بچه ها اتاق تختخواب سفری. عکس: Frances O’connor, عکاسی

آلاینده لیک فرانت تسلیم هشت مهمان سوئیت یک اتاق بزرگ با 30-ارتفاع سقف طاقی و قوی سنگ شومینه kitschy کابوی سالن رقص و سالن های نمایش فیلم اتاق با زین اسب برای صندلی و تجاری درجه ،

Greg Norman’s Colorado ranch

یک اتاق خواب در ورود به سیستم ساخته شده است بخشی از تسلیم. عکس: Frances O’connor, عکاسی

ساخته شده در سال 1993 توسط گوردون پیرس, از رفت و آمد مکرر طراحی معماران که به کمک طراحی Vail روستای ساختار عظیم استفاده می شود بیش از 500 سیاهههای مربوط در ساخت و ساز خود را هر یک تا 45-فوت طول و trucked در از مونتانا است.

Greg Norman’s Colorado ranch

یکی از هشت اتاق خواب. عکس: Frances O’connor, عکاسی

زمانی که Kravis متعلق به آن استفاده شده بود به عنوان یک بالا پایان ورزشکار عقب نشینی با نرخ اتاق برای رفتن تا آنجا که $15,000 در هر هفته است.

Greg Norman’s Colorado ranch

گرگ نورمن و کریستن عشق را به سوار شدن. عکس: Frances O’connor, عکاسی

“ما فکر می کنم در مورد استفاده از آن به عنوان یک سرمایه گذاری کسب و کار” نورمن می گوید. “با همه آن فعالیت در آن را واقعا یک فوق العاده اجرایی عقب نشینی است. اما استفاده از خانواده همیشه برای اولین بار آمد.”

Greg Norman’s Colorado ranch

عظیم به نمایش در عرشه. عکس: Frances O’connor, عکاسی

Greg Norman’s Colorado ranch

یکی از چندین outbuildings در اموال. عکس: Frances O’connor, عکاسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>