‘Golden Girls’ تصویر زمینه وجود دارد و آن است که واقعا شگفت انگیز


golden girls wallpaper
NBC/Spoonflower

Spoonflower یک چاپ سفارشی طراحی صفحه اصلی شرکت به فروش می رساند تصاویر پس زمینه چهره مورد علاقه خود را ‘Golden Girls’ شخصیت های

اولین قسمت از دختران طلایی پخش 35 سال پیش در سال 1985. بر خلاف طبقه مشمع کف اتاق و mullets هر دو محبوب در طول زمانی که Blanche, Dorthy سوفیا و رز وارد شد با ذوق بر روی ما tube تلویزیون ما هنوز فقط به عنوان وسواس با لودگی و پیشگامانه طنزهای که ما در آن زمان بودند. و اگر شما, هم, هنوز, تماشای قسمت های تکراری را نشان می دهد و نمی تواند به اندازه کافی دختران طلایی-الهام محصولات دکور خانه و چیز قشنگ و کم knacks در زندگی خود را پس از آن آماده برای برخی از بعدی-سطح نوستالژی. دختران طلایی تصویر زمینه است که در اینجا و آن را حتی بیشتر باور نکردنی از شما هرگز تصور است.

Spoonflower یک طراح داخلی-تایید و بر روی تقاضا دیجیتال چاپ شرکت چاپ سفارشی پارچه و کاغذ دیواری و هدیه بسته بندی ارائه می دهد چند گزینه های مختلف تصاویر پس زمینه چهره مورد علاقه خود را در میامی شهروندان ارشد. فکر می کنم از این شرکت به عنوان یک Etsy از انواع پارچه به طراحان مختلف از یک محل به نمایش گذاشتن خلاقیت خود را.

ما مورد علاقه دختران طلایی تصویر زمینه نابغه طراحی چیکا و جو. “شادی در شکوه از کسانی که دوست داشتنی میامی زیبایی را با این بازی سرگرم کننده الگوی برجسته بلانش دوروتی گل رز و سوفیا” می خواند توضیحات محصول.

Golden girls wallpaper
Spoonflower
golden girls wallpaper
Spoonflower

چیکا و جو را به الگوهای موجود در دو رنگ مختلف و با بزرگتر و کوچکتر مواجه است. آنها همچنین فروش انواع مختلف نرم افزار: پوست و چوب است که کاملا قابل حمل و نصب آسان و همچنین به عنوان یک آب-فعال قابل حمل نسخه. نیز وجود دارد مختلف رول اندازه بسته به چه مقدار شما نیاز دارید و شما همچنین می توانید سفارش نمونه اگر شما مطمئن نیستید که چگونه آن را نگاه کنید در خانه خود را.

اگر تصویر زمینه کافی نیست شما همچنین می توانید سفارش طراحی پارچه. بله, شما می توانید مبلمان کل یک مبل یا یک بالش ساخته شده با طراحی — و ما نمی خواهد قضاوت شما.

اما در اینجا که در آن همه چیز حتی بیشتر شگفت انگیز است. آنها همچنین تکثیر چند تا از upholsteries و تصاویر پس زمینه موجود در معروف “میامی” صفحه اصلی (در واقع در لس آنجلس ICYDK) مانند برگ موز چاپ لودگی راه راه و موتیف گل پوشش داده شده است که خود را به مبل.

golden girls floral
Spoonflower

بدیهی است که هر یک از این انتخاب ها را به خوبی با مجموعه خود را از دختران طلایی ماورا لیوان دست کشیده چاپ از دختران طلایی خانه حلق آویز بر روی دیوار خود را و البته که سوفیا چیا حیوان خانگی نشسته در اتاق نشیمن خود را.

اگر شما در حال مرگ-سخت GG طرفداران شما باید در نظر بگیرید یک پیشنهاد در خانه که در آن نشان می دهد محل خوبی بیرونی در برجسته نشان می دهد به طور خاص. آن را در حال حاضر در بازار برای خنک $2.9 میلیون نفر در لس آنجلس.

اگر چه ما تنها توصیه میدارد ما واقعا عشق ما ممکن است کسب یک کمیسیون در خرید های ساخته شده از طریق لینک از سایت ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>