Gigi Hadid تایید بارداری با Zayn Malik در شیرین تصویری


gigi-hadid-confirm
The Tonight Show Starring Jimmy Fallon/Youtube

بالاخره رسمی: Gigi Hadid در انتظار یک کودک

شایعات شده اند چرخش تقریبا یک هفته حالا که جی جی حدید, به تازگی دوباره با هم با او در-و-کردن دوست پسر, دوست, Zayn Malik, است انتظار اولین فرزند او. زیرا بسیاری از ایالات متحده است که هنوز هم در coronavirus قرنطینه آن سخت است برای به دست آوردن هر واقعی تایید — در حالی که حدید ارسال شده تصاویری از جشن تولد خود را در این هفته هیچ کس او را دیده و در مورد به دنبال یک کودک در حال رشد دست انداز.

اما در نهایت, حدید تایید شایعات خودش: او و ملک را خوش آمد اولین فرزند خود را با هم (یک دختر) در ماه سپتامبر. او ریخته کل داستان در یک پیش نمایش برای آینده او ظاهر در نمایش امشب.

“بدیهی است که ما می خواهیم ام اعلام کرد که ما خود را از نظر اما ما بسیار هیجان زده و خوشحال و سپاسگزار برای همه به خوبی آرزوها و پشتیبانی” حدید گفت. او همچنین گفت که در میان همه گیر و سخت اجتماعی فاصله انتظار او اولین نوزاد بوده است “خوب پوشش نقره ای قادر به خانه و با هم و واقعا تجربه آن را روز به روز.”

حال با توجه در ماه سپتامبر قرار خواهد حدید حدود 20 هفته همراه در حال حاضر که به معنی بارداری هوس هستند در نوسان کامل است. او باز در مورد آن بیش از حد, گفتن میزبانی جیمی فالون که او نمی تواند به اندازه کافی از همه چیز شیرینی با پنیر خامه ای. او گفت: او را به خوردن به بسیاری از آنها خانواده او سفارش یک کیک تولد که شبیه همه چیز را نان با پنیر خامه ای.

“در صبح, من خانواده به ارمغان آورد از هر چیز کیک نان شیرینی حلقوی که در حال حاضر منفجر ذهن من چون من ولع مصرف شده است همه چیز شیرینی است. من خوردن همه چیز بیگل یک روز به من خیلی هیجان زده بود که کیک تولد من بود و همه چیز بیگل” او گفت:. او همچنین نشان داد که فکر کردن در مورد چگونه کیک طراحی شده توسط رئیس کیک ستاره Buddy Valastro شده گریه او را در به طور منظم و یا به دلیل هورمون و یا اضافه شده احساس بودن در قرنطینه.

“من نمی دانم اگر آن را هورمون من در حال حاضر و یا فقط مانند قرنطینه عاطفی بودن اما من گریه هر پنج دقیقه به مدت یک ساعت هر بار که من در مورد آن فکر دوستان من کیک” حدید گفت. “من نمی تواند متوقف گریه. من فقط خیلی خوشحالم. مفتخر است که او را به کیک من در طول قرنطینه.”

آن را برای تلفن های موبایل مانند این است که قطعا یک زمان هیجان انگیز برای حدید و ملک با وجود همه دیوانگی در جهان است. ما نمی توانیم صبر کنید برای گرفتن یک نگاه اجمالی از دختر خود را هنگامی که او می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im