Ghislaine ماکسول جفری اپستین سابق ‘محرم’, بازداشت شده است


Jeffrey-Epstein-and-Ghislaine-Maxwell
پاتریک McMullan/گتی

Ghislaine ماکسول است که به اتهام توطئه برای سوء استفاده جنسی افراد زیر سن قانونی

سابق “محرم” از جفری اپستین در جامعه Ghislaine ماکسول دستگیر شد توسط FBI صبح امروز در نیوهمپشایر و به اتهام توطئه برای سوء استفاده جنسی افراد زیر سن قانونی. او می رود به نظر می رسد در دادگاه فدرال بعد از امروز.

با توجه به کیفرخواست “ماکسول به کمک تسهیل و کمک به جفری اپستین سوء استفاده از جزئی دختران, در میان چیزهای دیگر کمک اپستاین به استخدام و داماد و در نهایت سوء استفاده از قربانیان شناخته شده به ماکسول و اپستاین به سن زیر 18 سال.” جنایات او را به اتهام رخ داده بین 1994-1997 و قربانیان که گفته می شود به عنوان جوان 14.

ماکسول همچنین متهم فریبنده “جزئی قربانیان برای سفر به اپستین خوابگاه در کشورهای مختلف که ماکسول می دانستند و در نظر گرفته شده را در نتیجه خود را برای نظافت و انقیاد به سوء استفاده جنسی.” این کیفرخواست همچنین مدعی است که در سال 2016 ماکسول “ارائه شده نادرست و perjurious اظهارات تحت سوگند, مورد, میان دیگر افراد نقش خود را در تسهیل سوء استفاده از جزئی قربانیان توسط جفری اپستاین.”

اپستاین شد یک مجرم جنسی ثبت شده بود که در نهایت دوستانه با اعضای خانواده های سلطنتی جهان گذشته رئیس جمهور ما رئیس جمهور فعلی بزرگان و دیگر بالا رتبه بندی جهانی در افغانستان ، او دستگیر شد و در تابستان گذشته در جدید فدرال اتهامات از بهره برداری از ده ها تن از دختران زیر سن قانونی در نیویورک و فلوریدا در اوایل 2000s.

او اقدام به خودکشی در بازداشت در اواخر ماه ژوئیه و پس از آن درگذشت یکی پس از دیگری اقدام به خودکشی در ماه اوت گذشته. دو نفر از نگهبانان وظیفه نظارت بر اپستاین در حال حاضر به صورت فدرال اتهامات به درستی نظارت او قبل از مرگ او. روز قبل از خودکشی او اما یک دادگاه تجدید نظر فدرال منتشر شد متن 2016 رسوب که در آن اپستاین بارها و بارها حاضر به اعتراف به این که آیا ماکسول تا به حال به دنبال به دست آمده و دختران جوان برای او.

ماکسول همچنین در حال حاضر رو به چند فقره از دروغ به اتهام دروغ گفتن در خود رسوب مورد اپستین فعالیت های جنسی. در علاوه بر این به دستگیری او امروز ماکسول یک متهم در حداقل سه در انتظار پرونده های حقوقی که به طور خاص نام او را به عنوان همدست به اپستاین وقتی که می آید به “تهیه [اپستاین] با با یک جریان ثابت از جوان و دختران آسیب پذیر—بسیاری از آنها محروم از پدر و آمد از تلاش خانواده” در هر the Daily Beast. اون کسی که گفته هماهنگ بازديد بین دختران نوجوان و اپستاین و همچنین اپستین دوستان قدرتمند.

پس از اپستین دستگیری و مرگ ماکسول به نظر می رسد به حفظ مشخصات پایین تا او را بازداشت این صبح است. در بیانیه ای که امروز منتشر ایالت نبراسکا بن Sasse — که قبلا درگیر در فشار وزارت دادگستری به بررسی اپستین عدم حقوقی مجرمیت — گفت که او امیدوار است اپستاین و ماکسول قربانیان عدالت را دریافت کنید.

“اپستاین رو کج, یار معامله سال پیش که محافظت او coconspirators مانند ماکسول” او گفت:. “ماکسول بوده و در اجرا برای ماه چرا که او بیش از حد امیدوار به فرار از عدالت است. ما نمی توانید اجازه دهید که اتفاق می افتد دوباره — قربانیان خود را سزاوار روز خود را در دادگاه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>