Gerber را 2020 Spokesbaby ماگنولیا ارل است دست زدن به تصویب داستان


Magnolia Smiling 2
Gerber/ارل خانواده

ماگنولیا جشن او Gerber 10 سالانه عکس جستجو برنده شدن فقط یک روز قبل از تولد 1st

هر کس لطفا دیدار با جدیدترین عضو به Gerber خانواده و Gerber را 2020 Spokesbaby: ماگنولیا ارل از راس کالیفرنیا. و نیست او cutest? او یک دست زدن به تصویب داستان بیش از حد.

Gerber 2020 Spokesbaby Magnolia
Gerber/ارل خانواده

ماگنولیا برنده Gerber 10 سالانه عکس جستجو (که برنده عکس بالا!), دریافت کرده است که متناوب 327,000 نوشته است. اعلام شد بهنگام بیش از حد: فردا آوریل 9, فقط اتفاق می افتد به ماگنولیا اولین تولد.

“ماگنولیا به ارمغان آورده است آنقدر شادی به هر کس او را ملاقات. شخصیت او فراتر از مبارک و شاد گفت:” ماگنولیا را کورتنی ارل در یک بیانیه آماده.

کورتنی ادامه داد: به می گویند که این زمان در سال گذشته آنها دریافت تماس از تصویب آژانس گفت که آنها در مورد یک مادر باردار که در کار و علاقه مند به صحبت با ارل خانواده — حق دور.

“ما کشیده کردن بزرگراه فرصتی برای اتصال با تولد پدر و مادر و چند ساعت بعد این نوزاد شیرین دختر متولد شد و گفت:” کورتنی که دو دختر دیگر, ویتنی, 12 و شارلوت, 8, که همچنین به تصویب رسید.

Gerber 2020 Spokesbaby Magnolia and family
Gerber/ارل خانواده

“تصویب فوق العاده ویژه به خانواده ما, داستان. برنده عکس جستجو فرصت برای گفتن ماگنولیا داستان و روشن همه زیبا و متفاوت راه خانواده ها ساخته شده است” کورتنی اضافه شده است.

Gerber 2020 Spokesbaby Magnolia and family
Gerber/ارل خانواده

ماگنولیا اسیر دل از داوران با او شاد, بیان, اهل تفریح و بازی, لبخند گرم و نگاه آزادی مطبوعات می گوید. به عنوان برنده Gerber مسابقه ماگنولیا و خانواده اش دریافت $25,000 نقدی جایزه $1,000 در Gerber Childrenswear, $1,000 از خارج و همراه با یک سال رایگان و نامحدود از خدمات Verizon.

“این سال شاید بیشتر از همیشه — Gerber خانواده هیجان زده است به جشن می گیرند با ماگنولیا و خانواده و با خانواده ها در سراسر امریکا گفت:” کلی اشنایدر سخنگوی Gerber. “این COVID-19 همه گیر شده و همه ما احساس می کنید بیشتر منزوی تر از همیشه قبل از, بنابراین پیدا کردن راه های جدید برای احساس متصل هرگز اهمیت بیشتر است.”

گربر نیز از ویژگی های ماگنولیا در شرکت کانال های رسانه های اجتماعی و کمپین های بازاریابی در طول سال.

“ما اعتقاد داریم که هر نوزاد یک Gerber کودک و ایستاده پشت بچه ها ما هرگز اهمیت بیشتری از آن در حال حاضر” گفت: لایحه Partyka, گربر, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت. “در زمانی که ما حسرت برای اتصال و وحدت ماگنولیا و خانواده او به ما یادآوری می کنند از بسیاری از چیزهایی که ما را با هم: ما تمایل به عشق و دوست داشتن ما نیاز به پیدا کردن متعلق و ما به رسمیت شناختن است که خانواده می رود راه فراتر از زیست شناسی.”

تبریک به ماگنولیا و کل ارل خانواده!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im