georgia-school-reopen
mixetto/گتی

هیچ اجباری ماسک مورد نیاز

به عنوان متحده همچنان به بحث 2020-2021 سال تحصیلی در میان coronavirus همه گیر یکی گرجستان شهر ساخته شده است تصمیم خود را — همه دانش آموزان را به فرد یادگیری این جمعه با هیچ اجباری ماسک مورد نیاز است.

مناطق اطراف Jefferson, گرجستان, یا تاخیر در بازگشت به برنامه های مدرسه و یا نقل مکان به آموزش آنلاین برای پاییز اما شهرستان مقامات مدرسه اعلام کرد که مدرسه شروع می شود در روز جمعه و همه دانش آموزان باید در کلاس. ماسک های آن نشان داده شده است برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس خواهد بود “به شدت تشویق” اما اجباری نیست.

به گفته نیویورک تایمزاین بازگشایی طرح تقسیم کرده اند, Jefferson, یک شهر از 12 ، 000 نفر (3,800 دانش آموزان). یک دادخواست آنلاین ایجاد شده توسط دو جفرسون بالا سالمندان به نام برای اجباری-ماسک حکومت که بیش از 600 نفر را امضا کرده اند. یکی دیگر از طومار خواستار آن است که ماسک توان اختیاری برای دانش آموزان بیش از 200 امضا یکی از ترک یک نظر “تنها لیبرال ها می توانید rona و من یک لیبرال” و دیگری نوشتن “TRUMP2020 ماسک برای من است.” مغلوب ساختن پیشی جستن برنده تقریبا 80 درصد از آرا در شهرستان جکسون در طول سال 2016 انتخابات.

اواخر هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مدارس در مناطقی که در ادامه به دیدن خوشه در coronavirus موارد باید تاخیر بازگشایی. او همچنین گفت: مدارس که نمی بازگشایی برای فرد در یادگیری نباید شامل پیشنهاد چند میلیارد دلاری بسته کمک به tweeting “در آلمان و دانمارک و نروژ و سوئد و بسیاری از کشورهای دیگر مدارس باز هستند با هیچ مشکلی. این Dems فکر می کنم این امر می تواند برای آنها بد سیاسی اگر ایالات متحده مدارس باز قبل از انتخابات ماه نوامبر است اما مهم برای کودکان و خانواده ها است. ممکن است به قطع بودجه اگر باز نمی شود!” در جولای 8th.

جفرسون است که در شمال شرقی آتلانتا و شهرستان تا به حال 13 coronavirus مربوط به مرگ و میر و عفونت نرخ 1,067 در هر 100 ، 000 نفر است. شهرستانهای مجاور دیده می شود در دو و سه این اعداد با توجه به زمان. از امروز دولت گرجستان بیش از 170,000 موارد و 3,509 مرگ و میر با توجه به گرجستان وزارت بهداشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است ادامه داد: به تطهیر جدیت ویروس گفتن فاکس نیوز یکشنبه میزبان کریس والاس از ویروس “من درست در نهایت. من حق خواهد بود در نهایت. شما می دانید من گفت: “آن را به ناپدید می شوند.’ من دوباره آن را می گویند.” او همچنین گفت که ایالات متحده دارای یکی از بالاترین میزان مرگ و میر در جهان است که در واقع ایالات متحده هفتم-بالاترین.

به عنوان مدارس تامل چگونه آنها را بازگشایی می شود آن را در فرد آنلاین و یا یک رویکرد ترکیبی — پدر و مادر نیز باید تصمیم گیری: آیا ما احساس مدارس در حال انجام همه چیز آنها می توانید به نگه داشتن بچه سالم اگر آنها بازگشت و, اگر نه, ما را انتخاب کنید به homeschool به جای ؟ برای پدر و مادر, Jefferson, گرجستان, تصمیم گیری برای یک فرد در ترم پاییز برگ های آنها را فقط چند روز را انتخاب کنید.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات و مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de