گرجستان فرماندار شکایت شهردار آتلانتا بیش ماسک دستور


brian-kemo-suing-Atlanta-Mayor-face-mask
آیکون Sportswire/مارکوس اینگرام/گتی

یک گزارش توسط کاخ سفید نیروی کار توصیه گرجستان صدور ایالت دستور ماسک

در روز پنج شنبه, گرجستان فرماندار برایان کمپ واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر آتلانتا شهردار Keisha لنس کف و اعضای آتلانتا در شورای شهر برای سفارش مردم به پوشیدن ماسک. این می آید یک روز پس از مسدود مقامات محلی و صاحبان کسب و کار از اجرای خود ماسک قوانین برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

“به عنوان شهردار شهر آتلانتا شهردار کف ندارد اختیارات قانونی برای تغییر, تغییر و یا چشم پوشی از فرماندار کمپ اجرایی سفارشات” دادگاه سند گفت. “چه نوع از پیام آن را ارسال هنگامی که شما حکم در حال حاضر که افراد نیست اجرای?” کمپ بعد توییتی. “این طرح دعوی در دادگاه است که به نمایندگی از آتلانتا صاحبان کسب و کار و کارکنان زحمتکش که در حال مبارزه برای زنده ماندن در طول این زمان دشوار است.”

طرح دعوی در دادگاه همچنین گفت که کمپ تنهایی “آگهی ایالت جورجیا در آن مبارزه با جهان رمان coronavirus/COVID-19 همه گیر” و اضافه کرد که او قدرت “را به حالت تعلیق شهرداری سفارشات که متناقض به هر دولت و قانون و یا به او دستور اجرایی.”

“من نگرانی ما در مورد افراد جوان و افراد دیگر اینقدر متکی به دولت است که ما از دست دادن این اساس آنچه در این کشور تاسیس شد و این آزادی است و آزادی و فرصت برای هر یک هر یک” کمپ توییتی.

شهردار لنس کف در پاسخ به کمپ را طرح دعوی در دادگاه گفت:”3104 گرجی کشته شده اند و من و خانواده ام در میان 106k که آزمایش مثبت برای COVID-19. در ضمن من شکایت شده @GovKemp برای یک ماسک قیمومیت. استفاده بهتر از پرداخت کننده مالیات پول خواهد بود به گسترش و تست تماس با ردیابی.”

امروز کمپ فرستاده دیگر صدای جیر جیر, ترغیب گرجستان به, در واقع پوشیدن ماسک. اگر شما در حال خاراندن سر خود را در حال حاضر لطفا می دانم که شما تنها نیستید.

“من می دانم که بسیاری از حسن نیت و مطلع گرجی می خواهید یک ماسک حکم و در حالی که همه ما موافق است که با پوشیدن یک ماسک موثر است, من با اعتماد به نفس است که گرجی ها نمی نیاز به یک دستور به انجام کار درست” کمپ گفت.

او همچنین گفت: از کسب و کار است که آنها احساس فشار مالی از این بیماری همه گیر و گفت: در بخش “این مردان و زنان در حال انجام خود را بسیار بهتر است برای قرار دادن غذا روی میز را برای خانواده های خود در حالی که مقامات منتخب محلی شاتر کسب و کار و تضعیف رشد اقتصادی” کمپ نوشت.

اما به عنوان یک صاحب کسب و کار با اشاره به دیگر همه گیر در می رود (چرا که مردم حاضر به پوشیدن ماسک به سرعت گسترش) بدتر کردن آنها خواهد بود.

از روز شنبه وجود دارد 77,255 موارد جدید گزارش شکوه قبلی بالا مجموعه دو روز پیش با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 943 نفر کشته آن روز. گرجستان شده است به نام یکی از 18 متحده در “منطقه قرمز” توسط کاخ سفید نیروی کار به معنی آن را به حال بیش از 100 جدید کروناویروس مورد در هر 100000 نفر در هفته گذشته و تا به حال بیش از 10 درصد از تست های تشخیصی آینده را به عنوان مثبت است. این گزارش توصیه می شود گرجستان صدور ایالت ماسک قیمومیت.

اطلاعات در مورد COVID-19 به سرعت در حال تغییر و ترسناک مامان متعهد به ارائه داده های اخیر در پوشش ما. با اخبار در حال به روز رسانی بنابراین اغلب برخی از اطلاعات در این داستان ممکن است تغییر کرده است پس از انتشار. به همین دلیل ما در حال تشویق خوانندگان به استفاده از منابع آنلاین از محلی بهداشت عمومی ادارات و مراکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی به باقی می ماند به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im