جورج فلوید گریه ‘مادر’ و در حال حاضر شما در نهایت شروع به افزایش


george-floyd-protest-rise-up
یک فرد می پوشد یک ماسک است که بار خوانده شده “من نمی توانم نفس بکشم” به عنوان تظاهر کنندگان همچنان در اعتراض به مرگ جورج فلوید پس از یک شب از شورش در 29 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا. اسکات اولسون/گتی

چهار سال پیش زمانی که Philando Casteel بود به ضرب گلوله توسط پلیس, من فکر کردم “این لحظه ای است.” زیرا چگونه می تواند امریکا همچنان به این باور نبود که یک مشکل با نژادپرستی و خشونت پلیس وقتی کسی که به معنای واقعی کلمه فقط نشسته وجود دارد به معنای واقعی کلمه هیچ کاری اشتباه باد مرده است ؟ دوست دختر خود فیلم برداری روبرو می شوند به خاطر خدا. او جوان بود و همچنین در ماشین. این بود که “لحظه ای.” اگر نه در حال حاضر ،

البته این چیزی است که اتفاق افتاده است. هیچ کس پاسخگو برای مرگ او. افسر که ضربه او در حالی که او نشسته گناه در ماشین خود را تبرئه شد.

به نحوی امریکا هنوز هم نمی بینم.

در حال حاضر وجود دارد جورج فلوید. به خوبی وجود داشته است و صدها نفر در این میان اما این همان داستان در هر زمان. چقدر واضح تر کند و آن را به برای شما به ببینید که چه چیزی اتفاق می افتد در اینجا است که روشن ترین نشانه ای از این بیماری است که در آمریکا نژادپرستی?

و در حال حاضر شما می بینید. این احساس های مختلف این زمان. من شما را به صحبت کردن و نشان دادن. ما آن را همه در سراسر امریکا است. آیا این اتفاق افتاده است و در حال حاضر بدون COVID-19 همه گیر? بدون سیاه مردمی تحت دو حمله در تلاش برای زنده ماندن از بیماری و پلیس ؟ بدون بسیاری از مردمی در نظر گرفتن زمان به تماشا و گوش دادن ؟ بدون خطرناک ترین متعصب ابله از یک تاول مثانه در کاخ سفید با رد درخواست ها برای صرفه جویی در زندگی هواکش و جیر-لاف زدن? وجود دارد یک رابطه وجود دارد که مورخان را در مورد نوشتن, اما آن را کمی سخت به سنتز این لحظه با موج بی امان یک جمعی تروما پس از دیگری اتفاق می افتد به جامعه است.

بنابراین من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند آن بوده است بسیار پیش فرض است. اما…

نه اما. و.

مطلق dystopian تباهی 2020 نیز ملاقات با زرق و برق دار ترین نمایش از انسان همدلی و شفقت است. بین لعنت COVID-19 همه گیر و اجتماعی قیام مردم ما نشان داده اند بهترین آنها شویم. پرستاران. معلمان.

پزشکان. این دانشمندان است. خبرنگاران. صاحبان کسب و کار کوچک از مینیاپولیس ایستاده با معترضان و رانندگان اتوبوس در نیویورک است. مردمی دوخت ماسک. مردمی braving اسپری فلفل و گلوله های لاستیکی به دست آب است.

همه حساب های سفید supremacists باید به بازی آمد. آنها فکر می کنم آنها می توانند ما را تقسیم. آنها فکر می کنم ما اشتباه خواهد بود و قادر نخواهد بود برای گفتن عدالت از انتقام یا عشق از نفرت. آنها به دنبال تقویت کلیشه است که بسیاری از مردمی سفید استفاده به عنوان چوب زیر بغل برای خود نژاد پرستی. آنها با شکست مواجه خواهد شد چرا که با وجود این همه من را دیده اند که عشق برنده است. ما نشان داده اند هر یک از دیگر چگونه عشق برنده در هر روز از هفته دوم مارس.

شما می توانید آن را ببینید در نهایت. آن را در زمان راه بیش از حد داغ اما شما در نهایت شروع به دیدن که شما تماشا جورج فلوید می میرند. شما به یاد کسانی که قبل از او. Philando Casteel. اسکار گرانت. ساندرا شیرین و مطلوب. Tamir برنج. شما را تکان داد سر خود را. شاید شما ساخته شده برخی از تماس و یا نامه نوشت. شاید شما حتی خودت فکر “این خیلی بد است اما آنها نباید…” اما شما نمی تواند چشم پوشی از جورج فلوید تماس خود را برای مادر و یا بی تفاوتی از قاتلان او.

فقط به عنوان شما نمی تواند چشم پوشی از آنچه که اتفاق می افتد در خیابان های ما در حال حاضر.

آنچه اتفاق می افتد در خیابان های ما هستند نه شورش اما شورش. آنها به کامپیوتر و یا آرام و یا مودب. این است که مادر بزرگ خود را جنبش حقوق مدنی. مردم در حال ارائه آمریکا با لایحه پرداخت می شود که بسیار دیر شده است. ثروت و رفاه و آمریکا لذت می برد امروز ساخته شده است را از پشت از اجداد کسانی که مبارزه برای زندگی خود را در خیابان های این هفته است.

بنابراین به عنوان ناراحت کننده تصاویر از سوار کردن کسب و کار و شیشه های شکسته ممکن است شما بخواهید خودتان تنها چیزی است که پاسخ مناسب به چهار صد سال از خشونت و ظلم و ستم? به یاد داشته باشید که در حالی که موارد می تواند جایگزین و سازه های بازسازی شده انسان زندگی نمی توان جایگزین و در نظر گرفتن غم انگیز تلفات انسانی است که آمریکا نژادپرستی است و تحمیل از ما.

به طوری نگه دارید. با این حال شما احساس می کنید در مورد ناآرامی های مدنی وجود ندارد و رفتن به عقب در حال حاضر. تحول و تغییر است که در گذشته به علت. انقلاب بودن تلویزیونی. این اتفاق می افتد.

بنابراین مراقبت از یکدیگر و یاور است. بود چراغ عشق بلکه عدالت و حقوق صاحبان سهام. بود صریحتر ضد نژادپرستانه و پشتیبانی از علل انجام این کار به از بین بردن سفید برتری.

ایمن ماندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>