جنس جدید تیتانیوم تماشای جعلی است با استفاده از روش های کهن از Swordsmiths

چه شمشیر کتانا و جنس ها گاه شمار در مشترک دارند ؟ آنها هر دو ساخته شده با چند صد ساله ، روش است که آنها را جدا از همسالان خود است.

برای اولین بار سوئیس, ساعت ساز شناخته شده برای نقض کنوانسیون–عوارض آن زمان خوانده شده sans سنتی صفحة و دست–ایجاد یک گاه شمار این GNS1.2 TD جعلی از Damascene تیتانیوم. فلز نادر است و به ندرت تا کنون استفاده می شود حتی در منحصر به فرد ترین ساعت های درمان با استفاده از یک روش به نام mokume-gane تمرین های ژاپنی swordsmiths پس از قرن 17th.

زمان مفتخر فرایند شامل مکرر چکش و تاشو فلزی چیزی که نیاز به مهارت بسیار زیاد و در نتیجه در یک نگاه قابل توجه; لایه های منحصر به فرد دیده می شود چند لایه با هم. و چون تیتانیوم آن را نیز اتفاق می افتد به سه برابر قوی تر از فولاد در حالی که همچنین در حال 40 درصد سبک تر است. این درجه حرارت بسیار بالا مورد نیاز را به آتش قطعه–بین 2,192 فتح کرد گرفته شد و 2,552 درجه فارنهایت–تنها در خدمت به منظور افزایش سختی و دوام.

Genus GNS1.2 TD Damascene Titanium

این عارضه با استفاده از, نادر, ژاپنی, روش برای ایجاد آن قابل توجه تیتانیوم مورد. حسن نیت ارائه میدهد از جنس

هر نمونه از GNS1.2 TD آبی رنگ اعمال شده به آن را با دست در حالی که بیش از یک شعله باز. سوزان متوسط و رنگ آمیزی برجسته طبیعی آن لایه به طور همزمان برای تقریبا روانگردان اثر است. صاحبان آینده دعوت به حضور در این بخش از ساخت و ساز هنگامی که آنها نیز می تواند در تصمیم گیری مورد نظر خود را پایان: مات ساتن یا جلا. اقشار ساخته شده و حتی بیشتر قابل رویت به عنوان اولیه بلوک از تیتانیوم شکل گرفته است و تولیدات به فینال 43 مورد است. استفاده از این روش باستانی است که بیشتر از همه قابل توجه که با توجه به جنس به عنوان راه اندازی یک کسب و کار فقط در سال گذشته است.

این 18K طلا در خانه به صورت دستی زخم جنبش (که برنده مکانیکی استثنا جایزه در جایزه بزرگ d’Horlogerie de Genève برای 2019) قرار دارد در. آن را کامل با 26 جواهرات و عمل در 2.5 هرتز یا 18’000 ارتعاشات در هر ساعت با 50 ساعت قدرت رزرو و مقاوم در برابر آب تا 30 متر است. گزینه های سفارشی سازی گسترش به چفت و بست با خریداران قادر به انتخاب هر یک از بند قطع از دست بخیه کف یا تمساح بر درخواست ویژه.

سر را به نام تجاری وب سایت برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش یکی از خود را. اگر شما $155,930 دستی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de