جنسيت Nonconforming کودکان و نوجوانان-که پشتیبانی می شوند در خانه–در حال پیدا کردن امداد در مدرسه تعطیلی


Gender-Nonconforming-Kids-Supported-At-Home-1
Ketut Subiyanto/Pexels

در حالت ایده آل هر بچه احساس امن در هر فضای آنها را اشغال کند. در واقع بیش از حد بسیاری از کودکان و نوجوانان نیست. اگر یک کودک شناسایی به عنوان LGBTQIA+ آیا یا نه و نمی مطابق کلیشه های جنسیتی کدهای خود را به سطح ایمنی متفاوت بوده و بر اساس سطح پذیرش مردم اطراف آنها را. عجیب و غریب کودکان و نوجوانان حق دارند به احساس امنیت در خانه و مدرسه اما اغلب یکی از آن دو مکان را فراهم می کند پناه از دیگر اگر وجود دارد هر گونه پناه در همه.

زمانی که مدارس سراسر کشور بسته شده در مارس برخی LGBTQIA+ بچه ها از دست حمایتی معلمان گی-راست اتحاد باشگاه ها و دسترسی به تایید دوستی. علاوه بر این برخی از این کودکان نیز به دست آورد full-زمان جداسازی با unsupportive پدر و مادر و اعضای خانواده. این خطرناک واقعیت را افزایش می دهد خطر ابتلا به مسائل مربوط به سلامت روان خود و آسیب رساندن رفتارها. وجود پدر و مادر و خانه است که تایید و برای برخی از عجیب و غریب بچه ها همه گیر شده رهایی از سمی محیط مدرسه.

این LGBTQIA+ بچه ها به خصوص جنسیتی گسترده جوانان که در حال امن برای خود در خانه متوجه کاهش اضطراب و افزایش اعتماد به نفس. هنگامی که آنها به طور مداوم در حال گفت آنچه نباید مانند و یا پوشیدن به دلیل جنسیت خود را و آنها فقط می تواند بود که آنها بدون ترس از قلدری حقه باز نظرات و فشار طاقت فرسا برای تغییر و یا جا.

آن زمان بچه ها در مهد کودک آنها را توسعه داده اند کلیشه های جنسیتی و تعصبات. آنها برابر رنگ, اسباب بازی, لباس, و ویژگی های شخصیتی به مرد یا زن هویت. این تعصبات آموخته شده است و در حال تداوم توسط کتاب, فیلم, کارتون, موسیقی, بازی, و در تمام جنبه های دیگری از جامعه ما است. بچه ها احساس انتظار به پیروی از این قوانین در مورد جنسيت چرا که آنها نه گفته شده و یا نشان داده شده است که اغلب به اندازه کافی است که وجود دارد بسیاری از راه های دیگر به عنوان یک انسان. جنس مایع است و بنابراین جنسیتی بیان اما تا زمانی که این است که “هنجار” بچه ها در حال رفتن به مبارزه با خواسته های خود و صحت در حالی که همچنین ساخت سرگرم کننده از دیگران برای انتخاب در برابر آنچه در نظر گرفته شده است طبیعی است.

A young child in a yellow top and purple hat smirks.
Fernanda Publio/پشت سر هم

با توجه به کمپین حقوق بشر 2018 جوانان LGBTQ گزارش تنها 26 درصد از عجیب و غریب دانش آموزان می گویند که آنها همیشه احساس امن در مدرسه و کلاس های درس; صرف پنج درصد معتقدند که خود معلمان و کارکنان مدرسه در حال حمایت از تجاوز مردم است. که برگ های زیادی از اتاق را برای قلدری, که اتفاق می افتد در یک نامتناسب نرخ بالا به صورت عجیب و غریب دانش آموزان است. و وقتی که من می گویند نرخ بالا منظورم 9 بیرون از 10 تجاوز کودکان و نوجوانان گزارش در حال اذیت و آزار در عرض یک سال است.

همه گیر ارائه یک استراحت از این برای بسیاری از دانش آموزان است. بومادران Halpern در طیف جنسیتی می گوید: “این تقریبا یک تعطیلات از قلدری تعطیلات از بودن با بمباران داشتن به ‘دیگر’ در همه زمان ها.”

Suz Sille روان است و با این نسخهها کار با سه نما بچه های سنین 14 و 15 و 17. Sille می گوید ترسناک مامان “هر سه [تا به حال] شگفت انگیز رشد عاطفی و خود assuredness از مدارس بسته شده است. یکی از امید بستن برای تحصیل در خانه بدون توجه به آنچه در سال آینده. پدر و مادر به طور کامل حمایت شده است. بساز! من فقط عشق این بچه ها.”

و Candace مادر به یک دختر شش ساله تغییر جنسیت پسر می گوید مامان ترسناک است که او فرزند “شکوفا پس از مدرسه خارج شده.”

من شاهد این دست اول در خود من فراجنسیتی و فرزند او نبود در یک سمی محیط مدرسه است. بله کار وجود دارد که باید انجام شود اما حتی در تصدیق کلاس درس و بعد از مدرسه برنامه های با تجربه نگرانی و ناراحتی در اطراف بودن خواست و یا ساخته شده یک مثال به توضیح آنچه در آن به معنی نما. نه رفتن به مدرسه حذف شود که ترس است. من فراجنسیتی kiddo است بسیار با اعتماد به نفس در خودش اما او نیز رها هنگامی که او در بر داشت او از رفتن به اردوی تابستانی این سال است. روز کمپ شد یک منبع اضافی از اضطراب بود چرا که او در اطراف بیش از حد بسیاری از مردم او را نمی دانند و او نگران بود برای قرار دادن به یک موقعیت نیاز به توضیح یا دفاع از خودش. مانند بسیاری از نما مردم و مبارزات او با بدن بیقراری و شنا و تغییر در مکان استرس زا است.

Gender Nonconforming Kids Who Are Supported At Home Are Finding Relief From School
Ketut Subiyanto/Pexels

من nonbinary و قبل از من تا به حال بالای عمل جراحی با قرار دادن در یک دست کت و شلوار حمام طاقت فرسا بود و حادثه. آوردن با توجه به قطعات بدن من متنفر بود مثل یک مرگ تدریجی. در حالی که شنا بهتر است در حال حاضر مردم من ضمایر اشتباه و فرضیات در مورد جنسيت بر اساس چه نگاه می کنم. باید آن را یک بیماری همه گیر و جدا از مردم نمی شود misgendered یا احساس ملال اما حقیقت مایه تاسف است که من نیز احساس بهتر در بدن خود و جنس بیان از آنجا که در اطراف مردم کمتر. این یک نتیجه مستقیم از دو چیز: من مقایسه خودم به همان اندازه به دیگران به منظور تعیین من جنسيت اعتبار و دیگران در حال برگزاری نه من در مقابل یک آینه از کلیشه های جنسیتی. من شده اند قادر به احساس بیشتر متصل به خودم و بدون تاثیر از آنچه که مردم به من بگویید جنسیتی باید مانند نگاه.

مدارس یک زمین پرورش برای این بررسی. وحشی چگونه یک ویروس کشنده می توانید برخی از بچه ها احساس بهتری در مورد خود, متعجب? این است که اضافه اثبات این که مدارس به خصوص مدارس ابتدایی نیاز به انجام یک کار خیلی بهتر از پاره کردن کلیشه های جنسیتی در حالی که ترکیب LGBTQIA+ تنوع به کتاب و درس و همه جنبه های درس. آن را نیز خودنمایی اثبات این که پدر و مادر و مراقبان نیاز به انجام یک کار بهتر در خانه قبل از بچه خود را به مدرسه و عمل مانند یک الاغ چرا که آنها آموخته اند به لکه دار کردن LGBTQIA+ افراد و موضوعات.

اجتناب از یک موضوع به معنی اضافه کردن شرم و معانی منفی به آن است. خود را تنوع بخشیدن به کتابخانه و نمی شود ترس از ناراحت کننده مکالمات. تحمل کافی نیست. به طور فعال کار می کنند به تغییر برنامه راه شما و خانواده خود را درک جنس و جنسيت بیان. این کاهش درونی تحقیر و خارجی قلدری.

بچه ها نباید منتظر یک در سراسر جهان بحران در نهایت به احساس مانند آنها می توانید شل کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>