دروازه توسن است بازسازی کلاسیک F-سری کامیون وانت از ’60s و 70s

این هیچ راز است که حق restomod می بستم توجه جمع. اما در حالی که مقدار زیادی از اتومبیل های کلاسیک و Suv ها داده شده است درمان مشابه نیست همیشه درست برای کامیون. دروازه توسن با هدف تغییر است که با آن جدید “reimagined” کلاسیک F-Series.

بهترین و شناخته شده برای آن اسراف, قدیمی, Broncos های ایلینوی-بر اساس سفارشی فروشگاه شروع خواهد شد نورد از بازسازی F-سری وانت در اصل ساخته شده بین سال 1967 تا 1972 در ماه های آینده با توجه به آزادی مطبوعات. آن را رسما تحریم پروژه هم به عنوان شرکت فورد موتور دارای مجوز مغازه برای تبدیل, قدیمی, F-100 F-150s و F-250s.

“بنابراین بسیاری از مردم عشق craftmanship و ارزش ما Resto-Mod فورد Broncos که آنها با درخواست ما برای ساخت مدرن کلاسیک فورد وانت” گفت: دروازه مدیر عامل شرکت توسن ست Burgett. “هنگامی که ما با نزدیک شدن به شرکت فورد موتور با مصرف کننده درخواست آنها به سرعت صادر شده و به ما مجوز را به انجام برسانند که در سراسر جهان تقاضا است.”

فقط به عنوان آنها را با خود مشهور Suv ها دروازه توسن را اصلی خیابان-حقوقی F-سری کامیون ها و ساز و برگ آنها را با همه شیوه ای از تکنولوژی مدرن و به آنها گسترده قبل. برای شروع با این شرکت ارتقاء کامیون با یک به طور طبیعی آسپيره نسل 3 فورد 5.0 لیتری V8 جفت به 10-سرعت انتقال خودکار یک پودر با پوشش سفارشی طراحی شده شاسی همراه با فشار دکمه کنترل 4×4 حمل و نقل و کنترل فعال اگزوز. در داخل کابین داخلی شده است دوباره با چرم تر و تمیز و یا آمریکایی گاومیش کوهان دار امریکایی در مخفی کردن و یا مضطرب صندلی نیمکت.

اما شما نمی خواهد بحباله نکاح در اوردن, به این ویژگی ها. مانند خود Broncos این فروشگاه ارائه خواهد شد تعدادی از گزینه های حق بیمه. قابل توجه ترین در میان آنها یک 7.3 لیتری فورد V8 با دو turbos یا Harrop ایالات متحده آمریکا سوپر شارژر با ایتون تلویزیون های فن آوری است. دیگر در دسترس ارتقاء am ایتون عملکرد دیفرانسیل بسته که شامل شرکت ELocker جلو دیفرانسیل و دیترویت Truetrac دیفرانسیل عقب برای بهبود حمل و نقل و کشش.

A rendering of a Gateway Bronco F-Series restomod

یک رندر از یک دروازه توسن F-سری restomod دروازه توسن

هیچ اطلاعات قیمت گذاری شد فورا در دسترس است برای te F-سری restomods اما با یک نگاه به فروشگاه را “برجسته می سازد” صفحه نشان می دهد که قیمت آن در Suv ها در محدوده بین 150.000 دلار و $350,000. به عنوان با آن Broncos هر کامیون شامل پنج سال سپر به سپر گارانتی. تولید مجموعه ای برای شروع قبل از پایان ماه ژوئن و این شرکت متعهد به ساخت دو به چهار نمونه در هر ماه در حال رفتن به جلو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>