بازی برنامه ریزی با همسرتان می توانید صحبت از اخراج بسیار آسان تر به تحمل


planning-for-layoff
مامان ترسناک و kupicoo/گتی

من کار در سمت دانشگاهی از یک بخش برنامه دو و میدانی و ما آمار بسیار سخت به دلیل COVID-19. بسیاری از ما درآمد است که از فرد در فعالیت های. COVID آمار در مردان و زنان, بسکتبال پلی آف پس از میلیون ها نفر از دست داده بودند زمانی که آنها لغو شد. و ما قهرمانی ملی پیروزی تیم بیس بال تا به حال به آخرین فصل خود را. به طور طبیعی این دانشگاه است که هنوز هم با اضافه کردن تا تمام درآمد را از دست داده اما آن را به خوبی به میلیون ها نفر. و حتی با یک هزینه صرفه جویی در اندازه گیری یکی پس از دیگری در حال قرار داده و به جای آن احساس می کند مانند همکاران من و من مشغول تماشای آهسته سوختن فیوز در انتظار اجتناب ناپذیر اخراج می شود را اعلام کرد.

اما واقعا دشوار است بخشی از همه این بود که صحبت کردن با همسرم در مورد آن. مل می آموزد در مدرسه فرزندان ما اما بین دانشگاه و نوشتن من را اکثر ما درآمد و بیمه درمانی ما این است که از طریق کارفرمای من. صحبت از اخراج و کاهش بودجه شد گردان در کار من. برخی از گروه ها در حال حاضر مردم اجازه رفتن. من ناجور بود — من هنوز هم هستم — اما من حاضر به ارسال به Mel در مورد آن. من می ترسم به, راستش چون من نمی خواهم به مانند یک شکست است.

لطفا نگه داشتن در ذهن که این نه به من گفت که اگر شما از دست رفته و کار خود را به دلیل COVID شما شکست خورده اند در هر چیزی است و این تیم یک بار-در-یک-عمر وضعیت. آنچه من تلاش می گویند این است که بدون در نظر گرفتن وضعیت همه گیر و یا در غیر این صورت من نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم اگر من را از دست داد و نمی تواند ارائه برای همسر و سه فرزند است که من خودم به شخصا مسئول است. متاسفانه من فکر می کنم که یک احساس طبیعی.

من نمی دانم که این احساسات را از آمد اما آنها بسیار واقعی و به جای بحث در مورد آنچه اتفاق می افتد در محل کار و من ترس و نگرانی در مورد امکان بسیار واقعی از دست دادن کار من, من فقط بطری آن همه. و من به فرض که وجود دارد بسیاری از مردان و زنان وجود دارد در حال مبارزه با همان دقیق احساسات من. رفتن به محل کار هر روز بدونم که اگر از آن خواهد شد خود را آخرین و احساس این شرم آور است که می آید با این قطعیت است که شرکت برای کار شما ممکن است مجبور به کوچک.

این مقاله برخی از طرح به جوانی از سر گرفتن محل خود را از اشتغال یا لیست برخی از راه هایی برای کمک به شما ایستادگی کردن در میان همکاران خود را بنابراین شما را تبدیل به غیر قابل تعویض. آنچه من می خواهم به استرس است که اهمیت صحبت کردن با همسر خود را اگر شما در حال مواجهه با خطر از دست دادن کار خود را. و من به شدت توصیه به انجام آن در حال حاضر. چون در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است با مل و من.

او پرسید: من چندین بار چگونه چیزهایی که قرار بود در محل کار. او می خواهم به خواندن اخبار محلی مقالات در مورد چقدر سخت دانشگاه من برای کار بوده است آمار مالی به دلیل COVID-19 و چگونه بخش دو و میدانی بود و احتمالا ضربه سخت. و هر بار از او پرسید: من آن را خار کردن. من به او گفتم ما خوب بودند که در واقع من نمی دانم و من وحشت زده شد و خجالت و من نمی دانم که چگونه من می توانم پیدا کردن کلمات به اجازه دهید او را می دانم که بله — من می توانم کار من از دست دادن. و بله همه چیز به گرفتن ترسناک است.

اما من در نهایت باز به او. آن شب بچه های ما در بستر شد. من به او گفتم چگونه ترس من شد و من نمی دانم آنچه که ما انجام می دهد اگر من از دست رفته من است. اشاره کردم که چگونه بسیاری از دانشگاه ها در استخدام انجماد و که من می خواهم احتمالا باید به دنبال یک خط جدید از کار اگر من خودم بیکار.

به طور طبیعی مل بود عصبی بیش از حد. اما پس از آن ما نشسته و در شماره نگاه کرد. ما در چه پس انداز داشتیم و چه مدت آن می تواند آخرین. مورد بحث ما اگر دانشگاه را ما قطع و ما شروع به دنبال در سایر فرصت های شغلی در منطقه ما است که من ممکن است واجد شرایط برای. ما در بیمه از طریق کار خود را, و ما در مورد آنچه در آن می خواهم اگر نگاه ما نیاز به حرکت می کند و اگر ما می تواند فروش خانه ما. ما در بیکاری چگونه به درخواست و چقدر ما را دریافت کنید و اگر این امر نیازهای ما برای یک زمان. مل نگاه به پیدا کردن یک کار بهتر پرداخت با مزایای بهتر در مورد او نیاز به تبدیل شدن به اصلی بگير.

ما نمی پایان این گفتگو در یک شب. آن زمان ما سه شب در واقع از آینده با یک طرح احتمالی در صورتی که من از دست رفته من است. آن را تیره و تار مکالمه که از من خواست به من غرور در درب و اعتراف به جهنم همسر من امکان بسیار واقعی است که من ممکن است تبدیل به بیکار در هر زمان. اما آن را نیز به من کمک کرد تا تشخیص دهند که این نبود در مورد من اما یک وضعیت که خارج از کنترل من است.

مل فکر نمی کنم کمتر از من. او نمی خنده در من, و اگر چه من فکر می کنم این گفتگو او را عصبی ما هر دو احساس بهتری پس از ساخت یک بازی برنامه ریزی در صورتی که من از دست رفته من است. آن را به هر دوی ما یک مقدار زیادی از راحتی در طول یک بسیار نگران کننده زمان است. بنابراین پیشنهاد من این است که اگر شما در حال مواجهه با اخراج احتمالی مانند بسیاری از در حال حاضر نشستن با همسر خود و نگاه همه متغیر است. نگاهی به همه گزینه ها. بدیهی است آن است که یک بازی سرگرم کننده مکالمه. اما این مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر