از آن شده است در حالی که از Fujifilm خود را به روز X-H صف. این شرکت برای اولین بار معرفی X-H1 چند سال پیش بود که در آن طراحی شده و با هدف فیلمبرداران (تصویری است همیشه قوی forte Fujifilm X-series) اما ما واقعا چیزی شنیده از این شرکت پس از.

تبلیغات

در واقع سال گذشته شایعاتی وجود دارد که نشان می دهد Fujifilm ممکن است لغو X-H2. برای کسانی که طرفداران X-H سری با کنترل آن طرح و بزرگتر گرفتن شما خوشحال خواهید بود به یاد بگیرند که Fujifilm انجام شده است نه با X-H صف. صحبت به DPreview در مصاحبه ای Fujifilm اجرایی Toshihisa ایدا نشان داد که این شرکت هنوز هم در صف.

وقتی پرسیده شد که چه چیزی تبدیل خواهد شد از X-H صف در حال حاضر که به تازگی اعلام کرد X-T4 همراه با بهبود قابلیت های ویدیویی ایدا در پاسخ گفت: “ما نگه داشتن X-H خط در کنار X-T سری. من نمی تواند از ما به اشتراک گذاری دقیق و برنامه های, اما ما همچنان به توسعه این خط در آینده و ما را معرفی نوآوری به این مجموعه است.”

زمانی که فشار برای کسب اطلاعات بیشتر ایدا کاهش یافته است به ارائه هر جز به می گویند که مفهوم آینده X-H دوربین های بسیار متفاوت خواهد بود به X-T سری. که می شود گفت ما هنوز هیچ ایده زمانی که جدید X-H گیری اعلام خواهد شد اما اگر شما یک فن از سری غذای آماده از این است که Fujifilm نیست با آن انجام می شود و در عین حال که ما می توانیم انتظار یک مدل جدید در آینده هر زمان که ممکن است.

در زمینه عکس و تصویری. بیشتر بخوانید درباره دوربین های دیجیتال فوجی فیلم و دوربین های بدون آینه. منبع: dpreview

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de