فروش اقساطی پژو پارس LX (TU5)

از دیگر شرایط واگذاری خودرو در سال ۱۴۰۱ کما فی السابق تحویل فوری و آنی خودرو، ثبت سند به نام خریدار، تعیین اق

توسط مدیر سایت در 6 اردیبهشت 1402

از دیگر شرایط واگذاری خودرو در سال ۱۴۰۱ کما فی السابق تحویل فوری و آنی خودرو، ثبت سند به نام خریدار، تعیین اقساط بلند مدت و در نظر گرفتن اقساط بر اساس توان مالی شماست. از دیگر معایب این موتور می توان به حرارت بالای موتور اشاره کرد ، موتور این خودرو حتی در مقایسه با دیگر موتور گروه PSA موجود در کشور، بالاتر است که البته با سیستم کاری در نظر گرفتهشده و طراحیشده برای آن سازگار است؛ اما این گرمای بالا باعث میشود تا نسبت به کیفیت روغن کمی حساس باشد. این محصول که پیشتر با نام پرشیا معرفی میشد و روزگاری نامش را سفیر گذاشته بودند، امروزه با همان اصالت ایرانی-فرانسویاش، پژو پارس شناخته میشود. امروزه از یک خودرو خانوادگی معمولی انتظار میرود که تجهیزاتی مثل کروز کنترل، نمایشگر مالتی مدیا، نویگیشن و سیستم کنترل پایداری را در فهرست آپشنهای خود جا داده باشد. پارس تکامل یافته پژو ۴۰۵ است، محصولی که روزگاری عنوان لوکسترین خودرو جادههای ایران را به خود اختصاص داده بود. در این مطلب درباره سوابق پژو پارس مطالبی را مختصرا بیان میکنیم، به ویژگیهای این تولید محبوب ایران خودرو میپردازیم و در نهایت شرایط فروش اقساطی پژو پارس TU5 از سوی سایا خودرو را مطرح کلیک کنید خواهیم کرد.

بنابراین بدون نگرانی درباره تعمیر و تامین لوازم یدکی اقدام به خرید نمایید. بنابراین حال که قصد خرید قسطی پژو پارس tu5 را دارید، بد نیست که درباره یکی از شناخته شدهترین موتورهای به کار رفته در خودروهای ایرانی بیشتر بدانید. اما چنانچه شما قصد شرکت در طرحهای فروش اقساطی پژو پارس TU5 تحویل فوری را دارید، لازم است تا اطلاعات به روز و دقیقی از قیمت این محصول داشته باشید. به نحوی که برخی کاربران از حضور در کابین این خودرو چندان رضایت نخواهند داشت و نسبت به خودروهای اقتصادی چینی، کابین پژو پارس تی یو فایو خیلی دلپذیر و خوشایند احساس نخواهد بیشتر بدانید شد. فروش اقساطی پژو پارس اتومات، نسخهای را در دسترس کاربران ایرانی قرارداد که شتاب صفر تا صد آن به ۱۱ ثانیه رسید؛ در حالیکه این عدد در نسخههای قبلی پارس ۱۴ ثانیه بود. به ویژه گشتاور بالاتر این موتور باعث میشد تا شتاب اولیه پژو پارس نسبتا دلچسب باشد و مورد قبول کاربران این خودرو قرار بگیرد. وقتی یک محصول تقاضای زیادی داشته باشد، آن هم به طور دائمی، مشخص است که عرضه کننده میتواند از این فرصت استفاده کند و با مناسبت یا بی مناسبت اصطلاحا روی قیمت تمام شده خودرو بکشد و آن را گران کند.

پارس که اصالتا محصول شرکت فرانسوی پژو است، در مدلهای متنوعی تا کنون تولید و عرضه شده است. همین امر هم سبب شد تا مهندسان این شرکت خودروساز ایرانی برای عرضه مدلهای جدیدتر پژو پارس با آپشن بیشتر تلاش کنند. البته جدیدا نسخه سفارشی این خودرو به بازار عرضه شده که امکانات بهتری را در اختیار میگذارد. این در حالی است که پژو پارس تیوفایو که قیمت نسبتا بالایی هم در بازار دارد، امکانات و تجهیزات چندان شاخصی را در اختیار نمیگذارد. به این ترتیب اگر شما به دنبال طرح فروش اقساطی پژو پارس تیو فایو هستید، مجموعهای از مقدمات را کنار هم گذاشتهاید تا به این نتیجه رسیدهاید. اما اگر شما قصد خرید اقساطی پژو پارس TU5 را داشته باشید، آنچه در قیمت روز این خودرو تاثیر مستقیم دارد، میزان تقاضاست! فروش اقساطی پژو پارس LX (TU5) باعث شده نظر بسیاری از خریداران را به خود جلب کند و شرکت های زیادی نیز تا کنون اقدام به فروش این خودرو به صورت اقساطی نموده اند. وقتی شما قصد شرکت در طرح خرید اقساطی پژو پارس tu5 را دارید، خودرویی با مشخصات دلخواه پیدا میکنید، اما انتخاب و پیدا کردن یک وسیله نقلیه دست دوم با گزینه ها و ویژگی های دقیق مورد نظر شما گاها غیر ممکن است.

قیمت محصولات ایران خودرو پارس tu5 چگونه تعیین میشود؟ آنچه قیمت محصولات ایران خودرو پارس TU5 و امثالهم را در کارخانه مشخص میکند، هزینه تمام شده تولید یک خودرو است که توسط مدیران فروش این کمپانی قیمتگذاری و پس از تایید نهادهای مربوطه به طور رسمی اعلام میشود. پارس ال ایکس با موتور TU5 دارای سیستم اتولاک است که پس از حرکت درها را به صورت خودکار قفل میکند. شتاب ثانویه این ماشین نیز نسبت به مدل معمولی پایینتر است و شاید گاهی مواقع چابکی مورد نیاز را در سبقتگیری ارائه ندهد. هیچ ظرافتی در بدنه این خودرو مشاهده نمیشود؛ خطوط تقریبا صاف و مستقیم به یکدیگر پیوند خوردهاند و یک ماشین معمولی به سبک خودروهای دهه ۸۰ میلادی را تشکیل دادهاند. این خودرو با وجود محبوبیت و قرار داشتن در فهرست بهترین ماشین ایرانی خالی از ایراد هم نیست. میتوانید با مراکز فروش ما تماس بگیرید. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان سایا خودرو تماس حاصل نمایید. اما جای نگرانی نیست، شما تنها با یک تماس میتوانید قیمت پژو پارس tu5 مدل ۱۴۰۱ را از کارشناسان سایا خودرو استعلام کنید. از دیگر مزایای پژو پارس LX (TU5) میتوان به بازار پر رونق فروش کارکرده، سواری نرم و دلنشین و ایمنی مطلوب آن اشاره کرد.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت کلیک.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن