از LaFerrari Aperta به کیسه هرمس برکین: چگونه داستانی کمبود ایجاد تقاضا برای لوکس ترین آرزو اشیاء

حدود یک دهه پیش با اقتصاد شروع به بهبود می یابند پس بحران مالی جهانی, جوجه art collector پرواز از نیویورک به Art Basel Miami Beach برای خرید یک نقاشی. “در سر من من رویایی فرد و جمع است که آنها می خواهند” او به یاد می آورد. “من یک مناسب و معقول به اندازه جمع اما نه به خوبی شناخته شده است. نه یک بانکدار است که می خواهد به تلنگر. کسی که می خرید به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت.”

تحسین از hyper-realist هنرمند Karel فانک جمع آوری مسلح با بودجه $400,000, نپرسید در 303 گالری غرفه در مورد خرید یکی از فانک امضا ابلق-anorak, نقاشی, سپس قیمت حدود $40,000: “اما البته هیچ قیمت بر روی صفحه نمایش,” او می گوید. این gallerist را کوتاه و مختصر پاسخ: “برخی وجود دارد در ویتنی شما می توانید بروید و نگاه کنید.” با اشاره به اخراج او می گوید: “من در حال حاضر می دانیم که بسیاری از هنر سخن گفته است قبل از نمایشگاه و که این یک بازی است که آن را برای عموم به خرید.”

Gatekeepers بالا-طراحی صحنه هنر معاصر هستند و نخبگان واحد که ماموریت است که برای جلوگیری از عموم مردم. البته این متعصب انحصار است نه محدود به دنیای هنر است. در سراسر مقوله های بسیاری از اشیاء لوکس و یا تجارب دسترسی به بیشترین شدت مورد بحث غنائم محدود به چند را انتخاب کنید و شرایط ورود حدود بیشتر از پول است. شما می توانید راه رفتن را به یک ساعت رولکس نمایندگی یک چلسی قدرت گالری یا یک هرمس بوتیک, درخواست دیتونا, یک, Jeff Koons یا برکین و انتظار اجازه داده می شود به آن را خرید.

Karel Funk 'Untitled #85,' 2020

Karel Funk ‘بدون عنوان #85,’ 2020 حسن نیت ارائه میدهد از 303 گالری

این فروشگاه که در آن هیچ چیز برای فروش ممکن است صدا جعلی است, اما از آن است که در واقعیت به خوبی تثبیت استراتژی بازاریابی است. “مفهوم کمیابی است که واقعا یک اصل اساسی در روان شناسی می گوید:” کیت بومادران, دکترا, مصرف کننده روانشناس و استاد emerita در دروازه طلایی دانشگاه. “ما می خواهیم آنچه ما نمی تواند داشته باشد. هنگامی که ما در حال رد آن احساس می کند مانند یک چالش برای غلبه بر و ما بیشتر روانی سرمایه گذاری.” برای مرفه تمایل موجب انکار است به خصوص حاد می گوید: بومادران “از آنجا که آن را خسته کننده قادر به هر چیزی که شما می خواهید. همه ما به دنبال راه هایی برای تقویت غرور ما و برای برخی از آن است که دستیابی به unobtainable عشق یک شخص یا یک محصول و در برخی از راه های محصولات آسان تر است.”

که رد و چالش برنده غذای اصلی—این است که بخشی از آنچه که باعث تمایل. “کالاهای لوکس حل و فصل مردم ناامنی در مورد جایگاه خود را در جامعه می گوید:” لوکا Solca لوکس تحلیلگر در Sanford C. Bernstein. “من پس هستم. این چیزهایی که ما را مجموعه جدا از جمعیت و ما را به ویژه در چشم ما و در چشم ما همسالان.”

فوق خواهد بود-Art Basel Miami Beach, خریدار به جای دادن تا در سال دخالت می گوید: “من پس از صرف میلیون ها دلار در هنر, اما من تا به حال تجربه مشابه با Hauser & Wirth تنها در سال گذشته است. من در رفت و پرسید: در مورد علامت برادفورد و آنها خندید و گفت: “قبل از ما حتی در نظر شما ما ارسال یک لیست از هنرمندان شما را جمع آوری.’ من مزاج آنها و ارسال آن در و آنها مانند ‘OK آمده در فردا.'”

از gallerists’ چشم انداز این تاکتیک به معنای نه به عنوان یک قلم مو رنگ کردن اما به عنوان یک روش حفاظت از خود هنرمندان شهرت. “اگر یک جمع پیاده روی در که ما نمی دانیم که آنها نیاز به معرفی خود [و به ما بگویید که] آنچه آنها انجام داده اند و به همین دلیل می گوید:” مارک Payot یک شرکت رئیس جمهور از Hauser & Wirth. چند ملیتی گالری که نشان دهنده لوئیس بورژوا و گلن Ligon در میان دیگر ستاره نیست “یک فروشگاه که در آن شما خرید هنر مانند یک کالا اول بیا اول خدمت کرده است.” در عوض, گالری صرفا “کارت کسب و کار.” هدف آن به جای هنر نیست در نهایت با اعضای عمومی اما با موزه های معتبر چون “موفقیت طولانی مدت از یک هنرمند به طور مستقیم وابسته به حضور در موسسات.” گالری نقش می گوید: Payot است برای فروش به عنوان “قرار دادن هنرمندان ما نمایندگی به زمینه تاریخ هنر.”

Hauser & Wirth Hong Kong

نصب و راه اندازی نمایش علامت برادفورد Hauser & Wirth هنگ کنگ تا سال 2018 © علامت برادفورد | حسن هنرمند و Hauser & Wirth | عکس: JJYPhoto

در این جاه طلبی تازه کار جمع اغلب به نوبه خود به هنر مشاوران. “ما یک پل ارتباطی بین مشتری و گالری می گوید:” سوزان مودیکا مؤسسین مودیکا Carr هنر مشاوره. Gallerists “به دنبال یک کنجکاوی فکری” می شود خریداران. “آنها می خواهند به دانستن است که مشتری با دیدن این هنرمند که بیش از فقط یک دسته اسکناس دلار است که متصل به دیوار.”

برت Gorvy مؤسسین لوی Gorvy گالری و سابق بین المللی از پس از جنگ و معاصر هنر در حراج کریستی توضیح می دهد که سلسله مراتب برای هنر قرار دادن: “وجود یک سلسله مراتب—موزه ها و بنیادهای خصوصی جمع با قوی وابستگی به موزه ها و سپس معتبر جمع که قرض دادن به موزه.” تنها پس از این نامی رول تماس را بیشتر روزمره جمع در نظر گرفته شود.

وجود دارد کلاهبرداری از تجارت برای گرفتن پای خود را در درب به گفته یکی از خوبی متصل هنر مشاور: “اگر شما بسیار خوبی برای شما می تواند تبدیل به یک متولی در یک موزه که به شما می دهد مهر.” نشسته در موزه کمیته همچنین قادر می سازد اتصال به داران. در نمایشگاه هنر “اگر شما دیده می شود در نزدیکی داران که می تواند تاثیر مثبت خود را دسترسی داشته باشید.” اما موزه روابط به طور کلی مبتنی بر انتظار است که در علاوه بر این به کمک های پولی و حداقل برخی از آثار به دست آوردن شما خواهد شد در نهایت پیدا کردن راه خود را به موزه در سوال به عنوان یک هدیه و یا ترکه.

جدی بسیاری از گالری ها—همراه با برخی از ورزشی marques—شامل زبان در فروش موافقت نامه های منع خریداران از کوه در می رم اشیاء در حراج. شرکت های پخش قرار نیست چنین ممنوعیت در نوشتن اما با این وجود در حفظ و پیگیری دقیق. کسانی که نافرمانی در هر یک از این دسته بندی ها در معرض خطر بودن لیست سیاه. اما قطعات جدید با در خواست هنرمندان اغلب قیمت بسیار کمتر از مبالغ آنها می تواند واکشی زیر چکش ساخت این تمرین همه بیش از حد وسوسه انگیز برای برخی از. “هنگامی که وجود دارد یک شکاف بزرگ [قیمت] بین بازارهای اولیه و ثانویه, ما از مشتریان به ما حق امتناع از اول می گوید:” Payot. “ما هرگز شکایت کرد اما دسترسی دشوار خواهد بود در آینده. قویترین حفاظت رابطه اما شما نمی توانید یک رابطه, در قرارداد است.”

وقتی که می آید به هنر هست که فقط یک هنرمند تولید می کند اما حتی در مورد تولید کالاهای لوکس تنگ عرضه ترجمه به یک رتبه بندی از خریداران. ورزشی-ماشین مارکز از جمله فراری لامبورگینی و بوگاتی, پاداش خود را بیشتر مشتریان وفادار با طاس تخته نرد برای اولین بار در فقط دعوت منتشر شده از مدل های خاص. دیوید لی یک فراری مجموعه ای است که به نظر می رسد در گاراژ جی لنومی گوید که دسترسی استفاده می شود “را به کسی که شما را می دانستند و در کارخانه” اما جدید سیستم ردیابی می گوید فراری “دقیقا چه ماشین شما را به طوری که آنها می دانم که آیا شما در حال پرشور و یا بازی. من هر ماشین آنها منتشر شد در چند سال گذشته از جمله آنهایی که آنقدر محبوب است. که داده ها را تعیین می کند که من یک مشتری است.”

A 2017 Ferrari LaFerrari Aperta.

تنها 210 نمونه هایی از LaFerrari Aperta به ثمر رسید. عکس: حسن نیت ارائه میدهد RM ساتبی.

در عین حال حتی مورد علاقه مشتریان می توانید امتیازات خود را دور گرفته شده است. در سال 2017, Lee که صاحب 30 فراری رد شد شانس خود را برای خرید یک LaFerrari Aperta که تا به حال اجرا تنها 210 مدل. اشتباه خود او معتقد است که بحث بود فراری مرموز روند انتخاب با لس آنجلس تایمز. “فراری بود به من گفت من در حال اجرا, اما آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت” او توضیح می دهد که پس از او به این روزنامه گفت: او تا به حال ارائه شده یکی است. راه لی می گوید, نتیجه, تیتر, او صاحب یک دوجین فراری و بارهای از پول نقد. چرا نمی تواند او خرید گریزان $2.2-میلیون LAFERRARI APERTA?, به پایین رفتن نیست به خوبی فراری HQ.

“آنها آن را بخوانید در ایتالیا و فکر می کردم با استفاده از رسانه ها به فشار آنها به من یک ماشین” لی می گوید. “پس برای چند ماه ما در زمین لرزان. ارتباط من با فراری بسیار مهم است, پس از آن واقعا برای من ناراحت کننده. آنها ارائه نمی دهد من یک ماشین است.” لی—که Instagram account توصیف او به عنوان “فراری سفیر” غرق در مارکی را امضا قرمز و 1.1 میلیون پیروان — می گوید: در این رابطه پس از تعمیر شده است و او در انتظار تحویل در پنج فراری این سال است.

سال قبل از لی گرد و غبار-تا پرستون کم یک Floridian کک-بازار مغول و دو زمان 24 ساعت دیتونا برنده تا آنجا پیش رفت به شکایت فراری خسارت ادعا ضبط اموال بیگانگان گفت: او رد شد چرا که او “واجد شرایط” به خرید محدود به انتشار LaFerrari عنکبوتی. او صلاحیت شده بودند که با توجه به مدارک دادگاه 18 فراری او متعلق به $1 میلیون چک او فرستاده و به فراری پس از آن رئیس Sergio Marchionne (که تا به حال آن را بازگشت). کم متهم مارکی “زیان رساندن [خود] شهرت در جهان از فراری هنردوستان” کاهش یافته است اما با توجه به مدت کوتاهی قبل از مرگش در مارس 2017.

فراری که کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد آن خاص تخصیص سیاست یا معیارهای شاید بهترین مثال از یک شرکت است که با موفقیت الهام بخش در آن جانبازان احساسات نه تنها تحسین است اما از هویت. لی که رئیس Hing و لی در یک ساعت-و-طلا و جواهر کسب و کار در خارج از لس آنجلس به رسمیت می شناسد وضعیت اضطراب در او رولکس مشتریان: “برای مشتری آن را تبدیل به یک بحران هویت. که آیا آنها مناسب است ؟ چگونه می توانم آنها مقایسه در این دنیا ؟ اگر آنها قادر به دریافت این بسیار محدود محصولات این نشان می دهد آنها در نظر گرفته شود در یک سطح خاص است.”

فراری نیست پنهان کردن این واقعیت است که آن را عمدا نگه می دارد و تولید آن کم برای اطمینان از تقاضا است و هرگز راضی است. “این شرکت تاسیس شد در یک اصل ساده” Marchionne گفت CNBC در سال 2015. “شما تنها تولید یک خودرو کمتر از تقاضا برای خودرو.” برای پاسخگویی به تقاضای او گفت که “از بین بردن انحصار برند.”

هنوز فراری صداقت در مورد آن مصنوعی ناشی از کمبود کاسته نشده از برند allure به آن جمع مانند بری بک مؤسسین Bluemercury لوکس زیبایی خرده فروش. “با فراری آن هرگز در مورد پول می گوید:” بک که صاحب سه فراری و جمع آوری Patek Philippe watches. “بسیاری از کسانی که تا به حال افتخار به درایو این ماشین یا پوشیدن این ساعت را تبدیل به مؤمن انجیلی شاگردان و مارک’ بهترین بازاریابان است.”

Hermés Birkin bag

کیسه هرمس برکین Hermés

به همین ترتیب حتی اگر افسانه لیست انتظار برای کیسه هرمس برکین قرار گرفت به عنوان یک داستان توسط مایکل Tonello در سال 2008 خاطرات صفحه اصلی آوردن برکیناز تب و تاب با نام تجاری طرفداران dimmed است. Tonello را بخواهید برای کیسه برکین در حالی که برای خرید روسری به تلنگر در eBay و می گوید: هرمس فروش همکاران خواهد به او بگویید “وجود دارد یک لیست وجود دارد و حتی ممکن است در لیست انتظار برای دریافت در لیست انتظار.”

هنوز یک روز پس از صرف مقدار زیادی در یک هرمس, فروشگاه Tonello ارائه شد برکین. “من متوجه شدم که وجود ندارد لیست انتظار” Tonello می گوید Robb Report. او بی درنگ روشن به کوه در می رم Birkins. “همه آنها کیسه برکین در پشت. یک برکین یک پاداش برای بودن یک مشتری خوب است. آنها اهمیتی نمی دهند که شما هستند. شما فقط مجبور به صرف پول و شما باید بدانید که فرمول.”

همان درست است او می گوید: از ساعت: “رولکس فروش نیست شما یک دیتونا زمانی که شما صرف مقدار مشخصی در دیگر ساعتهای. سپس شما واجد شرایط برای فروش خصوصی. این همه در یک بازی است.” Patek Philippe می افزاید: یکی دیگر از لایه نیاز مشتریان به ارائه درخواست رسمی برای مدل های خاص. بک به یاد می آورد که گفته است که برخی از سازمان دیده بان شد “یک برنامه قطعه” (او در ابتدا فکر می کردم این مدت تا به حال چیزی برای انجام با اعمال مینای دندان). او شامل یک فوربس مشخصات به “گریس چرخ” که او می گوید: تضمین “نزدیک به تایید فوری.”

Rolex Cosmograh Daytona

Rolex Cosmograph Daytona ساعت رولکس

مایکل Hickcox مشتاق تماشای جمع آوری و مدیر عامل اجرایی شرکت جستجو اعزامی همکاران می گوید که Patek Philippe اختصاص کمتر از مدل را به مشتریان جدید است. “آنها می خواهند به شما قلاب,” Hickcox توضیح می دهد. “افرادی که سعی کنید برای رفتن به بالا راست—آنها تمایل به آنهایی که خروج از سرگرمی به زودی پس از آن. آنها به آنچه آنها می خواهند. آنها نمی صرف 15 سال گفت: “من نمی توانم صبر کنید تا من این یک چیز است.’ Patek Philippe حال رفتن برای کسی که صرف میلیون ها نفر در ساعت است.”

این کوه در می رم ممنوعیت یک بار اضافی به خصوص هنگامی که پس از چندین معتبر سازندگان فرمان می توانید دو برابر قیمت اصلی خود را. “من می دانستم که یک فروشنده است که فروش ویژه watch [برای مشتری] که با نام تجاری یافت می گوید:” Hickcox اضافه کرد که فروشنده به او گفت که چگونه به نام تجاری در یک تلاش آشکار برای کشف مقصر دعوت از همه کسانی که تا به حال خریداری سازمان دیده بان برای یک شام. “مشتری مجبور به تماس با فروشنده و درخواست به امانت گرفتن آن را به عقب. او و عینک از آن به شام و مردمی از این شرکت دیده بان هرگز نمی دانستند.”

داخل, داخلی, دایره رقابت را کاهش نمی; آن را فقط کمتر می شود صرفا مالی و بیشتر در مورد اتصالات. در شام برگزار شده توسط مارک های ساعت مچی مدیران توست مشتریان خود را که به نوبه خود موارد بیشتری آرزو خرید. به گفته یکی از watch-صنعت خودی شمالی رئیس جمهور آمریکا از مشهور دیده بان نام تجاری گفت: خودی که در یکی از این شام او را رد شناخته کارآفرین درخواست برای خرید یک قطعه خاص, حتی اگر این مرد را خریداری کرده بود چندین مدل دیگر به منظور واجد شرایط. تنها پس از کارآفرین ارائه شده برای صحبت در جشن فارغ التحصیلی اجرایی پسر او خرد شدن.

گاهی اوقات شام و وقایع تبدیل به آرزو و حتی شاید بیشتر از اقلام خود را. لیونل Geneste لوکس کالا مشاور می گوید جهان از طلا و جواهر است که در حال حاضر تحت سلطه یک مسابقه تسلیحاتی از همیشه-ritzier حوادث. “در پاریس را نشان می دهد شانل انجام یک شام دیور بود که در ورسای, Dolce & Gabbana در حال حاضر مشتریان را دو بار در سال به میلان و Capri, Bulgari مگس هر کس به رم و Van Cleef می رود به جنوب فرانسه,” او می گوید. “این نیست که مردم در حال رقابت مجاز به خرید طلا و جواهر—فروش آنها به منظور دعوت شده به این حوادث است.”

Robb Report's Best Anniversary Jewelry Collection, Hemmerle's Revived Treasures

Hemmerle را احیا گنجینه های مجموعه است. حسن نیت ارائه میدهد از Hemmerle

طلا و جواهر تولید شده توسط خانه مد آسان است برای به دست آوردن چرا که ارزش خود را نگه دارید می گوید: فیونا Druckenmiller بنیانگذار FD, گالری منهتن طلا و جواهر بوتیک. همان درست است از معاصر قطعات توسط Van Cleef & Arpels, بولگاری و کارتیه او می گوید:. از آنجایی که آنها به دست آورد بزرگ شرکت های دولتی “شما می توانید هر چیزی اگر شما می توانید استطاعت آن است.” Druckenmiller متخصص در کار های معتبر مستقل طراحان مانند Hemmerle, Viren Bhagat و جوئل آرتور روزنتال, شناخته شده به عنوان شیشه که خلق منحصر به فرد هستند بسیار مشکل تر برای به دست آوردن. برای خرید از این طراحان, او می گوید: “این باعث می شود تفاوت اگر آنها شما را دوست دارم. این ارتباط به معنای واقعی کلمه و نه فقط یکی بر اساس پول صرف جمع آوری.”

با شیشه تنها زندگی می کنند طلا و جواهر تا به حال یک نمایش انفرادی در موزه متروپولیتن (در سال 2013) “این سخت است برای دریافت در درب آغاز خواهد شد. شما نیاز به یک مقدمه” Druckenmiller می گوید. “و حتی اگر او احساس می کند مانند زن خوب نیست سفیر برای قطعات خود او خواهد گفت:” هیچ چیز در دسترس است.'”

مستقل ساعت ساز به طور مشابه تبعیض آمیز فروش تنها به جمع آنها شایسته خیال. “این تا حدودی یک افاده چیزی که می گوید:” Hickcox با استناد به فیلیپ دوفور Kari Voutilainen و Roger W. Smith, که باعث می شود تنها حدود 12 ساعت در سال است. “شما مجبور به پرداخت £3,000 [$3,665] سپرده به این گزینه را در لیست انتظار. چند سال بعد از آن شما می توانید یک ایمیل گفت: “تبریک می گویم شما در حال حاضر در تولید ما صف.’ شما نمی گفت چه قیمت خواهد بود.”

Philippe Dufour Simplicity in rose gold back

فیلیپ دوفور سادگی گاه شمار در رز طلا حسن نیت ارائه میدهد از Patek Philippe

چنین درمان موظف است به unnerve مردم عادت به احساس ناتوان است. مشابه احساس زده بی شماری روح را به منهتن سخت گیر می شه بیشتر co-op تخته که کاوش می توان تهاجمی که تصمیم گیری است که کفن در پنهان کاری. اگر چه ظهور میلیاردر ردیف مصاحبه-رایگان آپارتمانهای اتحاد خو برخی از pickiness برای “old – school فانتزی ساختمان” یک خریدار به راست مرتب پول می گوید لیزا Chajet دوم-نسل کارگزار در واربورگ ملک. تخته می خواهید بدانید “آیا آنها پول خود را در گلدمن و یا در قمار؟,” او می گوید:.

بیشتر مورد علاقه است که “پول یک خانواده اعتماد که معتبر و جامد است.” و اگر شما می آیند تا با یک دنباله از paparazzi (فکر می کنم مدونا) یا بوی رسوایی (ریچارد نیکسون) شما احتمالا بهتر مناقصه در-محل سکونت جدید و یا یک تک خانواده خانه شهری. هنگامی که یک co-op قرارداد شده است امضا Chajet رویکرد است برای دریافت نگه دارید از لیست هیئت مدیره و تماس با هر کسی که ممکن است یک اتصال با خریدار: “شاید هر دو آنها رفت و به دانشگاه ییل و یا آنها شریک در قانون شرکت.” محبوب ترین متقاضیان? پزشکان. “آنها پول ندارد که پرچین-صندوق مردم می گوید:” Chajet “اما آنها مقدار زیادی از اعتبار.”

اولویت برای پول و یک کرد waspy درخت خانواده—نیز زنده و لگد زدن به در معروف جهان منحصر به فرد از باشگاه های خصوصی در Hamptons. در حالی که هیچ کس مذاکرات در رکورد ترس از blackballed, خودی می گویند عضویت چندین بالا مشخصات باشگاه در Hamptons است که عمدتا متشکل از افراد مسن نمایندگان که قبلا نامی پروتستان خانواده های که می خواهید به آن را نگه دارید که راه. عضویت ارثی است با توجه به کسانی که در دانش; non-زنبور اعضای جدید پذیرفته به ندرت و تنها در ازای کمک های مالی زیادی به نگهداری از این باشگاه در سوال.

برای بسیاری از مردم تلاش مورد نیاز برای به دست آوردن ظاهرا شی منحصر به فرد توان آن را به یک آپارتمان و یا یک ساعت مچی است که ارزش آن را می گوید Tonello چرا که این به معنای موفقیت است. “اگر شما در حفظ و شنیدن در مورد چقدر سخت است برای دریافت و چگونه حتی افراد مشهور و نمی توانید آن را دریافت کنید و سپس شما می توانید آن را به شما احساس می کنید مانند شما یک استاد از جهان است. من در یک آسانسور با زن حمل برکین و همه این زنان دیگر کردم و او را دیدم برکین و من می توانم آنها را ببینید تعجب می کنم که او بود. او باید کسی VIP? با بچه ها همین کار را با یک ساعت مچی. ارسال آنها راز پنهان پیام را به دیگران می دانند. می گوید: من وارد شده اند.”

به یاد داشته باشید که جمع آوری هنر در تلاش برای Karel Funk نقاشی ؟ همان گالری که رد او را در Art Basel Miami Beach در نهایت به او پیشنهاد یکی از چندین سال بعد به صورت $55,000. “من آن را خریدم” او می گوید. “بی میلی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im