confessional-avocados-best-and-worst
ژاکلین Tu/Reshot

2020 سال است از بسیاری از چیزهایی که یک بیماری همه گیر, قتل اورلئانز ملت ما در نهایت در نظر گرفتن اقدامات لازم برای محافظت و حفظ سیاه زندگی, امیدوارم پایان مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری… و شاید هم… آوکادو? از ما اعترافی به نظر می رسد که راه حداقل. The millennials love ’em. Gen-Z بیش از حد. پدر و مادر در حال دادن به آنها را به بچه های خود را بیشتر و بیشتر به عنوان تنقلات. گرفته ایم آنها را به عنوان آخرین “سالم” غذا شوق راست وجود دارد با جایگزین اشکال از کره مهره (sun, بادام, coco…) و همچنین انواع کلم و البته کسانی که مرموز acai با انواع توت ها.

اما به طور جدی آوکادو که در آن در. همه بچه های باحال (و والدین) در حال غذا خوردن آنها را. حتی اگر آنها می تواند گران قیمت AF و علت واقعی گه-طوفان و به نوبه خود بچه های ما به پرمدعا foodies که نمی خورند McDs دیگر در یک سفر جاده ای ما آنها را دوست دارم به هر حال و به طور کامل در هیئت مدیره با آووکادو روند. منظورم این است که یک میوه است که به ما می دهد هر دو guacamole و خوشمزه و سالم با نان تست ؟ آره.

اعترافی #1729923

“من به خدا اعتقاد نداریم اما من معتقدم که علف های هرز, آوکادو و ارگاسم اثبات است که زندگی بر روی زمین بود لذت می برد.”

اعترافی #25788668

“من لعنتی نفرت آووکادو.”

اعترافی #25771902

“تلاش برای خوردن بهتر قند کمتر بیشتر گیاهی است که نوع از چیزی. من احساس می کنم مثل من فقط شده خوردن چیزی جز سالاد و آووکادو توست. به من برخی از شکلات DAMIT!”

وجود دارد یک رابطه عشق و نفرت در اینجا. که در برخی از آنها بدم میاید. و برخی از آنها را دوست دارم. بقیه آنها را دوست دارم اما همچنین نیاز به برخی از لعنت شکلات.

اعترافی #25758248

“دختر من نمی خواهد متوقف کردن گریه در فروشگاه مواد غذایی, بنابراین من به او یک آووکادو را به بازی با. قبل از من می دانستم که آن را از او گرفته بود یک گاز از آن است. من مطمئن ساخته شده است که هیچ کس به دنبال قرار داده و آووکادو است.”

اعترافی #1766252

“امروز من خورده مانده آووکادو و موز له شده نیم جویده کودک کیک برنج و شیر او بیش از حد خسته به پایان برساند”

اعترافی #7937773

“من نمی تواند به یاد داشته باشید نام برای guacamole. سفارش ساندویچ و احساس مانند یک ادم سفیه و احمق در تلاش برای به یاد داشته باشید “که چیزهای ساخته شده با آوکادو.” مغز من خاموش در 2pm امروز.”

آوکادو بخشی از برخی از ما بیشتر کلاسیک “مامان” لحظه—از خستگی و مادر-مغز به محض ریاضت به فاجعه رژیم غذایی ما زندگی می کنند. آوکادو بخشی از آن همه است.

اعترافی #1769892

“زمانی که من بیش از حد خسته به طبخ ناهار یا شام من فقط به کودک نو پا من یک کل آووکادو او خوشحال و من لازم نیست برای انجام هر چیزی برنده/برنده.”

اعترافی #1639481

“DD2 overslept زیادی در او چرت زدن من نیست که در قلب به او را از خواب بیدار. آن 10 ساعت است و او هنوز در رختخواب, خوردن آووکادو گوه. حداقل آن را به یک میان وعده سالم…”

اعترافی #1609093

“من تغذیه کودک یک آووکادو برای شام…. قرار داده و سپس او را در صندلی فنری و اجازه دهید سگ خود را تمیز کردن”

آنها را با استفاده احساس بهتری در مورد پدر و مادر است که همیشه یک برنده است.

اعترافی #25748838

“دختر من به تماشای یک کارتون که به تصویر می کشد شخصیت آوکادو. مرد آووکادو نیمه با دانه هنوز هم در آن زن نیمه با دندانه دار کردن. من در حفظ و انتظار دو آوکادو برای قرار دادن خود را با هم به تصویر می کشد ، Lol”

اعترافی #1694292

“من تا به حال یک رویا شب گذشته که من گیر آووکادو گودال در مهبل (واژن)!”

اعترافی #1602672

“من, نوک سینه ها باید آووکادو در آنها را به خاطر من تغذیه با شیر مادر آغاز شده و مواد جامد به تازگی و غفلت من برای از بین بردن او چسبنده صورت کمی قبل از تغذیه او آره من کل sexpot این روزها با guacamole طعم دار, نوک پستان”

و می دانستند که آنها به طوری جنسی? چه چند وجهی این میوه سبز بیضی هستند.

اعترافی #19277024

“آنچه من نفرت بیشتر در مورد در حال شکست است و من نمی توانم خرید واقعا خوب غذاهایی که من دوست دارم اما گران هستند – تمشک و زغال اخته و آناناس; آوکادو; گردو پسته و آجیل مكدمي; لذیذ, پنیر تخصص و دلی موارد. برو برو برو!”

اعترافی #1449034

“DS2 است کمی بهداشت مواد غذایی مهره که او نمی خواهد به خوردن هر چیزی که پردازش شده است. من باید برای تعیین محل رستوران در شهر کوچک ما که به او خدمت می کنند خربزه و/یا آووکادو برش. چرا کودک من غذا خوردن ماکارونی و پنیر!?”

اعترافی #1625324

“من 4 آره قدیمی شگفت انگیز خوار را دوست دارد edamame ماهی قزل آلا, آوکادو, کبابی, گوشت, سبزیجات تازه و میوه. آن را بسیار گران قیمت و وقت گیر است به او غذا, گاهی اوقات من آرزو می کنم او می خواهم به خوردن یک friggin ماهی استیک!”

اما آنها گران هستند و می تواند به نوبه خود بچه های ما به بالا نگهداری snobs که در حال حاضر به نوبه خود بینی خود را در جعبه مک و پنیر. بیش از خود گرچن. در اینجا یک آب پز هات داگ.

اعترافی #1351980

“جوانترین برنده نمی sleep alone, بنابراین من هم خواب. او بیش از نورد راست من پس از او قرار داده و بازوکا-barfed. لازم نیست که هر گونه پاک کردن ورق بنابراین حدس می زنم که می شود به خواب در آووکادو استفراغ? چرا من فکر می کنم خود من!”

اعترافی #1584427

“اعتراف به پسر من: من خوشحالم که شما دوست game, آووکادو, ما در حال رفتن به خوب با این مواد جامد چیز. اما زمانی که شما گه شلوار خود را, آن است که دیگر در هر گونه راه ‘زیبا’.”

و مثل همه چیزهایی که والدین آنها را به یک ظرف غذا. کدام بدتر است—آووکادو استفراغ یا آووکادو اسهال ؟

حتی اگر آنها خود را بچه می گه شلوار خود را و هزینه های مشابه به عنوان یک غیر ارگان های حیاتی شما می دانید که شما در حال رفتن به گرفتن چند دفعه آنها در فروش می باشد. و که شما نمی توانید صبر کنید برای نوشتن “خوردن آووکادو!” در کودک خود کتاب. شما می دانید آن را بیش از حد. فقط در آغوش که شما یک قرن 21 پدر و مادر و در هیئت مدیره آووکادو ، محله بچه نمی خواهد اجازه دهید شما را به مامان و من کلاس یوگا تا زمانی که شما انجام دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de