از اعترافی: نگرانی در مورد بازگشت به مدرسه


confessional-scared-back-to-school
Kseniya Ovchinnikova/گتی

به یاد داشته باشید در ماه مارس زمانی که همه چیز تعطیل و ما نمی تواند درک فکر آموزش آنلاین از طریق بقیه مدرسه سال ؟ پس از آن اتفاق افتاد. پس از آن ما نمی تواند تصور کنید رفتن به استخر یا پارک های تفریحی و یا در تعطیلات و یا ارسال بچه های ما به اردوگاه تمام تابستان. در حال حاضر ما در حال زندگی در آن است. و نکته بعدی ما خواهید بود با آن مواجه است—که ما هنوز نمی تواند قرار دادن سر ما اما ما باید به نهایت—ادامه یادگیری الکترونیکی در پاییز.

COVID است که هنوز هم در اینجا و گسترش مانند آتش سوزی. ما می دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد به عنوان آن مگس را از طریق سالن های مدارس بسته بندی شده با sticky-انگشتی کودکان و نوجوانان که به احتمال زیاد نمی خواهد نگه داشتن ماسک خود را در و را فراموش کرده ام به فاصله اجتماعی. ما ترس را به ارسال آنها را به عقب. ما از ترس به خود معلمان است. ما مطمئن نیستید که چگونه ما مدیریت بیشتر ماه از قرنطینه. ما نمی دانیم که چه باید بکنید.

ما اعترافی است پر از نگرانی از پدر و مادر درست مثل شما—پدر و مادر که می دانم که بچه های خود را نیاز مدرسه. که برای بازگشت به کار. اما چه کسی می دانید که COVID-19 debilitates خانواده ها و نابسامانی های بدن پس از آن طول می کشد نگه دارید. و کسی که در واقع می تواند پیش بینی کند که بازگشت به مدرسه در پاییز است نه برای رفتن هست.

اعترافی #25788095

“من وحشت زده از بازگشایی مدارس. قدیمی ترین من است در رده پرخطر و ما فقط نمی تونم ظرف غذا به اطراف با یک شانس را از او گرفتن covid.”

اعترافی #25782516

“ما احتمالا باید به homeschool سال آینده با توجه به covid چون یکی از بچه های من است در معرض خطر. من مجبور به کار در خارج از خانه و سابق با این نسخهها کار از خانه اما بی فایده است با ساخت آنها را به انجام این کار در حال حاضر. من بهترین من اما من نگران هستم.”

اعترافی #25787935

“من می خواهم این مدارس به صورت آنلاین در پاییز. بله آن را بمکد. بله سخت است. اما مطالعه در مورد مردم از دست دادن اندام و داشتن خون خود را به معنای واقعی کلمه برداشته و آن را به اکسیژن دوباره به من دادن حملات هراس. Covid است و نه سرد مردم”

آیا خانواده شما به کسی که در معرض خطر یا نه ما یاد گرفته ایم که این ویروس تبعیض قائل نیست. آن را نیز طول می کشد پایین افرادی که به طور معمول سالم و هیچ شرایط از پیش موجود. هیچ یک از ما واقعا ایمنی بدن.

اعترافی #25786420

“من از ترس است که اگر مدرسه رزومه یک سوراخ والدین ارسال خواهد شد کودکان و نوجوانان در بیمار و پایان آن برای همه دوباره!”

اعترافی #25784606

“دولت من فرماندار اعلام کرده است که مدارس باز خواهد شد در پاییز در حالی که موارد هنوز هم در حال بالا رفتن است. من یکی در elem یکی در وسط و من در کار دیگری elem. من پیش بینی فاجعه است.”

آن را سخت به در خوش بینانه در حال حاضر که این اتفاق در پایان چیزی جز یک فاجعه است.

اعترافی #25786026

“Kiddo رفت و برگشت به مهد کودک امروز است. آن را خوب است برای او و برای من اما من او را از دست ندهید و نگرانی در مورد او.”

اعترافی #25784680

“ما در پیش دبستانی و آن را بزرگ برای kiddo در بسیاری از راه های….اما من می خواهم به نگه داشتن او را به خانه در حال حاضر. ترس از COVID و آن را به خوبی ذخیره $$. من فقط فکر نمی کنم من می تواند با موفقیت WFH با او را به خانه…”

اعترافی #25784831

“من ممکن است به استخدام یک پرستار بچه برای تماشا و آموزش ds7 این سقوط. Wtf?! من نیز ممکن است ثبت نام او در مدرسه خصوصی که در آن کار میکنم.”

ما نمی دانیم که چه باید بکنید. ما نمی توانیم به آنها را نگه دارید اما ما نمی توانیم خطر ابتلا به آنها را ارسال کنید.

اعترافی #25782840

“من فکر نمی کنم من شهرستان آماده است برای بچه ها برای رفتن به مدرسه در این پاییز. اگر آنها را به بچه ها رفتن جسمی من تحصیل در خانه آنها را تا زمانی که این بیماری همه گیر است.”

اعترافی #25781873

“اگر من داد ds9 3 پوشیدن ماسک 2 به 2 مدرسه ما خواهد بود با مدرسه در منزل. من فقط می دانم که او خواهد گذشته حدود 5 دقيقه قبل از او بیش از گرم و پاره پاره آن را خاموش”

اعترافی #25780932

“من شهر مدیر و مردم (بدون بچه ها البته) در حال ساخت برنامه ای برای چگونه مدرسه در ماه سپتامبر به نظر می رسد. آنها می خواهند کودکان به عنوان جوان به عنوان 2 در ماسک در تمام طول روز. من 6 ساله. من *نمی* ارسال او را در صورتی که تنها راه امن به آن را انجام دهد.”

انتظار کودکان به فاصله اجتماعی و پوشیدن ماسک پوچ است. معلمان احتمالا زمان بیشتری را صرف یادآوری آنها را از هم جدا ماندن و نگه داشتن ماسک خود را از آنها خواهد شد در واقع آموزش است.

اعترافی #25787882

“ما تصمیم گرفتیم بچه ها را فراموش مدرسه آنلاین در این سال به امن است. اما من در یک مدرسه در یک مهد کودک در کلاس درس. من قطعا گرفتن Covid. من به معنای واقعی کلمه کار در یک جوانه کارخانه. من دوست دارم بچه ها اما خیلی خلم….”

اعترافی #25787690

“DH و من هر دو معلمان است. من سالم اما او تا به آسم شدید. آن را ترسناک دانستن است که ما تقریبا 100% گرفتن COVID زمانی که مدرسه باز می شود. اما ما باید به کار و یا در حال از دست دادن خانه :(“

اعترافی #25787668

“من در یک مدرسه. وحشت زده به عقب برگردید. این نمی تواند به خوبی به پایان. مدارس تا germy است و به هیچ وجه به آنچه که CDC است و به عنوان دستورالعمل. بیش از حد بسیاری از مناطق برای اشتباهات و در نتیجه شیوع است.”

اعترافی #25783471

“مدرسه من کار نمی دهد در مورد کارکنان خود را”

و پس از آن وجود دارد معلمان که یک بار دیگر با وظیفه هستند غیر ممکن است. آنها را دریافت مکرر آزمون ؟ آنها خواهد شد به نحوی محافظت شود ؟ خواهد منطقه خود را پوشش مرخصی استعلاجی اگر آنها قادر به کار برای ماه ؟

این کابوس به ما می دهد هیچ گزینه های خوب. وجود ندارد, روشن, مسیر امن بلکه خطر بزرگ مهم نیست که چگونه شما آن را تکه تکه—یکی یکی به دست شما خواهد شد به احتمال زیاد در معرض فرزندان خود را به این ویروس. از سوی دیگر شما همچنان به آنها را محروم از تعامل اجتماعی است که آنها به شدت نیاز دارید. و پدر و مادر در سراسر امریکا تکیه بر درآمد آنها کسب درآمد در حالی که خود بچه ها در مدرسه هستند.

ما آرزو وجود دارد پاسخ, اما این که چگونه یک بیماری همه گیر کار می کند. همه ما می توانید انجام دهید این است که بهترین انتخاب برای خانواده های ما بر اساس اطلاعات ما ، ما باید به یاد داشته باشید به ارائه اضافی فضل و صبر به پدر و مادر در ادامه به نظارت بر آموزش آنلاین در حالی که کار تمام وقت از خانه. و ما نیز باید ارائه اضافی لطف و صبر و شکیبایی برای معلمان خود را—هر دو آنلاین و در فرد—که در ادامه به بالا و فراتر از عشق و تعهد برای دانش آموزان خود را. معلمان خواهد شد که خطر همه چیز را به بازگشت به کلاس های درس خود را در چند هفته کوتاه با وجود کشور ما هنوز در تلاطم COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>