از اعترافی: Wild خنده دار و غیر منتظره اعترافات در مورد رابطه جنسی


sex-confessionals
fizkes/گتی

من در مورد شما نمی دانم اما قرنطینه زندگی داره. و من نیاز به یک حواس پرتی مانند خواندن مردم تعجب آور فیلم اعترافات ما مامان ترسناک اعترافی. برخی از آنها شما را مانند من می تواند مربوط. برای تلفن های موبایل مانند من. و دیگران را به دهان خود را رها باز و شما خودتان را گفت: “اومم…. چه؟”

اما به هر یک خود را حق? اگر شما در فیلم از آن لذت ببرید. اگر نشت خود را, جنسی نوار کاست, خرید آنلاین, نوبت شما به دنبال آن بروید. و اگر LL Cool J آن را برای شما آن را دریافت ، (بله این یک اعتراف. در ادامه…)

زیرا حقیقت این است که ازدواج سخت است. پدر و مادر سخت است. Quarantining سخت است. بنابراین ما نیز ممکن است کمی سرگرم کننده با دیگر “سخت” همه چیز را در این زمان “خورد” کمتر… یا بیشتر… با توجه به آنچه شما می خواهید.

اعترافی #25780151

“گاهی اوقات من را DH, شورتی, لباس زیر به کار می کنند.”

اعترافی #25778645

“DH شروع به معاشقه با من ساعت قبل از ما ، بسیاری از لمس کردن و كنايه. نگه می دارد من مرطوب برای ساعت. من دوست دارم پیش بینی و ارگاسم.”

اعترافی #25780098

“شوهر من رفت و من در حالی که من در تلفن. هنگامی که من در نهایت به حال به قطع, من تا به حال دو enormous, نوجوانی مقعد سپس او لبخند زد و شورت پشت در. او نمی خواست چیزی در بازگشت. اولین بار در 17 سال. شوکه شده بودم و خوشحال.”

اعترافی #24933324

“رابطه جنسی مقعدی ازدواج ما را نجات داد”

شاید زندگی خود را بر روی صفحه نمایش توهمات جنسی آن انجام می شود. ارزش یک شات!

اعترافی #25780122

“DH و من پست و سخت از من در ق. کاملا ناشناس ما نشان نمی دهد من و این می شود ما هر دو دیوانه روشن”

اعترافی #25778789

“ثانیه به من گفت او شده است ارسال, ما, مقعد اولین بار, اماتور, وب سایت. من فقط فکر کردم به من اجازه دیدن نظرات.”

اعترافی #13141786

“پس خواسته من او را سوار دختر گاوچران معکوس, من خودداری کرد اما در نهایت آن را سعی کردم. من فکن آن را دوست دارم. احساس می کند خیلی خوب است. او ضبط کون دید از بالا, و من آن را بارها و بارها من خوب به نظر می رسد!”

اعترافی #11370006

“من با ارسال عکس ها و خانه های قدیمی نوارهای ویدیوئی به یک سرویس به آنها را تبدیل به دیجیتال بر روی دی وی دی. هنگامی که دی وی دی وارد شده و من آنها را مورد بررسی متوجه شدم من به طور تصادفی فرستاده خانگی, جنسیت و روح ما ساخته شده است. من میگردند کسی آنها را دیدم – اما همچنین روشن است.”

و یا هر دیگر توهمات شما شده است با داشتن… حتی اگر شما نگران است که آنها عجیب و غریب است. ذهن و بدن خود را به شما گفتن چیزی—پس از گوش دادن به آن است.

اعترافی #25778531

“من می دانم که DH بلافاصله فکر می کنم “سه نفره” اما من فقط می خواهم به جنسی با یک زن دیگر.”

اعترافی #25778608

“این عجیب و غریب من هیچ تمایلی به رابطه جنسی با ثانیه اما من داغترین رویاهای جنسی در مورد او.”

اعترافی #25778315

“تا به حال یک رویا شب گذشته که یک ارتباط شخص با یک صدای عمیق در تلاش بود که با من. او قد بلند و عضلانی است. او به من برگزار شد ، این احساس در خانه. من هرگز او را دیده IRL. ازدواج دختر 3 در اینجا.”

اعترافی #25778303

“من بسیاری از توهمات جنسی که مذهبی با مضمون.”

و انصافا یکی از بهترین قطعات از adulting است دانستن دقیقا آنچه را دوست دارید (و ندارم). بنابراین آن را کشف کردن اگر شما در حال حاضر نیست و کسانی که سیستم عامل اتفاق می افتد.

اعترافی #25780032

“من به خودم چندگانه ای را برای روز مادر… اسباب بازی عالی هستند”

اعترافی #25778538

“من فقط خرید 120 دلار به ارزش, اسباب بازی های جنسی برای خودم چون لعنت به من نیاز جنسی من یک درایو بالا”

حتی اگر آموزش جنسی ما حقایق نیست همیشه خوشحال اخبار مهم برای یادگیری از تجارب ما و مطمئن شوید که ما زندگی جنسی خوبی هستند برای مانه فقط شرکای ما.

اعترافی #25778633

“من شده است در روابط بسیاری از رابطه جنسی گاه به گاه شده است خوش و خرم تک/مجرد برای مدت طولانی به حال رابطه جنسی در تروی, شده است, عکس برهنه و کاوش بیشتر از من fetishes. من تعجب می کنم اگر من تا به حال پیدا کردن تعادل مناسب از “بله….این چیزی است که من می خواهم”.”

اعترافی #25748257

“من استفاده می شود به احساس خوبی در مورد مهارت های دهان و دندان. هر مرد من تا کنون با توجه به گفت و آن را “بهترین” او “تا به حال”. چرا آن را به من تا وقتی که سن 35 سالگی برای تحقق بخشیدن به همه آنها گفت: پس از آن باید یک خط استفاده می کنند برای فریب ما به دادن بیشتر ؟ من پیش بینی نیست.”

اعترافی #25467921

“من عاشق دادن دهان به شوهر من. اما من احساس می کنم مثل یک نپرداخته است چرا که من او را به پوشیدن کاندوم…بدون نیاز به تف و یا بلع…فقط لذت بردن از کاندوم طعم دار و برو!”

در نهایت اگر شما به سادگی فقط نیاز به برخی از خوب قدیمی مطابق مد روز, سرگرمی و یا اعتبار سنجی است که بسیاری از مردم را “منحصر به فرد” توهمات جنسی و فتیش, فقط حرکت ما اعترافی. شما ممکن است طلب Manwich و یا خواندن یک “انت” داستانی است که برای شما اتفاق افتاده است. شما هرگز نمی دانید.

اعترافی #25780145

“خوب…خوب دیگر می تواند رفتن و نگاه کردن w/o گرفتن آمار در صورت w خود من بزرگ… قطعا بخشی از پیری به نظر من….”

اعترافی #25778411

“من هرگز نمی توانم شنیدن نام مرد-سرشار بدون تصویر اول در سر من بودن جنسی, سه نفره, نه, درهم و برهم-جو نوع ساندویچ می خورید.”

اعترافی #23919212

“من می گه در طول مقعدی با DH. من فکر کردم او را متوقف خواهد کرد اما او به پایان رسید بسیار بزرگ است. در حال حاضر من نمی دانم اگر او گه, طلسم, و یا اگر او فقط یک سپاهی است. بیشتر درب عقب در حالی که…”

خوشحال سکسی قرنطینه همه! اگر وجود داشت همیشه یک زمان به یک خطر و آمار ثبت و یا سعی کنید یک موقعیت جدید و یا انجام برخی از آنلاین “اسباب بازی خرید” آن را در حال حاضر. منظورم این است که ما باید به پاس این زمان به نوعی درست است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im