از اعترافی: افکار در مورد نژاد پرستی در امریکا


confessional-america-racism
JGI/جیمی کوره/گتی

برای بسیاری از آمریکایی ها در حال بیدار شدن از خواب برای اولین بار و با دیدن و همچنین امیدوارم empathizing با آنچه که مردم از رنگ را تحمل کرده اند برای قرن ها. ثابت پوشش خبری و رسانه های اجتماعی پچ پچ در مورد در سراسر کشور, تظاهرات در واکنش به مرگ Ahmaud Arbery جورج فلوید Breonna تیلور و شماری دیگر غیر مسلح سیاه, افراد کشته شدن با اجرای قانون به این معنی نیست که این گفتگو را نمی توان فرار کرد.

و نه باید آن را.

و این بدان معناست که سفید مردمی در نهایت متوجه خود تعصب نژادی و خود را به امتیاز. به این معنی گرفتاری های سیاه آمریکایی است که در نهایت صدق و صفا دیده می شود و اذعان کرد. که مردم از رنگ اغلب در یک زندگی متفاوت آمریکا از کسانی که با پوست سفیدتر. که باقی مانده از ظلم و ستم از چند قرن گذشته همراه با آشکار نژادپرستی که هنوز تراوش از طریق جامعه امروز, در سال 2020 می تواند در حال حاضر احساس می شود و یا حداقل بیشتر دیده می شود آمریکایی ها که شاید به رسمیت نمی شناسد آن را قبل از.

ما ترسناک مامان اعترافی است که جایی برای گفتن حقایق ما و ما درک صراحت از خوانندگان ما از رنگ و سفید ما خوانندگان که انجام می دهند درست است که در این زمان پر سر و صدا از تنش نژادی در امریکا است. ضروری است برای به اشتراک گذاشتن داستان ما گوش دادن به یک دیگر و نذر برای پیوستن به دست ما در ایالات مبارزه با نژاد پرستی. این ضروری است که همه ما از دیدن ما نقش و مسئولیت در درمان ما در کشور شکسته.

اعترافی #25783373

“من 44 y.o زن سیاه و سفید. من وحشت زده برای خانواده و دوستان است. من خسته هستم و فقط در تلاش برای زندگی است. که در آن من فقط می خواهم به زندگی می کنند و حرکت می کند درست مثل هر کس دیگری. من نمی خواهم درمان خاص. من فقط می خواهم به زندگی می کنند.”

اعترافی #25783487

“من خسته ام مامان. خسته از بسیاری از چیزهای. من خسته از “من-tooism” از هر نژاد دیگر در امریکا است. هیچ گروه دیگری نیست ایرلندی نه Latinos نه برادر هیچ کس به زور آورده در اینجا به عنوان برده است. من از متحدان اما ما به تنهایی.”

گوش دادن زمانی که یک فرد از رنگ صحبت می کند. جذب اطلاعات نشستن با آنها درد و سپس سوگند به اقدام خود allyship. این کشور متعلق به همه ما است.

اعترافی #25783458

“من به یک پلیس سفید پوست و از من حمایت BLM. همکار پلیس همسران وحشت زده هستند. IDGAF. وجود دارد هرگز نمی تواند صلح اگر بخشی از جامعه نیست که شنیده و دیده می شود! شرم بر لئو خانواده هایی که چشم پوشی از این فریاد برای کمک و عدالت است. بیایید التیام این کشور”

اعترافی #25783484

“من خجالت به سفید است. من کاملا منزجر از آنچه مردم سفید انجام داده اند و هنوز هم انجام می دهند. آن را فراتر از نفرت انگیز است.”

مردم سفید شدن بیزارند توسط دیگر افراد ممکن است در نهایت به ایجاد برخی از تغییرات.

اعترافی #25783452

“من یک فرد بومی از رنگ در آمریکا مستعمره است که تحمل نژادپرستانه آمریکا و سیاست های بهره برداری از مردم ما زمین و منابع طبیعی. من به برخی از کوچک لذت در تماشای امریکا از هم جدا آمده در درزهای. Karma is a bitch.”

اعترافی #25783369

“به عنوان یک سیاه و سفید یقه حرفه ای آن است که شکلی از نژاد پرستی زمانی که مربیان/پدر و مادر در سفید شهر را یک معامله بزرگ در مورد کودکان, موفقیت از سفید کودکان همان موفقیت است. آن را تشویق و یک شکل از tokenism.”

اعترافی #25760643

“من و کار برای اغلب سیاه و سفید مدرسه منطقه زیر خط فقر. من نمی توانم باور سفید کارکنان که نظر بچه ها در مرز است. ما هرگز یک بار در خدمت مواد غذایی تازه در مدارس ما. و ما به معنای واقعی کلمه لعنتی دستبند 8 ساله به طور منظم.”

این واقعیت برای مردم رنگ. زندگی خود را زندگی فرزندان خود را به مدرسه کودکان تجربه است. اگر آن را برای تلفن های موبایل سخت به این باور شروع وجود دارد با اعتقاد به آنها.

اعترافی #25782538

“من خیلی ناراحت و عصبانی امروز. من واقعا مریض و خسته از شنیدن مردان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس. که بخشی از خدمت و محافظت آیا شما دچار سوء تفاهم?!”

اعترافی #25783362

“سفید من شریک می گوید ناشنوا تن مرزی نژادپرستانه نظرات همه از زمان. من و بچه های ما از نژاد مخلوط. آن بوده است سال تلاش برای آموزش او. من چگونه به اینجا رسیدیم؟”

اعترافی #25783211

“این خیلی سخت نیست که قادر به صحبت با DH در مورد تظاهرات و شورش. او توسط پلیس در یک شهر کوچک و نه باز کردن ذهن خود را به دیدن تمام نکات دقیق وظریف و پیچیدگی در این وضعیت است. درست است که معترضان بد هستند”

آن را خسته کننده به اطراف افرادی که حاضر به رسیدگی به این مشکل است. آیا نمی دهد تا.

اعترافی #25783125

“پسر من است و نیمی سیاه و سفید. من خدا را شکر هر روز که او می تواند پاس سفید. من خدا را شکر و از آنجا که من احساس می کنم بسیار شرم آور است. نه برای مسابقه بلکه برای کشور است.”

اعترافی #25779722

“من سفید اغلب به اشتباه به صورت “قومی” در تابستان. ثانیه سیاه و سفید است, مشخصات فنی مخلوط شده است. یک روز می رود این است که من نه خدا را شکر پسر من هستند و نور به اندازه کافی به تصویب سفید; من می دانم که یک روز خواهد آمد که زندگی خود را در آن بستگی دارد.”

این نوع از اعترافات ممکن است سخت به شنیدن, اما ما نیاز به گوش دادن.

اعترافی #25781579

“اوه من فقط متوجه شدم برادر من دختر نژادپرست است. من می دانم که بقیه خانواده من نژادپرست است و هرگز آشکارا به آن اعتراف, اما من به مبارزه با آنها. من خیلی شوکه به هر چیزی می گویند. من فکر نمی کنم او می داند که قدیمی ترین من است و نیمی سیاه و سفید.”

اعترافی #25770284

“من دوست مذاکرات یک بازی خوب در مورد ماه تاریخ سیاه و حمایت از مردم سیاه و سفید, اما او وحشت زده از واقعی مردم سیاه و سفید در فروشگاه در غیر من-لیلی-سفید محله و غیره.”

اعترافی #25769905

“ترک من برو تا که من لیبرال دوست (من هم لیبرال) است وحشت زده از محله و به معنای واقعی کلمه کیف مجلسی کیف پول خود را هر زمان او می بیند یک فرد سیاه و سفید. من در یک زندگی متنوع محله و او آن را می پذیرد او را می ترساند.”

این است که درست نیست. ما نمی توانیم اجازه دهید دوستان و خانواده در ادامه با رفتار نژادپرستانه و فکر می کنم آنها عبور کند. تماس بگیرید. آنها. است.

اعترافی #6791303

“من شده است شرکت در موضوع زندگی تظاهرات در راز چون من ثانیه یک نژادپرست است. من خیلی نگران دستگیر شدن و یا در اخبار و نیاز به پاسخ به او, اما من مایل به خطر خوشبختی من در سفارش به ایستادن برای بی عدالتی است.”

اعترافی #25783111

“من عمیقا ناراحت شوهرم “whiteaboutism.””

اعترافی #25783335

“من وحشت زده به پست حقیقت در مورد چگونه من احساس می کنم در مورد سفید مردم در حال حاضر بدون گرفتن لعنتی.”

چیزی می گویند. چیزی می گویند. چیزی می گویند. نگه داشتن با استفاده از صدای خود را. اگر شما دیدن یا شنیدن چیزی نژادپرستانه و آدرس آن است. سفید مردمی, لطفا از گوش دادن به صدای رنگ. شنیدن آنها را زمانی که آنها به شما بگویم حقایق از زندگی خود را. سعی کنید برای جلوگیری از ساخت داستان خود را در مورد شما به دلیل آن را نمی. از آن ایشان است. سپس اجازه دهید خود داستان بود در مورد چگونه شما اذعان تاثیر امتیاز سفید و ایستاد به نژاد پرستی به کشور ما را قوی تر و متحد در مبارزه برای برابری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>