از اعترافی که صدا بسیار فاصله اجتماعی-y


confession-Doesnt-Sound-Very-Social-Distance
MoMo Productions/گتی

2020 به ارمغان آورده است بسیاری از شرایط جدید به زندگی ما. به یاد داشته باشید در ماه فوریه قبل از “اجتماعی فاصله” و “قرنطینه” و “ماسک حکم” شد و بخشی از ما به طور منظم واژگان ؟ چنین ساده زمان کسانی بودند. اما مارس به ارمغان آورد تمام جهان جدید به ما تحویل. ناگهان ما دیگر نمی تواند در آغوش مادر و فلش به نظر می رسد در کف بقالی و جدیدترین بیانیه مد شد در صورت پوشش.

و در حال حاضر که ما چند ماه در ما صبر و شکیبایی اجرا شده است. ما در حال انجام خوب بودن به maskholes که خواسته و به عمد کشیدن این را دیگر با امتناع. ما انجام می شود که به نوعی به همسایه 50 نفر بیش از یک حزب استخر. ما هیچ صبر چپ برای MIL که نمی تواند دعا در خانه و اصرار بر افشای خودش را به صدها نفر از unmasked کلیسا رفتن-ers و برای عمو استیو که هنوز هم اصرار دارد این غول کابوس است “جعل.”

در اینجا برخی از مامان ترسناک اعترافات منعکس مشابه ناکامی—هر دو با COVID-19 خود و با نانسی نادان همسایه که نمی خواهد او را بخشی اجتماعی فاصله.

اعترافی #25788918

“من آرزو می کنم Covid تنها تحت تاثیر تشکرها امتناع فاصله اجتماعی و پوشیدن ماسک به جای آلوده کردن مردم بی گناه که در حال انجام بهترین خود را برای ایمن ماندن.”

اعترافی #25784835

“بانوی فریاد زد: من برای پوشیدن ماسک در فروشگاه. من شما را آزار با تلاش برای نگه داشتن فاصله و پوشیدن من ، هیچ. سپس خفه شو کارن. من می خواهم شکستن فاصله اجتماعی برای مبارزه با یک سگ ماده شبیه به آن.”

اعترافی #25774058

“در آر رفت به فروشگاه نشسته است. سعی کردم به فاصله اجتماعی, عینک, دستکش. به سختی و هر کسی دیگری بود! Asshats! AR, ایالات متحده آمریکا به مردم ایران ، خواستار آن را “چین Virus.” راه بسیار خوبی برای گسترش نفرت از یک سوراخ! امیدوارم dumbasses اینجا نمی کشتن من bf من می تواند حرکت کند در چند سال!”

این ویروس واقعا به ارمغان آورد و تشکرها از چوب نمی آن ؟ و از آنجا که ما در حال زندگی می کنند از طریق یک بیماری همه گیر به جای فقط در حال آزار دهنده آنها در واقع کشور ما بیشتر رنج می برند آسیب با assholery.

اعترافی #25780728

“من باید از دست یک تن از احترام به دوست من چرا که او یک پرستار است و به طور کامل بی توجهی اجتماعی فاصله دستورالعمل در حالی که کشیدن او بچه های جوان و جنین همراه با او. اگر او مریض می شود و او را از انتظار همدردی و هیچ یک از من!”

اعترافی #25778790

“همسایگان من هستند و حتی تلاش برای فاصله اجتماعی. مردم بیش از آمدن به خانه خود را در همه زمان ها. برو به آنها و خود را زشت, کون, صندوق پستی تخت گل.”

اعترافی #25779255

“من به تماشای من دو همسایه باید یک حزب استخر. آنها بیش از اجتماعی فاصله. من امیدوارم که همه آنها COVID.”

اعترافی #25787719

“من زندگی می کنند در آریزونا! نه یک خانواده در خیابان شیوه های اجتماعی فاصله! این را به خوبی به پایان نمی. من ادامه خواهد داد به انجام فوری سبد خرید. من نه این گه!!”

همسایگان و دوستان ما استفاده می شود به فکر می کنم به عنوان نوع ملاحظه مردم را از زندگی ما است. ما دیگر جایی برای خود مزخرف که ما از دور دیده بان به عنوان آنها پرهیاهو و حاضر به فاصله اجتماعی و در نتیجه قرار دادن بقیه از ما در خطر است.

اعترافی #25788671

“من احساس می کنم تنها مامان اینا هنوز اجتماعی فاصله با دوستان و خارج از اعضای خانواده است.”

اعترافی #25787389

“من احساس می کنم تنها کسی که سمت چپ در دولت من است که در خانه ماندن و اجتماعی فاصله. هر کس فکر می کند ما پارانوئید و در عین حال موارد همچنان به افزایش است.”

اعترافی #25778181

“من می دانم که بسیاری از افرادی که اجتماعی فاصله. تکواندو.”

ما احساس می کنیم تنها آنهایی که هنوز انجام بخشی از ما و این لعنتی داره. چرا که ما تنها هستند. ما بچه ها تنها هستند. اما حدس بزنید چه هنوز همه در اطراف ما ؟ بسیار مسری ویروس مرگبار است.

اعترافی #25778751

“H شد تا با صدای بلند این روز صبح او از خواب بچه ها و من در 5. اگر من که به او می شود کبود. او همچنین نه اجتماعی فاصله. شکستن پا در گرانبها که سوار شماست. Asshole.”

اعترافی #25775255

“من در قوانین هستند و افراد مسن در معرض خطر و به آنها عشق فاکس نیوز. آنها حاضر به فاصله اجتماعی. آنها چرا C19 در حال گسترش است.”

اعترافی #25774317

“خواهر من حاضر به فاصله اجتماعی. او هنوز هم دوستان بیش از. می خواستم به یک نماز گروه در فرد اما پس از آن گفت: مردم ممکن است بیش از حد سخت گیر. آن را یک بیماری همه گیر شما احمق!”

اعترافی #25781046

“این یک دو ماه بدون عزیز من اس اس چون خود bm نمی اجتماعی فاصله اما من DH نتواند او را و ما در حال گرفتن خانه برای دو ماه به آن را تشکیل می دهند. حدس می زنم که رفتن به تماشای او در حالی که DH آثار 10 ساعت شیفت”

اعترافی #25780672

“DS21 دوست دختر, در پرواز است پس از رفتن به خانه زمانی که کالج ها بسته شده است. آنها دیده نمی شود هر یک از دیگر در 2 ماه و او یک آپارتمان به خود است. من فکر نمی کنم آنها می مانم 6 اینچ از هم جدا – بسیار کمتر از 6 فوت اجتماعی فاصله.”

بدترین زمانی است که آن را خود ما اعضای خانواده خودخواه بودن. اما هر کس به انتخاب خود—دنبال سلامت و دستورالعمل های ایمنی و انجام بخشی خود را در مبارزه با این جانور و یا نمی کنند. و آنها را مجبور به زندگی با عواقب ناشی از انتخاب خود.

اعترافی #25779453

“من در منطقه در حال رفتن به شروع به شل شدن اجتماعی فاصله قوانین در چند هفته آینده. بزرگ. در حال حاضر قوانین من در تو ما سنجش در مورد بازدیدکننده داشته است به زودی. اوه.”

اعترافی #25780768

“اگر نه برای اجتماعی فاصله من را شروع کرده اند آن را به عقب با AP…در حال حاضر که از آن شده است این من فکر می کنم من خوب است. من او را دوست دارم و او را hott اما گاهی اوقات وقتی که من خود را بررسی کنید FB من فقط رول چشم من و فکر می کنم چه doofus”

پس از آن وجود دارد چند که امید اجتماعی فاصله چوب در اطراف در حالی که برای یک دلیل و یا دیگر.

در حال حاضر ما نیاز به نگه داشتن اجتماعی فاصله داریم ، و پوشیدن ماسک. و شستن دست ، و گوش دادن به علوم پزشکی و کارشناسان. این است که نه بیش از حد که ما آرزوی آن بود. بنابراین در حفظ و تکان دادن به همسایگان خود را از در سراسر خیابان را خاموش نگه دارید میزبانی آن استخر بزرگ احزاب و نگه داشتن چت با دوستان از طریق زوم.

شش فوت دوستان! شش فوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>