از اعترافی: گاهی اوقات به عنوان یک مادر این است که واقعا تنها


confession-mom-lonely
damircudic/گتی

یکی از دوست داشتن-شما-در صورت واقعیت خشن از مادر است تنهایی. در حالی که برخی از بچه ها لذت بردن از بودن در خانه با نوزادان خود را برای دیگران SAHM زندگی می تواند روح-crushingly تنهایی. سپس سال بعد کسانی که کودکان نوپا استفاده می شود که به خزیدن بیش از همه شما و نگه داشتن شما housebound چون می دانستم اگر شما سعی کردم به رفتن به هر کجا که می گه خود 3 بار تبدیل شده است. و آن را به یک سطح کاملا جدید از تنهایی دلیل این که شما نمی توانید دریچه به دوستان خود دیگر به عنوان شما سوگند به پنهان کاری توسط خود بد خلق angsty کودک-بزرگسالان که به سختی با شما صحبت کنم.

همچنین شما فکر می کنم اگر ازدواج کرده اید و یا در یک رابطه, پس از آن مطمئنا شما نمی خواهد تنها. نوچ. حتی زمانی که شما co-habitate با بزرگسالان دیگر شما عهد به عشق و برای همیشه گرامی شما می توانید احساس فوق العاده به تنهایی. شاید آنها کار ساعت های طولانی شاید رمان مرده است یا شاید پدر و مادر فقط مکیده همه چیز را از هر دو شما و وجود دارد هیچ چیز در پایان روز برای هر یک از دیگر.

و برای اضافه کردن به مخلوط شما به سختی باید زمان یا انرژی برای دوستی و در عین حال در آن روز طاقت فرسا از مادری شما می دانید که شما نیاز به صحبت کردن بیش از هر زمان دیگر در زندگی خود را.

اگر شما رنج می برند از طریق مادری تنهایی خوانده شده از طریق ما اعترافی و می دانم که وجود دارد میلیون ها نفر از مادران در خارج وجود دارد فقط از شما می خواهم که خسته و انجام بهترین خود را اما فقط خیلی احساس تنهایی می کنم.

اعترافی #25771999

“شوهر کار می کند 70 ساعت در هفته است. من تنها AF.”

اعترافی #25768959

“آرزو می کنم من می خواهم که شناخته شده است که ازدواج و داشتن بچه ها معنا نیست که شما نمی خواهد تنها دیگر”

اعترافی #25771181

“من دو پسر, اما هر زمان که من می بینم کسی اعلام کند که آنها با داشتن یک دختر من مرتب کردن بر اساس افسرده و آن را به من طول می کشد در حالی که به احساس دوباره عادی. من عاشق پسران من, اما من احساس تنهایی و طرد به خصوص در دختران سفر با خانواده من است.”

اعترافی #25781372

“من آرزو می کنم من تا به حال یک خواهر و برادر. که تنها فرزند تنهایی است.”

بزرگم دوستی ضروری است برای ما خوب بودن اما آنها اغلب آسان نیست برای پیدا کردن و یا حفظ کند.

اعترافی #25781371

“I am lonely – من واقعا نمی هر گونه دوستان است. من می دانم که مردم به شدت در جامعه درگیر اما من لازم نیست که دوستان به اویختن با. من سعی می کنم به معاشرت با مشارکت جامعه, دوستان, اما آنها مشغول است.”

اعترافی #25781366

“DH است که با وسواس در حال حرکت است. در 6 سال از ازدواج ما نقل مکان کرد بیش از 9 بار و 3 بار در بین کشورها است. من نفرت در حال حرکت; تمام بسته بندی می افتد در من به علاوه من می خواهم به حل و فصل بشه. من هرگز دوستان را در این راه. نه DS3 :(“

اعترافی #25768748

“من فقط پس از تنهایی من آرزو می کنم من تا به حال 1 مادر دوست به صحبت کردن. من نگران هستم که تنهایی و بی دست و پا رفتن به بچه من این بچه بی دست و پا نیست که هر گونه دوستان”

اعترافی #25767142

“در بدترین زمان در زندگی من من خودم با 1 دوست به صحبت کردن. من دیگر به خواهر و برادر کالج من دوستان و یا دوستان دیگر من می دانم که برای یک زمان طولانی. بسیار تنها و افسرده.”

اعترافی #25778995

“شما بچه ها من صدمه زدن به خیلی بد. من آرزو می کنم من تا به حال ترسناک مامان دوست در زندگی واقعی است. من تا به تنهایی. من فاسد شده داخل و هیچ کس نمی داند.”

هنگامی که شما در حال انجام آن را تمام و بدون هر گونه پشتیبانی که تنهایی در یک سطح کاملا متفاوت.

اعترافی #25770610

“تک تمام وقت مشغول به کار پدر و مادر به 4 سال..کمک..هیچ پشتیبانی…تنهایی خسته..جهنم….من همه از بالا. ولع مصرف به تنهایی از فرزند من کمی..اما نمی خواهند به تنهایی. تنهایی داره. در زمان من احساس می کنم من قصد دارم به از دست دادن ذهن من”

اعترافی #25778408

“از دست من گه در DS8 3 بار امروز.او تنبل است و بی ملاحظه است. مادر تنها احساس تنهایی و خسته سخت برای همیشه disciplinarian تمام وقت به تنهایی.تلاش برای یک پدر و مادر خوب, مبارزه در حال حاضر به او بود موفق متفکر بالغ انشالله”

اعترافی #25768402

“پس از تنهایی. خسته از هر کس دیگری به فکر من نمی نیاز به هر گونه پشتیبانی می کند.”

بسیاری از ما فقط از جان گذشته برای یک خانه پایدار زندگی و خاطرات خوش ما می بینیم در هر کس دیگری را در رسانه های اجتماعی تغذیه.

اعترافی #25780379

“هر کس به نظر می رسد داشتن خانواده شگفت انگیز زمان. من هم با بچه های من. ازدواج من در حال سقوط از هم جدا. من خیلی خیلی تنها.”

اعترافی #25776695

“من خیلی احساس تنهایی می کنم در همه زمان ها. من فکر کردم ما می خواهم به اشتراک گذاشتن یک زندگی است.در حال حاضر آن را بیشتر شبیه ما زنده ماندن Mo-Fri و سپس به اشتراک گذاشتن تعطیلات آخر هفته به انجام کارهای تمیز کردن خانه, مواد غذایی خرید.آخر هفته بیش از همه دوباره شروع می شود. هر کس دیگری این احساس تنهایی در حالی که هرگز به تنهایی؟”

اعترافی #25775693

“هیچ کس به شما می گوید که چگونه تنها زندگی می شود پس از کودکان خود را تبدیل به نوجوانان است. شما آنها را از همه شما برای سال و سپس آنها را تبدیل به خودخواه twats که فقط می خواهم به بازی بازی های ویدئویی. من آنها را خیلی دوست دارم اما ای کاش آنها رشد کرده و در حال حاضر.”

اعترافی #25780338

“من می دانم که مردم نیاز به بازگشت به کار و من می دانم که کسب و کار/مردم رنج می برد بنابراین من احساس بد و گفت این اما….اقامت در خانه سفارشات بودند آرام به من به عنوان یک تنهایی SAHM. من احساس نه چندان تنها که در خانه تمام وقت”

بچه تنها هستند برای صمیمیت و برای کسی که به میل ما و به ما بگویید که ما هستیم ،

اعترافی #25775035

“من به شدت نیاز به برخی از صمیمیت فیزیکی. به زودی سابق H & من تا به حال در 8 ماه & به سختی قبل از آن. حتی اگر نه جنسیت من فقط نیاز به احساس یک مرد عاشقانه لمس بدن من. من تنهایی.”

اعترافی #25773674

“در یک sexless ازدواج. من خیلی هیجان زده است اما هر بار که من maturbate من تا پایان گریه پس از آن. Orgasming توسط خودم بدون کسی نگه من پس از آن باعث می شود من احساس تنهایی بیشتر از همیشه. من احساس می کنم مثل من هرگز رفتن به دوباره.”

اعترافی #25770719

“ازدواج 8 سال گفته بود من زیبا بود امروز و نه توسط DH او می گوید هرگز چیزهای شبیه به آن……باعث می شود من چگونه متوجه تنهایی من واقعا هستم. نمی تونم متوقف فکر کردن در مورد آن است.”

اعترافی #25778152

“من چهار پا دور از من DH و من هرگز تنهاتر یا بیشتر به تنهایی در زندگی من است.”

تنهایی بر سلامت روحی و جسمی بنابراین اگر شما رنج می برند و نیاز به صحبت با کسی رسیدن. پیدا کردن یک مادر و یا یک گروه آنلاین از مردم را با منافع مشابه—شاید یک باشگاه کتاب تمرین گروه یا crafting باشگاه. هنگامی که زندگی به حالت عادی برمی گرداند داوطلب در مدرسه کودکان خود را. باز تا خود را به طوری شانس آنها تنها و ولع ارتباط با شما بیش از حد. و اگر شما در حال بالا بردن و رنج انزوا می آید که با نگه داشتن آنها را امن مدیریت درام خود و بالا بردن آنها را به نوع کمک بالغ اعضای جامعه همه ما می توانیم بگویم این است که قطع در آن وجود دارد—این گه سخت است AF و شما در حال انجام یک کار بزرگ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im