از اعترافی: مردم در حال گرفتن واقعی در مورد دوستان (و دوستان)


confessional-friendship
Maskot/گتی

ما یاد بگیرند که در مورد دوستی از یک روز. به عنوان کودکان نو پا ما آموخت برای به اشتراک گذاشتن. در مهد کودک های ما تدریس به گسترش مهربانی و خوش آمدید به این بچه های جدید در ما ناهار جدول. به عنوان متوسط و بالا دانش آموزان ما حرکت دوستی درام—همانطور که ما پیدا کردن یک دوست است که صحبت کردن در پشت, پشت ما و دیگری است که قدمت یک دوست پسر سابق.

به عنوان بزرگسال, ما به یاد بگیرند که ارزش واقعی دوستان خود وفادار است. آنهایی که وجود دارد به جشن ما شادی ها و موفقیت های جدید نوزادان, جدید, روابط, فرصتهای شغلی جدید. و آنهایی که وجود دارد به نشستن با ما در زمانی که ما عزادار و کمک به ما را تا وقتی که آن زمان به بعد گام به جلو است.

یکی از بهترین درس های ما یاد بگیرند که در زندگی این است که دوستان خوب هستند و سخت به آمده است. و که آن را بهتر است به یک یا دو دوستان واقعی از 20 آنهایی که جعلی. زیرا زمانی که گه می شود واقعی ما نیاز داریم که یک فرد است که اجازه می دهد تا ما سقوط از هم جدا و پس از آن وجود دارد به ما کمک می کند خودمان را به عقب با هم. متاسفانه یکی از سخت ترین درس ما یاد بگیرند به عنوان بزرگسالان است که دوستی نیست همیشه آخرین گاهی اوقات یک طرفه و گاهی اوقات ما فقط باید اجازه دهید آنها را بروید.

اگر شما از دست رفته خود را bestie, عزاداری پایان یک دوستی یا آرزو شما تا به حال یک دوست که درک شما احتمالش هست که کسی در ما اعترافی است که رفتن را از طریق همان چیزی که.

اعترافی #25777784

“من آرزو می کنم من تا به حال بیشتر دوستان اما چون من زندگی با درد مزمن و خستگی مزمن, من اغلب مجبور به انصراف از برنامه ها و هیچ کس می خواهد به چوب در اطراف برای آن.”

اعترافی #25778685

“من تنها دوستان واقعی هستند دو مرد در گذشته و حال همکاران در مورد 15سال ارشد من. واقعا نمی تواند قطع کردن هر چند با توجه به استانداردهای اجتماعی است. هیچ دوستان واقعی زن.”

اعترافی #25778995

“شما بچه ها من صدمه زدن به خیلی بد. من آرزو می کنم من تا به حال ترسناک مامان دوست در زندگی واقعی است. من تا به تنهایی. من فاسد شده داخل و هیچ کس نمی داند.”

اعترافی #25775604

“من واقعا نمی هر گونه دوستان در حال رشد و در حال حاضر آن را برای من سخت برای حفظ دوستی به عنوان یک بزرگسال چون من واقعا نمی دانم چگونه می شود به یک دوست”

گاهی اوقات ما “دوستان” در واقع نوع انت و نیاز به قطع کردن. یا دوستی است که فقط بیش از حد کار و شما نیاز به انجام شود.

اعترافی #25778606

“بیمار از گرم و سرد رفتار است. تنها می خواهد به صحبت کردن با من وقتی که من در سکوت به او و سپس به عنوان به زودی به عنوان او به من توجه او خلوت دوباره. گاییدن, کثیف ‘دوست’ .”

اعترافی #25778320

“پرسید: یک دوست واقعا خوب است – من فراموش نعمت برای تمام F N زمان – به من انتخاب کنید تا ضد عفونی کننده دست در فروشگاه اگر او در بر داشت ، شاش کردن بالای او خودش خریداری 2 (محدود) و فروش نیست من یکی! آنها ممکن است نیاز به در گاه او گفت:. احساس واقعا stabby!”

اعترافی #25777384

“خسته از گوش دادن به دوست من شکایت در مورد خاص ، پسر بدیهی است که دوست ندارد شما. آیا قرار نیست با هر کسی انتخاب دوم. راه دور و با آن انجام می شود!”

اعترافی #25775870

“ما توافق کرده اند به کار بر روی دوستی ما. من از دیدن در حال حاضر که او یک انت دوست.”

همه ما که یکی از دوستان که شما annoys به هسته ای خود را, و شما اغلب باید به خودتان بپرسید اگر شما نیاز به ضربه که unfriend را فشار دهید.

اعترافی #25777657

“دوست من پست ها (با عکس) همه چیز او می کند با بچه در طول قرنطینه برای رسانه های اجتماعی است. او یک دوست نزدیک اما من unfollowed او را برای سلامت عقل من و دوستی ما. هیچ جایزه بهترین قرنطینه مامان! هیچ کس اهمیت می دهد.”

اعترافی #25778637

“فقط متوجه شدم من, آسان رفتن, دلنشین, دوست, فقط با شما موافق و پس از آن می کند که او چه می خواهد. ترجیح می دهند مردم که صادقانه تر. او نمی سعی در پنهان کردن آن, اما آن را فقط به نظر می رسد بی احترامی به okey doke من زمانی که آن را یک معامله بزرگ نیست.”

اعترافی #25778482

“من دوست دارم دوست من و ناز دختر کوچک اما ما به معنای واقعی کلمه نمی تواند به یک مکالمه تا کنون بدون آوردن او را. چگونه چند بار شما می توانید موافقت کنید که او شایستگی? من احساس می کنم بد, اما آن را بسیار خسته کننده قبل از میلاد آن را در همه زمان! هر کارو!”

اعترافی #25778355

“یکی دیگر از دوستان است که بدون تلاش. من سعی می کنم برای دیگر اما هنوز هم تلخ به دلیل حاملگی سخت برای رسیدن به و من تولد شد حتی سخت تر است. همه چیز را آسان می آید برای او.”

و بخشی از بودن یک فرد بالغ در حال ساخت تماس برای گفتن “من هستم” که یک “دوست” خود را نشان می دهد رنگ واقعی—و آنها را زیبا.

اعترافی #25777539

“دوست می خواهد بدانم چرا از من دور شده است. دروغ و گفت: من خسته ام اما واقعا این دلیل است که من متوجه شدم که او یک ناامن sanctimonious منافق.”

اعترافی #25777116

“دوست من وانمود به نوع و دادن اما او واقعا خودخواه, کس.”

اعترافی #25759886

“در حال حاضر که من bff شسته شده تا او دست از من, من می خواهم بگویم تمام اسرار خود را. و اسرار جدید بورس. این امر به طور جدی تغییر دهد و کار خود را زندگی می کند اگر هر کس می دانست که آنها شرکت snitches و من متن آن را اثبات کند.”

اعترافی #25774642

“تکواندو فقط وقتی که من آماده به اجازه دوستی مرگ او می فرستد یک متن. من در پاسخ او آرام می رود. که یک مکالمه بنابراین حدس بزنید چه دوستی است. شما در حال آشنایی رفتن به جلو است.”

اما این بدان معنا نیست که آن را آسان. در واقع گفتن خداحافظ به کسی که فکر می کردید که یک دوست و کسی که شما فکر می کنید همیشه در زندگی شما می تواند به طور کامل دلخراش. و تنهایی واقعا می تواند عوارض خود را.

اعترافی #25779028

“من قلب شکسته. در نهایت پذیرش حقیقت; کسی که من فکر کردم یک دوست نزدیک است به سختی بیش از یک آشنایی. من ممکن است آنها را به متن, دعوت, آنها, بیش, بررسی بر روی آنها, اما آن را یک طرفه. آن لطمه می زند به می دانم که آنها اهمیتی نمی دهند. زمان به حرکت در تاریخ است.”

اعترافی #25778975

“من خسته بودن همگان درمانگر و نداشتن هر یک از دوستان که همیشه وجود دارد برای من. احساس مردم و از دست داده اند و ایمان به انسانیت”

اعترافی #25762176

“تلاش برای تصمیم می گیرید اگر من باید unfriend این بورس که ریخته من در این سال در Facebook. دوستان ما بودند برای 30 سال است. من می دانم که من باید اجازه دهید او برود اما فکر نمی دیدن دوباره او حتی در تصاویر هنوز هم جرات من است.”

اعترافی #25775794

“من تا به حال بسیاری از دوستی بود و اذیت شد یک قلدر. من احساس خسته و ترس به دوستان. من داخل شده است و فقط به کار برای تقریبا 11 سال و اجتماعی فاصله است من هنجار شده است. من نمی خواهم برای قرار دادن انرژی به هر کس دیگری. من اصلا خودم می دانم.”

در پایان همه ما امیدواریم که می تواند یک ride or die bestie خواهد شد که همه چیز را رها کرده و نشان می دهد تا زمانی که زندگی خود را در حال سقوط از هم جدا. که نوع دوستی خاص است و چیزی برای گرامی.

اعترافی #25761380

“اگر شما بحث تلخه به من در مورد bff کودکان و نوجوانان آن را مانند صحبت کردن تلخه به صورت من در مورد بچه های من. من قطع خواهد شد شما. حتی اگر من به شما.”

اعترافی #25778293

“هر زمان که من صحبت کردن به بهترین دوست من بر روی گوشی من احساس می کنم خوشحال دوباره. حتی اگر آن را برای در حالی که کمی. من آرزو می کنم ما در t تا کنون زندگی می کنند از هم جدا است.”

اعترافی #25777296

“من شروع به پایین کلید خیال بافی در مورد رفتن به خارج از شهر با بهترین دوست من و بچه های ما. نه از همسران ما درگیر هستند. من فقط می خواهم به صرف چند روز با آنها در ساحل بدون حزب poopers در اطراف.”

اعترافی #25777628

“DH من و دوستان با یک زن و شوهر که یک بچه در سن و سال ما. همه ما به خوبی. من نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد خرید یک دوتایی یا سه تایی با آنها و به اشتراک گذاشتن همه چیز. یکی از اصلی خانه و دو خانه مجاور برای همه به خواب در شب.”

معلوم است این درس ما یاد بگیرند به عنوان کودکان پیش دبستانی در مورد دوستی واقعی هنوز هم اعمال می شود و حتی به عنوان بزرگسالان است. چیزهایی مانند “وفادار” “به اشتراک گذاری” و “تشویق آنها را تا زمانی که آنها غمگین” مهم هستند. به علاوه به عنوان بزرگسالان ما می دانیم که رویای واقعی زندگی با ما بهترین دوستانمان در دختران طلایی خانه که در آن ما دروغ در اطراف ما bathrobes و خوردن پای. بنابراین در اینجا به دوستان واقعی وجود دارد که می دانم زمانی که برای گوش دادن زمانی که به ما بگویید که به ما می گه با هم و زمانی که ما در نقطه شکستن است و ما فقط نیاز به آنها را دریافت کنید بچه های ما بنابراین ما می توانید نشستن در سکوت و خیره به دیوار در صلح است. ما شما را دوست داریم و ما سپاسگزار برای شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im