از اعترافی: پدر و مادر نوزادان و کودکان نوپا است طاقت فرسا AF


confessional-Some-Moms-Hate-Baby-Years
JGI/جیمی کوره/گتی

بسیاری از ما رشد رویای مادری. از نگاه کردن و پیوند با کوچک انسانی در ما ایجاد گهواره در آغوش ما با تکیه بر آمریکا و مادران خود را برای زنده نگه داشتن آنها را. ما چگونه ما آنها را آموزش به اشتراک گذاری و نوع و آواز خواندن الفبای خود و کراوات کفش خود را. ما تصور خود را کوچک انگشتان بسته بندی در اطراف ما برای راحتی و ما چگونه ضربان قلب را مورد ضرب و شتم هم مادر و کودک ما به عنوان جعل از طریق ماجراهای ما با هم یادگیری و رشد و بدانند این چیزی به نام زندگی.

که یک روستایی عکس, آن نمی باشد? تنها برای بسیاری از ما آن را واقعی است. تصویر واقعی از یک جیغ banshee آور در مورد نه آرامش توسط مامان ضربان اما تنها gnawing در 20 از 24 ساعت در روز. این تصویر واقعی است نه یک افتخار مادر غوطه ور شدن در سعادت و افتخار پیوند با خود انسان بلکه یک frazzled و خسته پوسته از یک زن استفاده می شود که به دریافت لباس پوشیدن و حمام و پوشیدن شلوار که دکمه اما در حال حاضر شمارش دقیقه تا زمانی که خواب زندگی در عرق تحت پوشش در تف و گریه می کند در شراب در زمان چرت زدن است چرا که او احساس می کند مانند او را شکست.

حقیقت این است که بسیاری از مادران نفرت نوزاد و کودک نو پا روز عمدتا به دلیل هر یک به طول می انجامد 8300 ساعت. و چون آنها به دام افتاده است. و چون آنها احساس می کنم مثل همه هویت خود را در خارج از تغذیه این کوچک نیازمند انسانی است محروم دور. اما آنها بد نیست ، در واقع آنها بسیار شگفت انگیز به عنوان آنها دوباره بعد از روز انجام این کار نیاز به مطمئن شوید که آن hangry banshees فراموش رشد به کمی سرگرم کننده افرادی که در نهایت می تواند خوراک و پاک کردن خود و اجازه دادن به مادر برای پیدا کردن خودش دوباره پس از سالها احساس نامرئی.

اعترافی #24936181

“من بسیار خسته از همیشه در گیر بودن با کودک. در ساحل Im نشسته در شن و ماسه با کودک. در زمستان من در پایین سورتمه تپه با پرسه زن. ثانیه است که مصرف قدیمی ترین ، من در خانه نشسته باعث می شود کودک در بستر است.”

اعترافی #25786705

“من یک “آسان کودک” و آن را هنوز هم قدری سخت است.”

اعترافی #25774991

“کودک و کودک نو پا هستند به نیازمندان است. اگر ببینم کسی با سن مدرسه بچه ها شکایت دوباره من قصد دارم به آنها ارسال nastygram.”

مادرم از littles آنقدر خسته از احساس به دام افتاده است. خیلی خسته از همه چیز بودن خیلی سخت لعنتی. و خسته از احساس حسادت و رنجش از دوستان با بچه ها که به نوشیدن قهوه داغ.

اعترافی #25784176

“چرا من باید برای نگه داشتن کودک در تمام طول روز? اگر من او را به او می اندازد تا اگر من نگه دارید.او خوشحال است و من هیچ چیز انجام می شود. نمی توانید صبر کنید تا زمانی که او می تواند نشستن خود را… که نه سلاح و نه به عقب می تواند رسیدگی به این”

اعترافی #25783265

“من احساس نمی مانند برگزاری عزیزم من دیگر امروز است.”

ما احساس می کنیم مثل حماسه شکست زمانی که ما فقط نمی تواند نگه داشتن کودک برای یک دقیقه. اما ما شکسته در ذهن و بدن و روح و نیاز به گام به دور است.

اعترافی #18027960

“3 هفته دور از داشتن کودک دیگر. من احساس می کنم آماده, من نفرت داشتن از نوزادان. هنگامی که آنها در مورد 12 ماه من واقعا شروع به لذت بردن از آنها. اما نوزادان خورد زندگی از من در راه من با دقت می تواند توصیف. من از آنها بدم میاید.”

اعترافی #17350710

“من نفرت نفرت نفرت نوزاد مرحله. این یک مبارزه مداوم به نگه داشتن نوزاد زنده و مطمئن شوید که آنها زیبا هستند, اما آن را به مقدار نیاز به انجام تقریبا هر تابع بدن برای آنها. من فقط به حال و من نمی توانم صبر کنید تا وقتی که آنها می تواند راه رفتن و تغذیه خود را.”

اعترافی #25785997

“من نفرت نوزاد مرحله. آنها می گویند آن می رود خیلی سریع بگم که تقریبا به اندازه کافی سریع. من در گذشته بچه 9 mos. نمی تونم صبر کنید تا زمانی که او می تواند راه رفتن و صحبت کردن. همین حالا آن را با بچه های بزرگتر یا نه. این لعنتی داره. من دوست دارم به 6 ساعت خواب در یک ردیف برای یک بار.”

برخی از ما واقعا فقط نفرت نوزاد مرحله نمی توانید صبر کنید تا زمانی که آن را بیش از و آن را از دست ندهید. همه در همه ، و این درست است. نه هر کس است که با برش دادن به نوزاد-عاشق. برخی از ما واقعا به ما ضربه گشاد گشاد راه رفتن زمانی که بچه های ما در خانه صحبت می کنند در جملات و متوقف کرده اند با استفاده از ما به عنوان اسباب بازی جویدن.

اعترافی #24864945

“تعطیلات ساحل را با یک کودک نو پا. جهنم. گفت: به اندازه کافی”

اعترافی #24910801

“من از دست تعطیلات فقط با من و شوهرم. هیچ برنامه نوشیدن در تمام طول روز در خواب ماندن در ساحل در شب, الکتروشوک. خانواده ما vacays با کودک نو پا من پر از بدبختی است. من نمی استراحت 2 ثانیه…. نه فقط ارزش رفتن تا زمانی که او مسن تر است.”

ما ممکن است احمقانه هنوز هم سعی کنید به یک “تعطیلات” با ما کوچک piranhas که به پایان می رسد تا دقیقا آنچه تعطیلات با piranhas برای تلفن های موبایل مانند آن خواهد بود.

اعترافی #25772773

“به دام افتاده در خانه با یک کودک نو پا من کابوس به زندگی می آیند”

اعترافی #25770036

“با دو کودکان نوپا تنها تنهایی است وقتی که من رفتن به حمام. فقط نیاز به نفس کشیدن!”

اعترافی #25769468

“من باید 2 کودکان نوپا و من بیش از حد خسته برای هر چیز دیگری. من هیچ سرگرمی, دوستان, بدون پول, بدون انرژی هیچ fucks. بنابراین سوخته و نمی دانم که چگونه به خودم و یا حتی کسی که دیگر نیست…”

کودکان نوپا اجرای ما زندگی می کند. خود را چرت و خواب و خوردن ان برنامه دیکته هنگامی که و که در آن ما بروید. آنها ما را از همه آزادی های, مانند دیدن, دوستان, در حال خواب و داشتن سرگرمی. و ما فقط می توانیم فرار آنها را که ما پنهان در پشت یک درب قفل شده.

اعترافی #19800722

“DS16mo است برش شش مولر در یک بار. FML. و من فکر کردم چند ماه اول از داشتن یک نوزاد در مورد من سوار دیوانه!”

اعترافی #19625634

“من 19 سال بیشتر تا الاغ من از یک نوزاد. آن را به من رانندگی دیوانه”

اعترافی #25771778

“Im پنهان دور در توالت نشسته در تاریکی خوردن شکلات در حالی که کودک نو پا من جیغ, قتل خونین در خارج. که چگونه به خوبی من بعد رفتن است.”

نوزاد و کودک نو پا روزهای دردناک برای بسیاری از ما و اگر شما خودتان احساس به دام افتاده و خسته و قادر به نفس کشیدن به شما به عنوان مبارزه در تمام طول روز برای حفظ نوزاد خود را honey badgers زنده ما آن را دریافت کنید. بنابراین پیدا کردن برخی از شکلات و یا برخی از شراب پاپ که نوزادان را بسته و بازی و مخفی کردن کمی. شما سزاوار برخی از صلح و آزادی و یک یادآوری است که شما یک کل زیبا و شگفت انگیز شخص در خارج این کار 24/7 به نام مادر.

و به یاد داشته باشید—آنها همیشه نمی تواند نوزادان است. و آنها را همیشه نمی شود کودکان نو پا. آن را خوب اگر شما عشق این مرحله است. شما در حال انجام بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>