از اعترافی: من MIL شهادت کشتن من ازدواج


confessional-mother-in-law-Martyrdom
Motortion/گتی

هر کس می داند که یک شهید, اما آن را بسیار بدتر هنگامی که آن را در قانون

آه بله شهید. زنی که رنج می برد بیشتر فداکاری بیشتر از همه به نام خود می داند که به هیچ وجه خواسته. همه ما می دانیم یکی. برخی از ما ممکن است حتی یک عشق. بنابراین چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما نه تنها مربوط به یک, اما شما یک شخص مقدس حامی شخص از شهادت در قانون ؟

از لحاظ تاریخی یک شهید است و کسی که بخواهد به فدا کردن زندگی خود و یا در صورت درد و رنج به جای دادن چیزی است که آنها را مقدس. امروز اصطلاح است که گاهی اوقات استفاده می شود برای توصیف کسی که به نظر می رسد برای همیشه از درد و رنج در یک راه یا دیگری.

مانند oh, گویند مادران در قانون ؟ صدا آشنا است ؟

آنها ممکن است همیشه یک داستان در مورد آخرین وای یا یک قربانی آنها ساخته شده ایم برای شخص دیگری. آنها حتی ممکن است مبالغه چیزهای بد اتفاق می افتد که به همدردی و یا دیگران احساس گناه. دست و پنجه نرم کردن برای این اعترافات از آنجا که شما در یک سوار وحشی.

اعترافی #25776446

“در حال جدا با من ثانیه طول COVID-19 ساخته شده است من متوجه او تبدیل به مادر خود را با همان مجتمع شهید و منفعل رفتار پرخاشگرانه! در خبری دیگر, من در نهایت درک کنند که چرا من هیچ علاقه ای به خواب با او را ندارد.”

اعترافی #25761493

“میل به وضوح متنفر میزبانی وب عمل می کند مانند یک شهید پخت و پز/تمیز کردن کل زمان شکایت در مورد چگونه او خسته است. من سعی می کنم برای کمک به + او و یا او ماهرانه انتقاد از همه چیز من. من پیشنهاد DH + من میزبان این سال و در حال حاضر او’not صحبت کردن به من.”

شما به سادگی می تواند به پیروزی با یک شهید. آنها همیشه میزبانی بهتر تجمع تعطیلات پخته بهتر است سس اسپاگتی صرف ترین ساعت تمیز کردن حتی زمانی که بچه های خود را کمی بودند ،

اعترافی #25749227

“آنچه که من واقعا می خواهم بگویم ؟ ما دیده نمی شود شما در بیش از یک سال و شما نشده اند قادر به نگه داشتن کودک شیرین من نشده است. شما نمی تواند خراب کردن این بعد از زایمان زمان و پسر خود برداشت ما بیش از شما و خود را شهید راه. نمی توان به یک سگ ماده به خود DIL شما از دست دادن”

اعترافی #25372803

“قطع سمی میلیون در ماه گذشته و با آن بوده است بسیار خوب. او هنوز فکر می کند ما زیاده و نمی توانند درک کنند چگونه او سوء استفاده شده. که خوب بازی, شهید, شما دور از من و خانواده ام خیلی خوشحالم.”

اعترافی #25115316

“خدای من من خسته از مادر شهید فرهنگ است. بله سخت است اما بسیاری از آن را به عنوان سخت به عنوان شما آن را.”

شهدا هستند آزار دهنده است. اما آنها همچنین می تواند به سوء استفاده شود. آنها در استفاده از گناه به دستکاری مردم را به تغییر راه خود را به تناسب شهید views. آنها کلاسیک قهرمانان “من رنج می برد بنابراین شما باید بیش از حد رنج می برند” روایت.

اعترافی #24131386

“هشدار داده DH برای سال فاصله خود را از شهید مادر/narc, پدر, چرا که آنها فقط می خواهم بدتر با سن. او نمی خواهد. در حال حاضر در 80 آنها تسلط بر زندگی خود را. او عصبانی و خسته اما هنوز هم متصل شده است. من چک کردن سال پیش. من به او گفتم. نه مشکل من.”

اعترافی #23194064

“من نفرت من MIL. من از آنها بدم میاید که هیچ کس می بیند که چگونه خود محور او است و چگونه دستکاری او به همه بچه ها. BTW – “تربیت فرزندان” نیست یک چیز پس از توقف تلاش برای یک شهید.”

اعترافی #22880030

“80 ساله FIL است عصبی wimp. او گریه می کند, بیماری های تقلبی دارای بداخلاقی است. و این درست نیست که او را – او را در این راه بوده است پس DH یک کودک بود. MIL فعال کردن یک شهید. DH این احساسی شلاق پسر که نمی توانید جدا کنید. لعنت به همه این بازنده است.”

هنگامی که همسر یا شریک شما می توانید عمل خود را پدر و مادر شهید است که با قرار دادن آن نمی شود آن را آسان تر — آه صبر کنید, فقط شوخی آن را می سازد آن را 10x آسان تر است. چرا که یک فرزند شهید که هیچ ایده که آنها در حال درمان می شود که در راه است طاقت فرسا بار برای همسر دیگر.

به خصوص وقتی که شهید MIL تلاش می کند به گودال کودک او را در مقابل همسر خود.

اعترافی #13395569

“مردم نیاز به شروع به فهم این واقعیت است که زنان واقعی انسان با خواسته های خود و ایده ها و کمک ها و عملکرد آنها در زندگی این است که به تواضع سقوط در یک شمشیر برای هر-لعنتی-بدن دیگری. برو که سکوت شهید گه.”

اعترافی #1538530

“من MIL این شهید نقش کامل. داوطلبان برای کلیسا فعالیت ها و سگ non stop در مورد آن. اگر شما واقعا اعتقاد به خدا و سپس شما باید بدانید که او می بیند چه در قلب شما”

اعترافی #1479437

“من MIL یک شهید. او تا به حال آن را بدتر از شما تا به حال خواهد شد. من به آن غذا به جای ساخته شده به مانند تلخه. او همواره مرا دیوانه!”

به یاد شهدا انجام می دهند همه چیز به نفع هر کس دیگری — حتی اگر این چیزی است که آنها می خواهم به شما اعتقاد داشته باشد. نوچ در واقع آنها “فدا کردن” خود بارها و بارها به خاطر آن برآورده کردن نیازهای خود را. نه مال شما. نه خانواده خود را. در انتظار آنهاست. دوره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im