از اعترافی: شوهر من یک رابطه اعتیاد


confessional-Husband-Has-A-Porn-Addiction
SchulteProductions/گتی

مهم نیست که چگونه شما شخصا احساس می کنم در مورد آن افرادی مانند انجمن. برخی از این شوهران, اما آن را مانند یک کمی بیش از حد زیاد است.

با توجه به آمریکایی انجمن روانشناسی مختلف مطالعات بین المللی قرار داده اند پورنو نرخ مصرف در 50 درصد به 99 درصد در میان مردان و 30 درصد به 86 درصد در میان زنان است. برخی از افراد کاملا خوب با رابطه مصرف به عنوان بخشی از خود را در ازدواج — مشاهده هر دو به صورت جداگانه و با هم — اما در برخی موارد که لذت بردن می تواند تبدیل به یک وسواس است.

در این اعترافات همسران در حال باز کردن در مورد شوهر خود رابطه مشکلات و چگونه آن را تحت تاثیر قرار ازدواج خود را. برخی از همسران کاملا نفرت هر کمی از رابطه بازی در نقش شوهر خود جنسی توجه. دیگران فقط کاملا تاکید کرد در مورد چه مقدار فیلم به ایفای نقش در آن توجه. به ویژه هنگامی که آن را تحت تاثیر قرار زندگی خود را به عنوان یک کل.

اعترافی #25787254

“شوهر من تا به حال یک رابطه اعتیاد قبل از ما ازدواج کردم. I don’t mind porn, اما این خیلی بد است که آن را از بین برد ما زندگی جنسی. پس او را ترک کنید. او در آن دوباره در حال حاضر که ما در حال ازدواج با یک بچه و او در واقع گفت که او نمی خواهد متوقف شود. من احساس می کنم تا به دام افتاده است.”

اعترافی #25176352

“شوهر من است در یک رابطه اعتیاد. من می دانم که برخی از همسران خوب هستند اما من نمی توانم آن را انجام دهد. باعث می شود من بیمار به معده من زمانی که او تلاش می کند به آغوش من یا touch me. این 3 بار که او گفت: او را متوقف خواهد کرد اما من شرط می بندم او هنوز هم به دنبال.”

اعترافی #21805739

“DH را نابود کرده است 4, کامپیوتر 2 تلفن های هوشمند و ازدواج ما با او رابطه اعتیاد است.”

زمانی که پورنوگرافی استفاده می شود بیش از حد, روابط عاشقانه می تواند رنج می برند. در سال 2012 مطالعه فلوریدا استوارت, دکتری و سحر Szymanski دکتری در دانشگاه Tennessee, Knoxville, بررسی دانشجویان و در بر داشت که کسانی که درک دوست پسر خود را’ انجمن استفاده کنید به مشکل تجربه کاهش اعتماد به نفس فقیرتر کیفیت ارتباط و کاهش رضایت جنسی.

تفاوت بین مرد و زن رابطه استفاده قابل توجه است ، مطالعه دیگری نشان داد که هنگامی که مردان استفاده می شود دمار از آنها تمایل به گزارش سطوح پایین تر از صمیمیت جنسی در زندگی واقعی خود را روابط است. هنگامی که زنان استفاده می شود جنس این صمیمیت افزایش یافته است.

اعترافی #12753671

“من خواندن یک مقاله در مورد اعتیاد به پورنو بودن در حال افزایش است و چگونه آن را باعث خرابی ازدواج مانند دیوانه. در حال حاضر زمانی که ثانیه با این نسخهها کار خارج از شهر من او ارسال کثیف عکس و فیلم از من در این امید که او را حرکت تند و سریع به کسانی که به جای انجمن. ما هر دو آن را دوست دارم!”

اعترافی #12301448

“من ثانیه یک رابطه اعتیاد. خالص, مستقیم تا اعتیاد. در حال حاضر که او شروع به دریافت کمک برای این او است که مبتلا به وسواس است. از من خواسته تکواندو وسواس او بود ؟ و گفتند: جوانان جنسیت, انجمن با زنان دیگر. من فکر می کنم من درگذشت داخل.”

اعترافی #9617344

“من هرگز اعتراف به DH چگونه زرنگ و دانا کامپیوتر من واقعا هستم. او هیچ سرنخی که من می دانم همه چیز در مورد رابطه اعتیاد به امور مختلف نویس “عناوین” خریداری آنلاین و غیره. همه این است که بر روی درایو فلش من در حال حاضر برای من وقتی فایل برای طلاق است.”

این مطالعات همچنین نشان می دهد که مردان و زنان به طور معمول با استفاده از انواع مختلف رابطه. مردان اغلب بسیار بصری و کشیده شده به فیلم ها نمایش اعمال جنسی ندارد از چارچوب. زنان هر چند تمایل به تماشای فیلم بیشتر درگیر داستان و نرمتر زاویه.

برخی از زوج ها بهره مندی از مصرف رابطه با هم. دیگران بسیار است. هر دو مطالعه نشان می دهد که هنگامی که یک شریک با استفاده از انجمن در فرکانس بالا — به طور معمول مردان در با جنس مخالف, ارتباط جنسی, پل مورد مطالعه قرار داده است — می تواند وجود داشته باشد تمایل به برداشت احساسی از ارتباط است. کسانی که مردان گزارش افزایش پنهان کاری کمتر صمیمیت و گاهی اوقات افسردگی است.

اعترافی #8590124

“DH انجمن اعتیاد از بین برد تا ازدواج ما. من شروع به sexchatting غریبه از وجود. ما فقط وانمود کند همه چیز خوب است. من از آن متنفرم و نمی دانم چه باید بکنید بعد به خاطر ما بچه ها.”

اعترافی #1775713

“دوست پسر من فقط به حمام رفت و جریان ویدئو از طریق اتاق نشیمن بلندگو که در آن بچه من بازی شد اما خوشبختانه متوجه نیست. من فکر می کنم او یک رابطه اعتیاد. هنوز مطمئن شوید که اگر ما باید با هم زندگی می کنند در حال حاضر.”

اعترافی #1734544

“خسته از نظارت DH انجمن اعتیاد من به یکی از فیلم های او بوده است پنهان از من. هنوز هم دیوانه در او ،

یا نه پورنوگرافی است تشخیص اعتیاد (و هیئت منصفه هنوز در آن روانی-زبان) روشن است می توان آن را بسیار مضر برای برخی از مردم است. درک چه چیزی باعث این رفتار یک گام ضروری در جهت پیدا کردن درمان موثر برای افرادی که نمی توانید کنترل کنید نیاز به تعامل با انجمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>