از اعترافی: من تا به حال آن را با MLM طرح


confession-MLM-Schemes
Visoot Uthairam/گتی

اگر شما تا به حال آن را با MLM “hunbots” اذیت و آزار شما و ضربه خود را DMs برای آخرین طرح شما تنها نیستید

آه طرح بازاریابی چند سطح. شما می دانید که آنها در حال مبدل به عنوان #GIRLBOSS طرح های که در آن زنان می توانند “رئیس خود را” اما واقعا تا پایان پرداخت ثروت در راه اندازی با هزینه های بسیار کمی پایدار پاداش مالی. نه به ذکر است فرآیند استخدام, راست? یک زن استخدام یک دسته از زنان که پس از استخدام یک دسته بیشتر زنان…hmm اگر همه این زنان بودند انباشته با توجه به کارگزینی/استخدام چه شکل خواهد همه آنها را ؟ عجیب و غریب!

به هر حال این اغلب درنده MLM طرح که طعمه زنان آسیب پذیر (معمولا مادران) که به شدت به دنبال پول در حالی که ماندن در خانه با فرزندان خود به این دلیل که ایالات متحده یک سرمایه داری کابوس که متنفر پدر و مادر و غیر مردان همه جا هستند. در همه جا. و این اعترافات نشان می دهد که بسیاری از ما داشته اند. آن.

اعترافی #25784388

“اوه لعنتی من GAWD اگر کسی بیشتر از من ادم سفیه و احمق دوستان شما دعوت مرا به خود را MLM مزخرف من قصد دارم به آن را از دست بدهند! من نمی خواهم خود را 50 دلار فنجان اندازه گیری و یا 200 دلار در ماهی تابه پس برو خاموش!”

اعترافی #24254740

“این غم انگیز است که باید بگویم من خوشحال هستم که کسی را دعوت من به MLM ، که راه من می تواند به کاهش است. آن را بهتر از حال دعوت به یک “شب” تنها به پیدا کردن آن را MLM حزب پس از من وجود دارد. این رفتار واقعا یک دوستی پایان حرکت می کند.”

ساحل بدن ؟ بررسی کنید. Pampered Chef? بررسی کنید. Younique? بررسی کنید. Arbonne? بررسی کنید. Stella & Dot? بررسی کنید. اموی? بررسی کنید. LuLaRoe? بله. Rodan + Fields? شما خبرا شرط می بندم. لوازم? Uh-huh. رشد? آره. doTerra? شما بهتر انجام دور خود را با روغن در محل پزشکی مدرن است.

همه ما دعوت شده به این احزاب است. همه ما کاهش یافته است دعوت به این احزاب است. ما همه خندیدند در حالی که guilted به حضور در یکی از این احزاب است. ما همه perused موارد برای فروش و تعجب “که f*ck صرف $62 در یک برش سبزیجات?”

اعترافی #24252439

“من انقباض غیر ارادی ماهیچه هنگامی که من دعوت به کسی mlm ، من فکر می کنم شما من می خواهم به خرید تعداد زیادی از آسیا چیزهای من نمی نیاز دارید بنابراین شما می توانید رایگان آسیا چیز شما احتمالا لازم نیست. نه ممنون”

اعترافی #23342036

“یک دوست نزدیک است فروش MLM آرایش. من می خواهم برای حمایت از او و من می دانم که او واقعا می تواند استفاده از درآمد اضافی اما 50 دلار برای سایه چشم تکواندو. است که گه ساخته شده از کمیاب ترین جواهرات تنها در اسب شاخدار دم یا چیزی؟”

اعترافی #23179127

“من آرایش فروش FB دوستان همیشه پست همان تلخه. همه آنها فقط کشف کرد که مژه اشکالات یک چیزی! یا شما باید ریمل مژه و ابرو جدید هر 2 ماه! و یا آنها را دوست دارم شستن صورت خود را در حال حاضر! من نمی توانم ایستاده MLM موش صحرایی قطب شمال فرهنگ است. آن چنان ساختگی”

شما تا کنون بدست یک ایمیل و یا یک DM از کسی که در تلاش برای جذب شما و یا شما میزبان یک حزب ؟ تسلیت به دلیل آن را بسیار آزار دهنده است. به خصوص زمانی که 9/10 فرد در تلاش برای گرفتن شما را به صرف پول ندارید شده است و صرف پول برای آنها ندارد و بنابراین بانوی بالاتر از آنها می توانید رانندگی یک ماشین خوب و سفر در جهان در MLM خود را سکه.

اعترافی #21489872

“Unfollowed من MLM bossbabe همسایه در FB. در حال حاضر او را به من پیام داده. من نمی خواهم زشت خود را در آسیا می گه! مرا تنها بگذارید!”

اعترافی #20995288

“من لعنتی بیزار MLM کسب و کار. من گفتم نه به میزبانی دو بار این زنیکه احمق است که هنوز هم از من می پرسی. “هیچ فشار ، ❤ من فکر می کنم شما خواهد بود شگفت انگیز میزبان! و شما می توانید چیزهای رایگان! متوجه شدم که شما تا به حال بسیاری از مسائل در لیست خواسته های خود را.” GTFO.”

مطمئن شوید که شما می توانید احساس همدلی برای هر کسی که فقط سعی در فشار دادن برخی از پول اضافی در این اقتصاد است. به خصوص مادران که فقط می خواهم به خانه با کودکان خود و یا دسترسی ندارند و یا فرصت بسیار دیگری.

اعترافی #20998287

“من هرگز ملاقات یک فرد است که به MLM بود که به دنبال راهی برای خروج از شرکت های بزرگ موش نژاد ازدواج خود را و یا هر دو. بنابراین مهم نیست که چگونه آنها عمل می کنند من هرگز خطا آنها را برای تلاش به رایگان دریافت کنید. هر کس سزاوار به رشد در زندگی است.”

اما این بدان معنی نیست که شما موظف به خرید خود را گه.

اعترافی #20992607

“اگر شما مرا دعوت به چیزی و به جلو که آن خواهید بود یک فروش زمین برای MLM شما چیزهای شما آزار من است. اگر شما در حال فریبنده در مورد آن و می گویند که ما باید انجام دهیم ناهار و “گرفتن” شما مرده به من. من راه رفتن بر شما و ما هرگز دوباره صحبت می کنند.”

اجازه دهید آن را شناخته شده است این خانم ها می تواند فشار مانند هیچ یک کسب و کار. آنها نمی خواهد استراحت تا زمانی که هر کس خود را در لیست مخاطبین امضا کرده است بیش از خود نخستزاده کودک برای برخی از پوست درخت روغن get-نازک-سریع کلاهبرداری یا 80 دلار پایه و اساس است.

اعترافی #18026582

“دختر من می دانم استفاده می شود نوزاد در NICU به افزایش فروش MLM. که برای من بدتر از هر یک از این Brett Kavanaugh مسائل است.”

اعترافی #17512712

“من به معنای واقعی کلمه و نه تبدیل شدن به یک زن روسپی از فروش محصولات MLM. فحشا است به مراتب بیشتر صادق است.”

اعترافی #15541069

“دوستان و خانواده و آشنایان استفاده زایمان بچه مرده از من کودک را امتحان کنید و فروش من MLM مسائل و من برای تبدیل شدن به بخشی از زیرمجموعه های خود را. هیچ کس نمی داند چگونه استفاده می شود من احساس می کنم. من خیلی شکسته به علنی شرم آنها را برای آن و برای مبارزه با به عقب،”

ممکن است MLM در نهایت به عنوان غیر ضروری به عنوان “دختر باس” روایت. تا آن زمان لطفا توقف scamming دوستان و آشنایان خود را که نمی خواهید به فریب خوردن.

اعترافی #15149331

“نفرت به شعارهاى اما من نمی توانم ایستاده این شستشوی مغزی MLM “رئیس بئب” در رسانه های اجتماعی. شما نمی کارآفرین – شما به فروش افتضاح رژیم غذایی و “buttereeeeh ساق پوش” به جان مردم با هیچ عقل سلیم است. ما را ترک به تنهایی در حال حاضر!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>