از اعترافی: درونگرا هستند احساسات خود را در مورد قرنطینه


introvert-confessional
laflor/گتی

به عنوان ما دورتر و دورتر به قرن 21 به نظر می رسد که درونگرا هستند و در نهایت گرفتن روز خود را در… سایه ای که در آن آنها شاد. فن آوری های مدرن اجازه داده است کسانی که طرفداران peopling به کار از خانه. درونگرا می توانید سفارش, تحویل, فروشگاه آنلاین و اساسا زندگی قرنطینه زندگی به طور داوطلبانه اگر می خواهید آنها را با سهولت نسبی. یا حداقل سهولت بیشتری نسبت به آنها می تواند سال پیش.

و آن را برای تلفن های موبایل مانند مجبور قرنطینه یک درونگرا ” خواب مناسب است ؟ ماندن در خانه ؟ اجتناب از مردم ؟ هیچ دل و روده غم انگیز کوچک بحث در مورد کتی را grandkids در اتاق استراحت? بله, بله, بله.

اما این همه نیست رنگین کمان و پروانه درونگرا از آنجا که بسیاری از در حال حاضر مجبور به زوم چت و گوگل hangouts که tbh می تواند بدتر از شنیدن در مورد کتی نوه سوار دوچرخه خود را برای 92 زمان به عنوان شما سعی می کنید برای لذت بردن از خود ولرم قهوه و نان ساندویچ در صلح است.

و بسیاری از افراد درونگرا در حال حاضر قرنطینه با خانواده های خود که در صحبت کردن و آواز خواندن و وارد فضای شخصی خود alllllll daaaaaaay looooooong. بنابراین ماندن در خانه دستور می خورد برای آنها بیش از حد. به علاوه بسیاری از “loners” وجود دارد واقعا تنها هستند اما در ارتباط با جهان خارج است فقط بیش از حد خسته کننده و باعث اضطراب بیش از حد.

در اینجا برخی از مامان ترسناک خوانندگان که باز ما در اعترافی در مورد اینکه دقیقا چه چیزی آن را مانند به عنوان یک درونگرا—به عنوان یک پدر و مادر به عنوان یک “loner” و به عنوان کسی که در حال حاضر در داخل با کل خانواده 24/7 برای هفته ها در پایان.

اعترافی #25773095

“من درونگرا SAHM و این بودن در خانه با بچه ها چیزی که نیست خیلی متفاوت تر از معمول برای من. DD7 بسیار اجتماعی و نتواند بودن در مدرسه و وقت گذراندن با دوستان است. او گریه در خواب و من نمی دانم که چگونه به آن را بهتر است.”

اعترافی #25760544

“DH قضات من stayin تا پس از بچه ها در خواب است. ببخشید من نیاز به 2 ساعت باز کردن از پیچ بعد از کامل بودن “روی” به عنوان SAHM درونگرا. در عین حال او نقش vid بازی 24hrs در کردن روز است. اما خوب خود را برای او چون “او باید برای به دست آوردن و مراقبت از کودکان و نوجوانان”. او کلمات”

اعترافی #1686224

“ثانیه است و گفت که من باید بیشتر دوستان است. I’m a loner از انتخاب; I HATE رشته/درام متصل به دوستی ها و جلوگیری از آنها را مانند طاعون. می ترسم که من تنظیم یک مثال بد برای DD5 هر چند… =(“

اعترافی #13967792

“درونگرا مامان با ds10 + دو preteen پسران=دیوانگی”

اعترافی #1771724

“پیوند با یک برونگرا کودک است که احتمالا سخت ترین چیزی که من همیشه به عنوان یک درونگرا مامان.”

البته قطعا وجود دارد درونگرا وجود دارد زندگی می کنند خود را قرنطینه رویاهای در حال حاضر.

اعترافی #25772579

“من نفرت نیست انزوا. مقدار زیادی از مواد غذایی صورتحساب پرداخت می شود و من می توانم سرما در jammies در تمام طول روز. من می دانم که چیزهای ترسناک هستند اما من در درونگرا بهشت!!!”

اعترافی #25771948

“من درونگرا من دوست ندارم مردم من را صفحه اصلی بدنسازی, بسیاری از حیوانات خانگی و من از خانه کار می کنند. من اساسا صرف تمام زندگی من در قرنطینه.”

اعترافی #19862245

“من مانند یک انزواطلب و درونگرا. من ظریف هیجان jolting از طریق من زمانی که من می دانم که من می تواند به صرف زمان بیشتری را در خانه به تنهایی.”

اعترافی #1632514

“مردم تصور من ناراحت کننده بدون دوستان است. اما من دوست دارم که یک انزواطلب است.”

زیرا در بسیاری از راه های که درونگرا نوع سنگ.

اعترافی #25755640

“من خوشحال درونگرا. لذت بردن از گوش دادن صبح پادکست ها نشان می دهد اما خیلی از هجوم loners و نظرات مانند “این بسیار غم انگیز هنگامی که مردم در خوردن به تنهایی.” این می تواند خوب اگر با اعتماد به نفس درونگراها کمتر ننگ در جامعه به طور کلی.”

اعترافی #10285876

“مردم لعنتی خسته کننده! من ترجیح می دهم یک انزواطلب سعی کنید برای حفظ این دوستی ها!”

اعترافی #1745372

“اگر ثانیه و من همیشه طلاق, من احتمالا loner مکمل عشق با گربه و lust با اسباب بازی های جنسی. مردم بیش از حد کار می کنند.”

اعترافی #1539943

“من به طور کامل لذت بردن از بودن یک انزواطلب است. من نه افسرده و نه من حسادت زنان دیگر با دوستان. من خودم بهترین دوست, و من کاملا با محتوای آن! همیشه درونگرا همیشه خواهد بود!”

اما شما می دانید چه چیزی نیست مش را با افرادی که به تنهایی ؟ داشتن همسران و بچه ها در اطراف آنها تمام روز لعنتی با صحبت کردن و سوال و نیاز دارد.

اعترافی #25773713

“من در تلاش سخت برای قدردانی از خانواده من و هم ما با هم در طول COVID-19 بحران اما من درونگرا که نیاز به مقدار زیادی از زمان آرام به خودم. من صرف بیشتر وقت من مایل به اجرای دور است.”

اعترافی #25773584

“قرنطینه در یک خانه کوچک با دو بچه و شوهر شده و همه چیز برای من در حال حاضر آسیب دیده و بهداشت روانی. من درونگرا و انزواطلب توسط طبیعت است. این است که مرا به قتل از داخل است.”

اعترافی #25778475

“ثانیه به بانک رفت و فروشگاه های مواد غذایی. این خصوصی ترین من تا به حال در دو ماه انفرادی من درونگرا روح است تا در صلح در حال حاضر. من امیدوارم که covid به زودی به پایان می رسد. من دوست دارم پسرم اما او ثابت نر حضور جسمی و ذهنی مجروح شدن من است.”

اعترافی #25776206

“در مورد شکست. من درونگرا & H نیاز به توجه مداوم دارد. من به او گفتم که من فقط می توانم آن را امروز به دلیل وجود دارد هیچ جایی برای رفتن برای من به خنک کردن پس همه چیز بسته است بنابراین از من خواست تن آن را پایین. او نتوانست آن را به خوبی.”

اعترافی #25776463

“من درونگرا و فقط می خواهید اجتماعی فاصله برای پایان دادن به. من نیاز به استراحت از دوست پسر من هر روز زمانی که او به باشگاه می رود. خسته از آمدن به خانه از محل کار و او را در اینجا.”

و برخی از loners واقعا به تنهایی با انتخاب. آنها می خواهند انسان اتصالات, اما آن همه بیش از حد طاقت فرسا بنابراین فقط آن را آسان تر برای انجام زندگی خود را.

اعترافی #14861204

“این واقعا تنها یک انزواطلب”

اعترافی #1613531

“من ادعا نمی دهد در مورد آنچه دیگران فکر می کنم از من, اما این درست نیست. من واقعا می خواهید به دوست و پذیرفته شده و تنها بازی indepenent انزواطلب به hide my صدمه دیده است.”

اعترافی #24069403

“من فکر نمی کنم من قطع شد برای ازدواج. I’m a loner و مانند آن است که راه و DH به ارمغان می آورد هیچ چیز خوب به زندگی من دیگر از اینکه شخص دیگری را کوک کرده و پس از پاک کردن.”

بنابراین اگر شما درونگرا دوست داشتن در هر ثانیه اجباری قرنطینه ، برونگرا در سراسر جهان حسادت چقدر شما عاشق این مواد غذایی بی سابقه ای زمان. اما اگر شما در حال مبارزه به خاطر بچه های خود را بپرسید برای تنقلات هر 13 دقیقه و همسر خود را می خواهد به انجام پروژه های خانه با هم و رئیس خود را می خواهد روزانه آنلاین “قابل فهم” و شما فقط می خواهید برای مخفی کردن در شربت خانه و گریه که خوب بیش از حد. وجود دارد بسیاری از ما در خارج وجود دارد فقط از شما می خواهم به خواب آرام که روزی بازگشت به ما درونگرا زندگی می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net