از اعترافی: من وحشت در مورد همه چیز دوباره باز


From the Confessional: Mental Health and the Coronavirus
از طریق اریک Audras/گتی

با رستوران ها, زمین بازی ها, موزه ها و بازگشایی مدارس در گیر این پدر و مادر هستند و نه به آن

با وجود این واقعیت است که ما هنوز در وسط یک بیماری همه گیر مهلک است که هزاران نفر از مردم بیمار هر هفته اقتصاد بازگشایی فقط در مورد همه جا و بسیاری از مردم در حال ادامه زندگی خود را به عنوان اگر چیزی اشتباه است. پدر و مادر برجسته در این اعترافات نیست در هیئت مدیره که در همه حال در واقعیت های خود اضطراب وحشت و استرس و بیشتر در ما اعترافی.

برخی از والدین احساس می کنند می تواند زندگی می کنند در قرنطینه برای همیشه اگر آن را به معنای خانواده خود را امن و سالم است.

اعترافی #25779075

“من آماده برای جهان به “بازگشایی” و من فکر می کنم آن را به انجام این زودی یک اشتباه بزرگ است.”

اعترافی #25777893

“دولت من است بازگشایی. من فرماندار یک ادم احمق و ابله. من امیدوارم که ما نمی همه می میرند.”

اعترافی #25778186

“من واقعا نگران من توهمی DS6 از دست رفته مدرسه اما من DH است که سیستم ایمنی به خطر بیافتد. مدارس بازگشایی در 2 هفته و من نمی دانم چه باید بکنید..”

در حالی که هر فعالیت همه ما درگیر در حمل برخی از سطح از خطر بسیاری از مردم نمی مقاطعه ارزیابی ریسک را در زندگی خود را در همه حال حاضر — که حتی اگر آن را غیر عمدی را افزایش می دهد خطر را به هر کس در اطراف آنها.

زندگی در همان خانه به عنوان کسی دیگری را احساس نمی کند به همان شیوه در مورد ایمنی در طول یک بیماری همه گیر است که یک کابوس بسیاری از زوج ها در حال تحقق است.

اعترافی #25772873

“هیچ چیز مانند یک جهان همه گیر برای دیدن خانواده رنگ واقعی. خوب و بد است. و اگر همه این وجود نمی آورد و من هم زمانی که آن را مهم ترین چیز خواهد شد. ظ در مرداد ماه. زمان ثبت نام نهایی فرمان. به عنوان به زودی به عنوان courthouses باز دوباره.”

اعترافی #25787591

“من خیلی نا امید که DH نشان خود را به طول بیماری همه گیر. او خودخواه و کوته بینانه و عمل مانند یک کامل حرکت تند و سریع. من مطمئن هستم که من می تواند حرکت کند از این – فکر کردن در مورد برنامه ریزی من است.”

تاریخ بازی نیز یک موضوع بحث در حال حاضر — برخی از والدین نبوده اجتماعی فاصله گرفتن از دوستان و همسایگان خود را در تمام این مدت. دیگر پدر و مادر هنوز هم نمی اجازه بچه های خود را بازی با بچه های دیگر حتی اگر دولت تصمیم گرفت اقتصاد می تواند بازگشایی شده است.

اعترافی #25784486

“همه گیر داده به من اجازه نمی دهد بچه ها من باید تاریخ بازی. همه چیز در حال باز کردن اما من نمی خواهم به اجازه دهید آنها را به بازی با بچه های دیگر. تا به چیزی برای انجام با ویروس. من فقط نمی خواهید به مقابله با پدر و مادر و بچه ها خود را.”

اعترافی #25773810

“من گاهی اوقات فراموش کرده ام چه می گذرد و احساس می کنید ok. سپس من یک ایمیل در مورد e-learning یا زوم بازی تاریخ یا من بررسی اخبار و دیدن تعداد مرگ و میر, بیماری و بیکاری خزنده تا… و آن همه crashing پایین می آید دوباره.”

آن را نیز سخت وقتی دیگر اعضای خانواده کاملا خوب با همه چیز بازگشایی دوباره قصد بیرون رفتن و هنوز هم می خواهید به اطراف شما و خانواده خود را.

اعترافی #25787504

“من dumbass MIL بیرون رفتن برای غذا خوردن در رستوران های آشکار و نیز رفتن را به ماندن با ما در طول تعطیلات. من بسیار ناراحت است.”

اعترافی #25775259

“من BIL نمی لعنتی در خانه بمانند. ادم سفیه و احمق او همسر من (SIL) با من تماس روزانه گریه که او را به ماندن تمام شب نوشیدن. ظاهرا مستند صدق نمی کند به او سر فاک دوستان است. من از آنها بدم میاید که خراش!”

اعترافی #25772722

“من خیلی گرسنه است. من واقعا می خواهید رستوران خوب غذا هستم اما ترس از بیمار شدن از برخی از فقیر کارگر رستوران بود که برای رسیدن به محل کار بیمار از آنجایی که آنها نمی هر گونه پرداخت بیمار را ترک کنند.”

هر چند بسیاری از مردم می گویند چیزهایی مانند “آیا آنچه که بهترین برای شما و خانواده” و تشویق افرادی که “ترس” فقط به “اقامت در خانه” که چگونه بهداشت عمومی کار می کند. اگر این مردم خوب با ناهار خوری در رستوران ها و گرفتن “بازگشت به زندگی عادی” سپس آنها احتمالا درست بوده است با رفتار مخاطره آمیز و فعالیت های کل این زمان.

که فقط می افزاید: به ترس و وحشت بیش از همه چیز بازگشایی علاوه بر موارد خونتان را به عنوان چیزهایی بازگشایی سراسر کشور است. فقط به یاد داشته باشید: شما موظف به افرادی که متفاوت با درک این خطرات از شما!

اعترافی #25787249

“اگر ما به پایان رسید تا یکی دیگر از مستند زیرا مردم نمی پوشیدن ماسک خود را که خوب با من. ما با ذخیره نزدیک به $3k در مهدکودک هزینه های زمان گذشته و من لازم نیست که برای دیدن من دید? برنده/برنده.”

اعترافی #25783599

“من دوست ندارم که چگونه به سرعت جامعه من است “به حالت عادی بازگشت” از COVID قرنطینه به علاوه مردم چگونه عمل می کنند مانند آن را هرگز اتفاق افتاده است. آیا آنها فراموش نفر کشته شده اند ؟ آرزو می کنم مردم مراقبت به اندازه کافی در مورد همکار خود و پوشیدن ماسک و دستکش و دوباره.”

اعترافی #25782785

“واقعا نگران با بسیاری از مردم نه اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن ماسک. پدر و مادر اجازه بچه های خود را آویزان w/دوستان است. احساس نمی راحت بودن همکاران من هستند زیرا این افراد است.”

اعترافی #25781389

“به خدا قسم میخورم اگر من نوه می شود covid چرا که آنها در حفظ و اجازه دادن به دوستان و بستگان بیا بدون ماسک, من لعنتی آنها را بکشند!”

آن را خوب احساس نمی کند آماده است. هیچ کس نباید احساس آماده برای “بازگشت به حالت عادی” زمانی که همه چیز به دور از عادی. اگر شما نیاز به ببینید که وجود دارد بسیاری از افراد همفکر در خارج وجود دارد, بررسی اعترافات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>