از اعترافی: من فکر می کنم من باید ADHD بزرگسالان


confessional-adult-adhd
skaman306/گتی

این پدر و مادر در حال ریختن نور را در این واقعیت است که ADHD نیست فقط چیزی در کودکان مبتلا به

ADHD یک اختلال عصبی است که نزدیک به 5 درصد از بزرگسالان ایالات متحده. علائم ADHD در بزرگسالان در کودکی شروع اما تشخیص داده نشود تا بعد از آن در زندگی زنان و به طور خاص مزمن underdiagnosed. شتابزدگي و عدم تمرکز و ضعیف سازمان در میان علائم ADHD در بزرگسالان است. و آنها را تحت تاثیر خانواده ها در همه جا در هر جنبه از زندگی.

اعترافی پر است از مادران و پدران تعجب اگر آنها نیاز به یک تشخیص رسمی, کسانی که فقط یکی و شروع کار به رهبری یک مطلب کاربردی زندگی و کسانی که متاهل هستند به کسی که با آن.

اعترافی #25766895

“من یک RX برای adhd. تمام زندگی من من فکر می کردم آهسته و تنبل است.”

اعترافی #24485017

“من همیشه عصبانی من ، او را پراکنده غافل از زمان نازدار. ADHD. ما 4 کودکان و نوجوانان در مدارس مختلف & مقدار زیادی از ورزش است. نوزاد 18 mos. شیرین اما به همه چیز. من فریاد زدن و شلاق را در خانواده من یک مقدار زیادی. با توجه به مرداد.”

اعترافی #9128046

“من به طور کامل غرق شده و نمی تواند نگه دارید تا با همه چیز من نیاز به انجام است. نگاه کردن adhd بزرگسالان علائم بنابراین من می توانید adderall سعی کنید و کمک به. در حال حاضر من فکر می کنم من در واقع آن را داشته باشد!! آن را توضیح می دهند بسیار!”

اختلال بیش فعالی کمبود توجه (ADHD و یا اضافه کردن) قبلا در نظر گرفته شده در دوران کودکی بیماری که پسران بیش فعال outgrew با گذشت زمان و بلوغ با توجه به ADDitude مجله. این روز پزشکی و سلامت روحی و روانی جامعه در حال حاضر قبول است که ADHD اغلب یک بیماری مادام العمر است که طول می کشد از طریق بزرگسالی و همچنین تحت تاثیر قرار زنان و دختران.

به دلیل كمبود پژوهش و درک کرده است از طریق دهه گذشته بسیاری از بزرگسالان امروز در حال شناخت خود اختلال برای اولین بار در 30s و 40s, 50s و فراتر از آن.

اعترافی #1703800

“من یک SAHM با ADHD بزرگسالان و 2 DC تحت 4yrs ، ADHD بزرگسالان است. آن برگ من احساس پس از شکست در همه زمان ها. من می توانم هر چیزی را هرگز انجام شده و من احساس می کنم همیشه یک گام به دور از غرق شدن در زندگی من است.”

اعترافی #1644007

“من فکر می کنم من باید ADHD اما می دانم که من را معتاد به هر گونه داروها”

اعترافی #1637950

“من در نهایت مبتلا به ADHD بزرگسالان آن را توضیح می دهد بسیار است. گریه کردم من خیلی آرامش من “چیزی” است و نه فقط یک درد در الاغ.”

روابط است که در آن یک یا هر دو طرف دارای اختلال کمبود توجه از محدوده “کاملا خوب” به “کاملا f*cked.”

اگر شریک زندگی خود را اضافه کنید, شما ممکن است احساس نادیده گرفته و تنها. شریک زندگی خود را می توانید تمرکز بر روی چیزهایی که مورد علاقه آنها ، شاید آنها به نظر می رسد هرگز به دنبال از آنچه آنها به توافق برسند. به طور ناگهانی شما نق نقو و شما احساس می کنید اما شما نمی توانید از ادامه زندگی با تمام مسئولیت های خانواده در حالی که شریک زندگی خود را می شود خاموش scot-free.

اعترافی #1727439

“شوهر من ADHD, و من می خواهم به او پانچ در صورت روزانه! من سعی می کنم به حمایت اما اگر من صادق هستم با خودم. من فقط می خواهم او را به دور ترین زمان!”

اعترافی #1378176

“من مزمن آشفته و پس از آن شرمنده باشد. من در نهایت تشخیص داده شد با ADHD از نوع بی توجه. کاش پدر و مادر من تا به حال بدست من به عنوان یک بچه به جای فقط من مجازات برای تنبل بودن و scatterbrained.”

اعترافی #24485017

“من همیشه عصبانی من ، او را پراکنده غافل از زمان نازدار. ADHD. ما 4 کودکان و نوجوانان در مدارس مختلف & مقدار زیادی از ورزش است. نوزاد 18 mos. شیرین اما به همه چیز. من فریاد زدن و شلاق را در خانواده من یک مقدار زیادی. با توجه به مرداد.”

اگر شما ADHD شما ممکن است احساس کنید شریک زندگی خود را تبدیل به یک دمدمی مزاجی کنترل, تلاش برای مدیریت جزئیات زندگی خود را. مهم نیست چقدر سخت شما سعی می کنید شما نمی توانید دیدار با شریک خود در نظر گرفتهاند. ساده ترین راه برای مقابله با آنها این است که آنها را به تنهایی ترک.

اعترافی #1466350

“من به شدت شک دارم من به ADHD و بدون بیمه پزشکی به یک وقت ملاقات به آن را تایید و دریافت meds…. اوه نگاه sparkly مرغ!”

اعترافی #1678541

“من كمبود و مصرف شده Adderall برای 9 سال. این تنها چیزی است که نگه می دارد من عاقل. آن تنها چیزی که من نگاه به جلو به هر ماه. من یک نوزاد و یک کودک نو پا و من احساس بد نیست. DH اعمال مانند آن هروئین”

اعترافی #1570817

“گه مقدس! من ADHD….من احساس دیوانه و نامناسب برای مدت طولانی, اما كمبود هرگز به ذهن من. چه کار کنم بعد…. شاید meds تفاوت را.”

این حیاتی به درک نقشی که ADHD نقش را در روابط و زندگی خود را به طور کلی به عنوان یک پدر و مادر است. بسیاری از والدین در اعترافی باید فقط شروع به قرار دادن در کار است که می رود همراه با ADHD تشخیص و آن را دشوار است. اما همه آنها یک چیز مشترک اند: زندگی با تشخيص و درمان مناسب است که خیلی بهتر از جایگزین.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>