virtual-meetings-confession

این مردمی که همه آرزو خواهد فقط با متوقف مجازی حوادث در حال حاضر!

پناه-در-محل به معنی مقدار زیادی از زندگی روزمره ما باید معطوف به زندگی آنلاین — مواد غذایی آنلاین سفارشات مدرسه در منزل و “اجتماعی” حوادث با دوستان و خانواده در حال حاضر همه ما یک روز در راه آنها قبلا نمی.

و تعداد زیادی از مردم ما در اعترافی هستند, کاملا به سادگی بیش از آن.

ناگهان هر برونگرا و اجتماعی فرد شما می دانید همه چیز در مورد تماس های تلفنی در محل کاملا قابل قبول پیام های متنی تنظیم زوم مبارک ساعت هر weeknight و هر یک از بچه خود را به معلمان می خواهد به یک “چهره به چهره” نشست.

WHYYYYYYY.

اعترافی #25774319
فقط صدای MIL صدای در Facetime با بچه ها مرا آزار.

اعترافی #1522304
لعنتی با این دید در قرنطینه SIL و BIL هستند biatchs گاییدن از آنها نفرت!!!

برای برخی از ضعف مردم این خود منزوی دوره بسیار مورد نیاز از لرز نگهداری از نوههایشان.

اعترافی #25776072
آیا از دست من grands و قرنطینه است و نیاز به استراحت. انجام می شود بالا بردن بچه ها و DD فکر می کند من نیاز به حضور در رویدادهای خود را و یا او را به یک روز خاموش است. به عنوان به زودی به عنوان ما باز پشت من می خواهم به نگاهی که محل سکونت در ساحل. مادر بزرگ را ببینید u در Facetime & تعطیلات چون من تا به حال به اندازه کافی.

برای دیگران آن مدرسه مجازی جلسات که بدترین مطلق.

اعترافی #25773810
من گاهی اوقات فراموش کرده ام چه می گذرد و احساس می کنید ok. سپس من یک ایمیل در مورد e-learning یا زوم بازی تاریخ یا من بررسی اخبار و دیدن تعداد مرگ و میر, بیماری و بیکاری خزنده تا… و آن همه crashing پایین می آید دوباره.

اعترافی #25775931
من بیمار هستم زوم جلسات.

اعترافی #25774126
من مبتنی بر مدرسه SLP. من می شنوم همه همکاران من پرش در برای پیدا کردن راه هایی برای درمان کودکان خود را عملا بدانند بهترین راه برای دریافت در تماس با ما و غیره. من اینجا نشسته فلج, من نمی خواهم به انجام این کار!!

اعترافی #25772859
Dd شروع مجازی دبیرستان دوشنبه. تنها یکی از 7 معلمان نوشته شده است هر چیزی که در برنامه آنها قرار است به استفاده از. این خواهد بود که گه نشان می دهد. او در 5 AP کلاس و آنها در حال کار بر روی هر چیزی. من نمی دانم که چگونه این بازی است.

اعترافی #25972859
I miss my book club, دوستان, اما من نمی تواند رسیدگی به حلق آویز کردن با همه آنها بیش از یک دیگر در یک زوم تماس و تلاش برای بحث در مورد این ماه کتاب. من احساس می کنم در نظر.

اعترافی #25776576
من خیلی لعنتی بیش از نیاز به homeschool من kindergartener. او 5 به خاطر خدا! نقطه تمام از مهد کودک است که برای دریافت آنها استفاده می شود برای بودن در یک محیط کلاس درس. چیزی است که نمی توان از طریق یک کامپیوتر!

درونگرا, برونگرا — هر کس فقط در تلاش برای زنده ماندن مناسب است ؟ اما این مهم است که بدانید که فقط به خاطر اینکه هر کس در خانه به این معنا نیست درونگرا هستند “درست است.” آنها در حال گرفتن به تنهایی زمان آنها نیاز به دوباره انرژی و re-گروه damn it!

اعترافی #25976206
در مورد به شکست. من درونگرا & دوست من نیاز به توجه مداوم دارد. من به او گفتم که من فقط می توانم آن را امروز به دلیل وجود دارد هیچ جایی برای رفتن برای من به خنک کردن پس همه چیز بسته است بنابراین من از او پرسید که اگر ما می تواند قرار داده به طور منظم ما تماس FaceTime. او نتوانست آن را به خوبی.

خط پایین: ارتباط انسان مهم است. مجازی ارتباط انسان نیست و همه آن را خورده بود و به عنوان یک جایگزین برای چیزی که واقعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im