از اعترافی: من نمی توانم ترک رسانه های اجتماعی حتی اگر آن را به من می راند آجیل


confessional-Can’t-Quit-Social-Media
Jose Luis Pelaez Inc/گتی

قادر به ترک رسانه های اجتماعی حتی اگر این باعث می شود شما پر از بدبختی است که بسیار بر روی نام تجاری برای سال 2020

رسانه های اجتماعی فقط یکی از میلیون دلایل آن را احساس می کند مانند این سال رفته برای کل یک دهه تا کنون و آن را تنها در ماه جولای. با همه گیر افزایش در نرخ هشدار دهنده در آمریکا و نژادپرستان نشان دادن کل سنجش در سراسر Facebook, Twitter و Instagram — آن را به یک جهنم از یک سواری. تئوری های توطئه سفید برتری و مردم ارسال نمی کند-بسیار-اجتماعی-distancey عکس آن را سخت به دور نگاه کنید چرا که بسیاری از ما در حال وسوسه به استفاده از دانش و افتخار به همه بگویید که چرا آنها در اشتباه هستید.

آن را به ذهن بیحس کننده. آن را احتمالا بد برای سلامت روان ما. اما ما فقط نمی تواند ترک شما در رسانه های اجتماعی.

اعترافی #25785442

“من فقط پاک تمام شبکه های رسانه های اجتماعی از مردم است که می گویند احمق گه مثل “همه زندگی ماده” “آبی زندگی می کند ماده” “همه پلیس بد” و یا تن-پلیس و شرم معترضان برای صدمه به اموال. آن آنها آن را دریافت نمی کند و در عین حال آنها هرگز رفتن به.”

اعترافی #25784763

“من نیاز به خاموش ماندن از رسانه های اجتماعی برای خود من سلامت روان. روانی ژیمناستیک است که مردم را برای توجیه خود را نژاد پرستی بدتر است.”

اعترافی #25784422

“من صرف سه ماه گذشته انجام هیچ چیز دیگر از پیمایش از طریق رسانه های اجتماعی و اخبار را برای 16 ساعت در روز است.”

بین YouTube پزشکی “کارشناسان” و افرادی که خود را باور 5G/بیل گیتس/ضد vaxx مزخرف و محلی خود را hairstylist ارسال به نفع پلیس قتل مردم سیاه و سفید, رسانه های اجتماعی می توانید مانند بسیاری.

اعترافی #25784187

“من فقط نمی تواند با رسانه های اجتماعی دیگر. آپارتاید مزخرف بیش از حد است و من فقط لعنتی نمی تواند.”

اعترافی #25782311

“تحقق از طریق رسانه های اجتماعی است که بسیاری از دوستان بسیار متفاوت دیدگاه های سیاسی از من انجام دهد.”

نادیده گرفتن آن کار نمی کند به خصوص اگر شما یک فرد به حاشیه رانده شده. شما می دانید که شما نیاز به استفاده از صدای خود را و امتیاز خود را به این تلخه و خاموش ماندن و یا همدست. گرفتن یک استراحت خوب است همه ما باید به نگاه کردن برای سلامت روان ما. اما ما نمی توانیم مردم اجازه ارسال اطلاعات غلط مضر بنابراین ما سرباز و حرکت را از طریق بی پایان دریا از زباله است.

اعترافی #25779091

“مصرف چند روز از رسانه های اجتماعی, wats app و اخبار دوباره به هم متصل. احساس می کنم خیلی بی ربط را از دست داده و تخلیه احساسی. همچنین.روزه به این امید که من مجدد با خدا و خودم من هدف و فقط زندگی به طور کلی.”

اعترافی #25777657

“دوست من پست ها (با عکس) همه چیز او می کند با بچه در طول قرنطینه برای رسانه های اجتماعی است. او یک دوست نزدیک اما من unfollowed او را برای سلامت عقل من و دوستی ما. هیچ جایزه بهترین قرنطینه مامان! هیچ کس اهمیت می دهد.”

اعترافی #25787967

“Facebook یک نفرین و من آرزو می کنم من تا به آن معتاد شده و این باعث می شود من احساس می گه.”

در این سال به ویژه در افراد در حال نشان دادن خود واقعی سیاسی رنگ و ارسال خود را در افکار عمومی بیشتر از آنها به طور معمول خواهد — و یا پس از آن به نظر می رسد درست است ؟ برخی از مردم شده اند خوش تعجب آور است. دیگران و…و…بسیار است.

اعترافی #25785097

“من شروع به unfriending مردم در Facebook هستند که بیش از حد ممتاز, بیش از حد, بیش از حد بالا و بیش از حد داغ تحت عنوان. من می توانم آن را ندارد آن را بسیار کثیف و نفرت انگیز است.”

همچنین? فعالیت های بزرگ است. این چشم انداز مثبت در مردم و در نهایت بیدار شدن از خواب و اقدام علیه خشونت پلیس سیستمیک نژادپرستی و تبعیض جنسی و ضد علم احمقها هم عالی است. اما گاهی اوقات این می تواند احساس و نه نمایشی.

اعترافی #25784507

“گرفتن بیمار از دوستان سفید ارسال همه چیز را آنها انجام می دهند برای حمایت از BLM on Facebook. فقط آن را انجام دهید. توقف تلاش خود را به خودتان احساس می کنید و یا بهتر با اعلام آن به جهان است.”

اعترافی #25784232

“من unfriended 7 نفر در Facebook آغاز اعتراضات و من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت بسیاری از بیشتر به آمده است. ملک می تواند جایگزین. زندگی نمی تواند.”

اعترافی #25782825

“من نوشته شده قلبی post on Facebook در مورد بی عدالتی است که بسیاری از مردم در امریکا و تا به حال به آن را حذف کنید زیرا ثانیه متوقف نمی جر و بحث با دوستان در نظرات”

اگر شما با داشتن مشکل ماندن از رسانه های اجتماعی و یا ماندن “آرام” شما تنها نیستید. آن را تخلیه برای دیدن بسیاری از مردم ذوب پایین بیش ماسک, هوشمند, کارشناسان به اشتراک گذاری تخصص خود را و ارسال “آبی زندگی می کند ماده” یا مؤتلفه پرچم memes.

ماندن درست به سمت راست از تاریخ از طریق رسانه های اجتماعی لازم است راست, در حال حاضر, هر چند. همبستگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>