از اعترافی: صادقانه افکار در روز پدر


confessions-fathers-day
FilippoBacci/گتی

آن را ماه ژوئن! و شما می دانید آنچه در آن به معنی. روز پدر است فقط در اطراف گوشه تا دنده تا برای هر احساسات این روز به ارمغان می آورد. برای برخی از, آن را یک شادی بعد از دوش گرفتن از پدران در زندگی خود را با عشق و قدردانی. برای دیگران که هنوز پس از صدمه زدن به خود و دیگران قابل توجه منفجر روز مادر (ما هرگز فراموش btw) آنها آماده برای پاسخ با جوانان شما در ژوئن 21. و سپس کسانی هستند که پیچیده اند روابط خود را با پدران و یا در قوانین است که این روز خسته کننده و دراماتیک در هر سال است.

این که آیا آن یک روز شما نگاه به جلو و یا یک روز شما بیم آن را در آینده فقط در یک هفته. آیا شما آماده ؟ آیا شما یک برنامه (حتی اگر این طرح است برای مخفی کردن در گنجه خود را در قوانین’ با شکلات و شراب)?

اعترافی #24422947

“من در مورد روز پدر با H & گفت که با توجه به قدرت ما لایحه تقریبا دو برابر من به hella بودجه تا payday در. او گفت: او خوب است با یک بسته شش نورد, سنگ, خانگی, کیک و کباب مرغ برای شام. هیچ هدیه. این تعمیر و نگهداری پایین اویی.”

اعترافی #24428479

“من DH پا زدن کون, هدیه روز پدران. خیلی هیجان زده به آن را به او بدهد من فکر نمی کنم من می توانم صبر کنید تا فردا! او بهترین او آن را سزاوار!”

اعترافی #1474545

“دیروز DH نگه داشته DD در حالی که من در زمان سه ساعت چرت زدن. در روز پدر. چون من هرگز به خواب. که شایسته جایزه است.”

اعترافی #1473267

“من فقط من DH یک 130.00 بطری اسکاچ برای روز پدر. مرد فقیر زندگی در یک خانواده از قرمز به رهبری استروژن هیولا. حتی سگ ، او آن را سزاوار! او یک سنت…ما می خواهیم او را نگه دارید!”

اگر روز پدر مبارک یکی در خانواده شما و شما به دنبال به جلو به محبت بیش از همه خود ما برای شما آرزوی چیزی جز شادی و giggles و زیبا کارت و پدر و جوک های بسیار.

اعترافی #25780018

“من لعنتی نفرت شوهر من. چیزی برای من برای روز مادر, اما زمانی که پدران بعد رول در اطراف من مطمئن هستم که او می تواند درخواست برای یک شغل. راه رفتن او ممکن است گرفتن طلاق برای روز پدر.”

اعترافی #24446227

“با هم خراشیده همه پول اضافی من می آیند تا با به شوهر من چند کوچک کارت هدیه به محل مورد علاقه خود را به ناهار. پاسخ خود را پس از باز کردن کارت آنها در بود .. اوه من نمی رفتن وجود دارد دیگر. روز پدر مبارک”

اعترافی #1739259

“من بیش از این بالا برای روز پدران من DH را به احساس گناه در مورد نه رفتن به بالای برای روز مادر.”

اما اگر این روز پر از منفی به دلیل ناسپاس همسر و یا خرید اینترنتی پس از یک انت روز مادر, ما امیدواریم که آن را می رود به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

اعترافی #24463462

“من نفرت روز پدر. من DH بزرگ است اما او نه مال من و مال من ممکن است یکی از بدترین. آن را سخت به نه بود تلخ و حسادت زمانی که همه پست/مذاکرات در مورد/جشن عالی خود را پدر.”

اعترافی #24446595

“پدر من را انتخاب کرد من مادر بیش اصلی خود بچه ها و در حال حاضر grandkids. لعنتی مبارک روز پدر, پدر, شما از دست رفته در بسیاری.”

ما می دانیم که بسیاری از شما هنوز هم پناه دادن به درد داشتن انت پدر و بنابراین این روز است لود می شود.

اعترافی #13794794

“نه به دنبال به جلو به روز پدران گناه سفر که ما باید به صرف زمان با فیل. او هرگز اذعان دارد ما هر روز دیگر سال اما خدای ناکرده اگر ما را نمی بیند او را در روز خود را. آرزو می کنم روز می تواند در مورد DH به جای!”

اعترافی #4816796

“من از آنها بدم میاید هنگامی که DH می پرسد من به انتخاب کردن مادران/پدران کارت روز برای پدر و مادر خود را. من نمی توانم به نظر می رسد برای پیدا کردن هر کارت است که می گویند “Go fuck yourself””

اعترافی #1345410

“در قوانین برای روز پدر به من قدرت و صبر بنابراین من آن را از دست نمیدهیم. من خوشحالم که من به ارمغان آورد من آتیوان “

و ما می دانیم که بسیاری از شما مجبور به مقابله با مزاحم در قوانین در این روز به دلیل این که یکی از قوانین ازدواج. (مانند بدترین حکومت اما حکومت با این وجود.)

اعترافی #1474398

“خوشحالم که به دیدن بچه ها می تواند bratty خراب هیولا در روز پدران بیش از حد…”

اعترافی #1474397

“DD 20 ماه تحت پوشش خود را با مدفوع از موهای او را به زانو در او سپس فریاد زد قتل خونین در حالی که ما hosed او را در حمام. روز پدر مبارک DH!”

حداقل بچه های خود را مانند عمل بچه ها در روز پدر بیش از حد ، نه فقط در روز مادر?

اعترافی #1618220

“خواندن reveiws در آمازون که harbo قند رایگان gummy bears “شیطان خرس” به شما واقعا بد اسهال و گرفتگی معده. حدس می زنم آنچه در سابق dh گرفتن از بچه ها برای روز پدر,”

شاید روز پدر به مناسبت به دنبال کمی انتقام سابق خود را که شما اشتباه…

اعترافی #1620906

“این اولین بار است که روز پدر است که من قادر خواهد بود به بازدید از اواخر من نامزد قبر در 6 پدران روز. آن را نگران کننده و من نمی دانم که چگونه به مسئولیت رسیدگی به این احساسات هستند که از این امروز :(“

اعترافی #1565690

“EA و من تقسیم کردن اما هنوز در eachothers FB و دوستان متقابل است. من everythng که می رود و او را از دست ندهید روزمره است. به نام من برای او آرزوی یک روز پدر مبارک, شنیدن صدای او در پست صوتی را شکست قلب من است.”

به این مناسبت ممکن است دردناک اگر این باعث می شود شما فکر می کنم از یک دوست است که شما از دست رفته.

اعترافی #1565108

“برادر من به نام من صبح به آرزو من روز پدر مبارک. من یک مادر تنها. او گفت: من انجام این کار از هر دو پدر و مادر پس از من سزاوار پدران روز بیش از حد. به من لبخند می زنی.”

اعترافی #1473442

“برنامه ریزی روز پدر…خواب در صبحانه (ناهار و شام) ساخته شده کافی اوقات فراغت…صبر کنید, نیست, هر, گاییدن یکشنبه پدران روز؟”

یا آن را ممکن است یک روز که فقط به یاد شما چقدر شما در حال حاضر انجام میشود و در همه چیز.

اعترافی #14447693

“در طول روز پدران بازی از دست پلاگین در داخل برای کل 30 ثانیه زد اسان به آن فشار از آن بیرون آمد خوشبختانه هرگز وحشت زده در زندگی من است. ما چگونه می خوایم که به er doc با چهره ای راست?”

اعترافی #4797966

“من گه ذهن است. من دریافت یک ایمیل از یک رستوران محلی. آن گفت: “به پدر و آنچه که او واقعا می خواهد برای روز پدر” و ذهن من به طور خودکار پر “…پس از دریافت لباس پوشیدن و او را در اینجا برای یک وعده غذایی خوب!””

اعترافی #1740298

“ارسال به بچه های خارج از بازی و پرسید: DH اگر او می خواست به چیزی که بسرعت انجام در روز پدر. آن را بسیار هیجان انگیز و رضایت بخش! ما هرگز آن را انجام داده در حالی که بچه ها بیدار بودند. نمی تونم به یاد داشته باشید آخرین باری که ما در روز روشن!”

و اگر روز پدر بهانه ای برای جیغ وداد بازی کردن در اطراف خانه که در آن! بدون هیچ دلیل شما نمی توانید کمی لذت بردن بیش از حد ،

روز پدر مبارک به همه شگفت انگیز پدران وجود دارد که سزاوار یک روز برای استراحت بلند آبجو و یا شاید جدید کوره صحن. ما از شما قدردانی! و به تمام مادران که نفرت در این روز برای یک دلیل و یا یکی دیگر قطع در آن وجود دارد. این یک روز است. اجازه دهید آن را خورد و سپس تا صبح روز دوشنبه گرد و غبار خود را و به یاد داشته باشید که چگونه افسانه شما هستند — با یا بدون یک مرد بسیار جذاب به حنایی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>