از نیش به مادلین آلبرایت: شما می توانید در حال حاضر پیشنهاد در یک نشست مجازی با برخی از معروف ترین در جهان مردم

مربا بسته بندی شده با یک بار در طول عمر تجربه, لیست بسیاری در ساتبی آخرین فروش فروشگاه می خواند و بیشتر شبیه یک سطل لیست از معمولی فروش. چرا که طبقه خانه نیروهای با گوگل به حراج کردن آرایه ای از رویا مجازی تجربه برای حمایت از کمیته بین المللی نجات (IRC) در تلاش های خود برای مبارزه با Covid-19.

لگد زدن به در مارس 1, MayDay Covid-19 حراج خیریه ویژگی های برخی از بزرگترین نامها در موسیقی فیلم و هنر و سیاست و طراحی همه آنها را با برنده مناقصه عملا از طریق گوگل ملاقات و تماس های ویدئویی. لیست همچنان به رشد apace اما تا کنون وجود دارد برخی از واقعا قابل توجه مردم در هیئت مدیره.

دوستداران موسیقی می تواند برنده یک شانس برای ضبط یک آهنگ با 17 بار برنده جایزه گرمی هنرمند نیش در خانه اش استودیو در انگلستان و یا پا زدن آن را به همه پنج عضو از سکته مغزی است. فیلم علاقمندان می توانند Shakesperian بازیگری درس با استاد X خود بازیگر افسانه ای سر پاتریک استوارت و یا تست کردن کمدی لغو احکام صادره ی با هیچ یک دیگر از ساشا بارون کوهن. در ضمن کسانی که از لحاظ سیاسی تمایل می توانید لذت بردن از یک قهوه با هیلاری کلینتون و یا جویدن چربی با سابق وزیر خارجه آمریکا مادلین آلبرایت.

The Strokes

سکته مغزی شاتر

فروش همچنین شامل یک شخصی مربیگری جلسه با توسعه شخصی گورو Tim Ferriss یک چت خصوصی با آپولو 9 فضانورد راسل Schweickart یک تور مجازی از مشهور Highclere Castle از Downton Abbey, بحث در مورد هنر زندگی و تزئینات با مشهور داخلی معماری ژاک گرنگ و بیشتر. (شما می توانید همیشه در حال گسترش لیست اینجا.)

برای برخی از 87 سال IRC ارائه کمک به پناهندگان و آوارگان جمعیت در سراسر جهان است که نهفته سخت ترین زمانی که یک بازدید بحران. درآمد مطرح شده در این فروش را به طور مستقیم به سمت IRC را در خط مقدم تلاش ها برای کمک به جلوگیری از گسترش Covid-19 در این آسیب پذیر جوامع در اروپا و ایالات متحده است.

Sir Patrick Stewart

سر پاتریک استوارت شاتر

“با مشارکت گوگل و بسیاری از چهره های پیشرو که متعهد به حمایت از این سرمایه گذاری منحصر به فرد ما امیدواریم که قادر به ارائه معنی دار منابع برای تلاش های فوق العاده از کمیته بین المللی نجات مورد نیاز در حال حاضر بیشتر از همیشه” Charles F. استوارت مدیر عامل شرکت Sotheby گفت: در آزادی مطبوعات.

MayDay Covid-19 حراج خیریه باز خواهد شد برای مناقصه از 1 تا 8 مه سال 2020 است. همه از تجربیات ارائه خواهد شد بدون رزرو. خود را مجازی مناقصه تعطیل (و کارت اعتباری خود را) آماده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر