Tiffany & Co. نمی توان فرار الماس در هر زمان به زودی, اما, امریکا, معروف ترین طلا و جواهر است که انشعاب.

بخشی از تشویق موفقیت خود را به تازگی راه اندازی مجموعه مردان و یک pop-up در Harrod این شرکت تعمق حتی عمیق تر—به homewares. از کارد و چنگال به شمع های معطر و رایحه به ثابت آن را در حال حاضر ممکن است به ساز و برگ تقریبا در هر جنبه منزل یا دفتر خود در تیفانی آبی.

چرا که بسیاری از محصولات در صف ریف بر روی برچسب را امضا سایه. چند تا از قطعات سرامیکی موجود در ارائه–یک استخوان چین قوری لیوان با چاپ یک نقشه از منهتن و لعاب سگ ظروف–ترکیب نمادین رنگ. بسیاری از موارد در این مجموعه برای اولین بار معرفی شد در لندن قسط از طلا و جواهر جعبه آبی کافه که اجازه می دهد تا شام به جشن لا هالی Golightly. حتی یک حک شیشه ای شراب و هماهنگی شامپاین, رابطه جنسی در کریستال ها رنگی با رنگ آبی سایه.

Tiffany & Co. stationary

Tiffany & Co.’s پاکت و ثابت است. حسن نیت ارائه میدهد از Tiffany & Co.

این مجموعه همچنین چیزی برای مشتریان که می خواهند برای بالا بردن بازی خود را—به معنای واقعی کلمه. زیبا, سفر, پوکر مجموعه قرار دارد در مورد چرم می آید مواجه نگردند با پرسلن تراشه های پوکر. و کسانی که با دسترسی به یک جدول ممکن است پیدا کردن خود را خارش به بازی فقط یک کمی بیشتر با علاوه بر این از نقره استرلینگ نشانه استخر و مثلث-و-توپ مجموعه ای.

مسافران نیست, چپ کردن یا. بخشی از آن با همکاری توشه ساز Globe-Trotter تیفانی در حال حاضر طیف وسیعی از تنه که از دهانه یک مینی اندازه تمام راه را به یک نورد “چرخ” که همه با چرم جزئیات. شما حتی می توانید با استفاده از یک مارک جدید برچسب چمدان به مطمئن شوید که کیسه های خود را بسیار آسان است به نقطه در فرودگاه چرخ فلک. شما باید سرد در حالی که در یک مسافت طولانی پرواز و یا فقط نیاز به قدرت چرت زدن تا زمانی که شما رسیدن به مقصد خود را, خواب ابریشم ماسک (که می آید با خود ابریشم مورد) و 100 درصد ترمه پتو مجموعه ای مطمئن برای سوار شدن راحت تر است.

دیدن تصاویر بیشتر از این محدوده زیر. سر را به Tiffany & Co. سایت برای مشاهده و حتی بیشتر قطعات جدید.

Tiffany & Co. scented candles

حسن نیت ارائه میدهد از Tiffany & Co.

Tiffany & Co. pen

حسن نیت ارائه میدهد از Tiffany & Co.

Tiffany & Co. fragrance

حسن نیت ارائه میدهد از Tiffany & Co.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im