Our-Home-In-Minneapolis-talk-to-kids
شعله های آتش برخاستن از پاک کننده های فروشگاه در نزدیکی سوم پلیس حوزه در 28 مه سال 2020 در مینیاپولیس, مینه سوتا, در طول یک اعتراض به مرگ جورج فلوید. KEREM YUCE/گتی

شما می توانید در قرعه کشی یک خط بین نقطه ای که در آن پلیس کشته جورج فلوید و نقطه ای که در آن مینیاپولیس 3rd پلیس حوزه استفاده می شود قبل از آن را به زمین سوخته بود. در آن خط و در وسط وجود دارد نقطه ای که در آن زندگی می کنند من با فرزندان من است.

فرزندان من پوست سفید و بنابراین من است. اگر این اتفاق می افتد نه در اینجا که در آن ما زندگی می کنند من نمی توانم با اطمینان می گویند آنچه که من باید به آنها گفت در مورد آنچه اتفاق می افتد در مینیاپولیس. آنها فقط دو و چهار سال. شاید من نمی خواهد که به آنها گفت هر چیزی در همه. اما ما در اینجا زندگی می کنند و من تا به حال به آنها چیزی را.

من تا به حال به آنها بگویید چرا که دوچرخه خود را’ آموزش چرخ له meringues از خاکستر زمانی که آنها سوار است. من تا به حال به آنها بگویید که چرا ما باید برای بالا بردن صدای ما شنیده شود بالاتر از صدای هلیکوپتر وز وز آسمان ما. من تا به حال به آنها بگویید چرا که آن را درست انجام دهید.

مشکل این بود که چه می گویند. من نگران پیدا کردن کلمات. من نگران من می توانید آن را اشتباه است. من نگران آنقدر که من صبر کردم تا روز چهارم پس از جورج فلوید کشته شد و شروع به صحبت کردن به فرزندان من در مورد آنچه اتفاق افتاده است. من فکر می کنم که نگرانی در مورد حق بودن گاهی اوقات می تواند ما را متوقف کند از انجام حق. من نه حاضر به اجازه نگران من جلوگیری کنه.

یک چیز خنده دار اتفاق افتاده است زمانی که ما شروع به صحبت کنید. این چیزی است که من متوجه هر زمان که من صحبت کردن در مورد چیزی دشوار است با فرزندان من است. آنچه من متوجه شدم این است: فرایند پیدا کردن کلمات برای کودکان, فرایند ساخت حس از چیزهایی که برای آنها به من کمک می کند بیش از حد. پیدا کردن کلمات برای کودکان مستلزم آن است که من تقطیر پیچیدگی های جهان را به آنچه که ضروری ترین مورد آن است. آن را روشن آنچه مهم است.

***

ما شروع به صحبت کردن در حیاط پشت. من شگفت زده در چگونه از آن آسان بود برای پیدا کردن یک باز. هوا بوی راه آتش خواهد بود اگر آن را ساخته شده با لاستیک به جای چوب و فرزندان من فکر کردن در مورد آن است. گفتم بوی مجبور به انجام چیزی مهم است که من می خواستم به صحبت کردن در مورد.

وجود دارد چیزی است که با انصاف و من آغاز شد. آیا شما به یاد داشته باشید که ما در مورد راه که برخی از مردم به اشتباه فکر میکنند و درمان مردم ناعادلانه به دلیل رنگ پوست خود را? خوب در اینجا در محله ما کسی بود که درمان بسیار ناعادلانه. بسیاری از مردم می خواهید مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد دوباره. بسیاری از مردم در حال ایستادن برای آنچه درست است.

وقتی که من می گویند که کسی که ناعادلانه رفتار من به این معنی نیست که کسی صدمه دیده بود به دلیل رنگ پوست خود را. به نام کسی که صدمه دیده بود توسط جورج فلوید. جورج فلوید دوست داشت به بازی فوتبال مشغول به کار در یک رستوران و پوست او تیره.

چیز دیگری وجود دارد شما نیاز به درک. آن بود که افسران پلیس که صدمه دیده جورج فلوید. حق با شماست من گفت: من پیش دبستانی, افسران پلیس, قرار است برای کمک به مردم از آنها صدمه دیده است. من با شما موافقم من گفت: من فکر نمی کنم این افراد باید افسران پلیس دیگر یا.

متاسفانه این اولین بار نیست که چیزی شبیه به این اتفاق افتاده است. شده اند وجود دارد بسیاری از داستان های شبیه به این برای بسیاری از سال و افراد بسیار عصبانی هستند در مورد چگونه ناعادلانه این است. در این فیلم داخل رایلی خشم کمک می کند تا مطمئن شوید که همه چیز منصفانه است. این چیزی است که خشم در حال انجام است در حال حاضر به جز نه فقط یک فرد عصبانی است اما در کل جامعه ما عصبانی است. خشم کمک به ایجاد جامعه عادلانه تر.

چیز دیگری وجود دارد مورد خشم است که مهم است به یاد داشته باشید. شما می دانید که چگونه هنگامی که ما عصبانی هستند به ما می گویند که ما در منطقه قرمز? بخش مهمی از منطقه قرمز است که گاهی اوقات هنگامی که ما وجود دارد ما می توانیم احساس خارج از کنترل است و می تواند نا امن را با ما بدن. خوب است که اتفاق می افتد در حال حاضر به برخی از افرادی که در حال ایستاده تا برای آنچه درست است. آنها در منطقه قرمز و آنها احساس خارج از کنترل آنها صدمه دیده است برخی از ساختمان ها است. همین دلیل است که وجود دارد خاکستر خود سر و دود در بینی خود را و صدای آژیر و هلیکوپتر در گوش خود را.

من غمگین هستم که ساختمان های ما به قبل از آسیب بیش از حد. حتی اگر این طبیعی است که احساس غم انگیز است که این ساختمان ها صدمه دیده است و بسیار ناراحت است که یک فرد صدمه دیده بود و این که افراد دیگر صدمه دیده اند بسیاری از موارد به دلیل رنگ پوست خود را. مهم است به یاد داشته باشید که مردم همیشه مهم تر از همه چیز.

نکته خوب این است که بسیاری از مردم این را می دانند و بسیاری از مردم در محله ما و شهر ما و حتی کشور ما در حال پیوستن به هم به ایستادن برای آنچه درست است. وجود دارد بسیاری از راه های به ایستادن برای آنچه درست است. برخی از مردم در حال پیوستن به هم به اعتراض که جورج فلوید صدمه دیده بود. برخی از مردم در حال کمک به رفع این ساختمان که صدمه دیده است. برخی از مردم به اشتراک گذاری پول خود را. برخی از افراد با قرار دادن علائم و نوشتن کلماتی مانند “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.” خانواده ما در حال انجام است برخی از کسانی که همه چیز. همیشه وجود دارد چیزی است که شما می توانید انجام دهید. نکته مهم این است که برای انجام کاری.

***

به عنوان گفتگو با کودکان و نوجوانان تمایل به این گفتگو بود نه دقیقا یک خط مستقیم راه من آن را نوشته اند در اینجا. ویرایش برخی از چیزهایی که.

مثلا ما گاهی خودمان را بر روی ماه از کجا معلوم ماموت پشمالو کاوش های باستان شناسی خود را از 10 ، 000 سال پیش. در یک نقطه این ماه lark مورد نیاز است که ما از راه اندازی حیاط خلوت ما را به خیابان. به عنوان ما صحبت کردیم و سفر از طریق این محله که در آن همه ماجراهای ما شروع محله که در آن جورج فلوید کشته شد فرزندان من اشاره کرد هر دسته علف و غیره از خاکستر. آنها اظهار نظر در هر هلی کوپتر. آنها فریاد زد: برای هر نشانه ای در ویندوز و در حیاط و درختان و در و دیوار و بر روی پیاده رو. آنها آموخته شکل کلمه, “عدالت است.” ما در مورد آن صحبت کردیم و با هم کار کردیم به درک جهان ما.

من می دانم که ما درک ناقص است. من می دانم که من این گفتگو دقیقا درست است. گرفتن یک مکالمه در مورد نژاد, عدالت و انصاف دقیقا درست است و غیر استاندارد است. آنچه مهم است من فکر می کنم برای شروع صحبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im