از نمایشگاه آنلاین برای تجارت الکترونیک: گالری های هنری در حال تبدیل شدن به دنیای دیجیتال برای زنده ماندن Covid-19


Simphiwe Ndzube را “بسیاری از سکوت” (2019) و “منظور از فیل ها پس از باران (II-I)” (2019) موجود در
“سایت: دولت های پس انداز بانک.”

زمانی که Covid-19 pandemic مجبور ملت را گالری به بستن درهای خود را, هنر, نمایندگی درهم را به رقمی خود را در نمایشگاه و آغاز فروش آثار هنری آنلاین. هفت هفته در سوال این است: آیا تلاش های خود را سوژه متحرک از روبرو ؟

بر خلاف گذشته بحران—9/11, 2008 اقتصادی جهانی بحران—عامل تعیین کننده در حال حاضر است که خیلی نمی اندازه گالری اما آن دیجیتال nimbleness. کسانی که در حال حاضر شروع به crack the e-commerce code قبل از همه گیر هستند و جلوتر. دیگران در حال بازی یک بازی استرس زا از گرفتن و یا حتی انجام یک بار غیر قابل تصور—همکاری با ساتبی. هنوز هم در حالی که فروش به طور چشمگیری کاهش یافته و تقریبا در همه جا gallerists اصرار آنها نصب آتش فروش از موجودی و یا سرگرم کننده lowball ارائه می دهد بنابراین جمع امیدوار به انتخاب کنید تا یک معامله ریشتر نیاز به اتلاف وقت خود را.

David Zwirner با فضاهای در نیویورک و لندن و پاریس و هنگ کنگ راه اندازی یک نمایشگاه آنلاین برنامه در سال 2017 دادن به آن شروع به سر در تا بدانند چه نقش و چه چیزی نیست, با توجه به اسم آن بنیانگذار. “هنر می خواهد فضای فیزیکی پس از آن نوع متضاد و [Web] از گرفتن بروید” Zwirner گفت. “شما باید برای ایجاد یک تجربه است که کار می کند.”

شناخت که گالری ها نه تنها بازار بلکه “رایگان فرهنگ” Zwirner آغاز یک سری پادکست در سال 2018 است. او به سرعت یاد گرفته به اضافه کردن عناصر متنی به وب سایت خود را مانند کوتاه سفر-و-هنر مونتاژ فیلم در حال حاضر در Marcel Dzama صفحه (شامل هنرمند ماسک-پوشیدن پسر) و یک ویدیو مرور زمان از Dzama نقاشی آبرنگ. چه کلیدی در Zwirner نظر است که هنرمندان خلاق دخالت. “هنرمندان را به این فضا و اجرای آن با” او گفت:.

ترافیک به سایت شده است تا 500 درصد در طول خاموش کردن و 43 درصد از فروش از طریق Zwirner حاضر شده اند برای اولین بار مشتریان با توجه به این گالری. (بدون وجود یک “کلیک کنید برای خرید را فشار دهید.” خریداران هنوز به تصویب جمع اوری.) و در حالی که گالری درآمد پایین است—او گفت: او دل و روده گفته او نیمی از معاملات در واقع تا بیش از 10 درصد است. Zwirner حتی تا به حال موفقیت قرار دادن محموله آنلاین در دعوت نامه فقط فروم به نام منحصر به فرد کار می کند که در آن یک سال 1959 Josef Albers بوم به فروش می رسد برای $1.8 میلیون. “ما آن را راه اندازی در صبح و فروش آن در بعد از ظهر” Zwirner گفت:, و اضافه کرد که بر خلاف یک گالری آجر و ملات مشاهده خصوصی اتاق مشترک نسخه دیجیتال ایجاد انگیزه بسیار ادراک از رقابت.

Zwirner نیز مورد استفاده قرار دیجیتال خود را زرنگ و دانا برای کمک به کوچکتر گالری. این بهار او راه اندازی یک فرمت از سایت خود را به نام سیستم عامل که به ایجاد صفحات وب برای ده ها تن از گالری که فاقد منابع خود را به دیجیتال فشار در زمان دشوار است. هر یک از این مستقل گالری در نیویورک و لس آنجلس و لندن ویژگی های یک هنرمند از فهرست خود را و سپس دستگیره جمع آوری سوالات خود را—و درو 100 درصد از فروش خود را با هنرمند. Zwirner گفت که علاوه بر کمک به کسانی که گالری زنده ماندن این پروژه شده است “برای روحیه من عمل است.”

Hauser & Wirth نیز تجربه آنلاین و می داند که چگونه به تکیه به آنچه دیجیتال می کند—با استفاده از ویدئو مصاحبه و لمس شخصی مانند هنرمندان booklists لیست پخش و حتی رشید جانسون دستور غذا برای نوزاد دنده عقب—به یک بزرگتر داستان از یکی را پیدا کنید در یک گالری دیوارهای سفید. “ایده این است برای برقراری ارتباط نه تنها با واقعی کار می کند” گفت: Marc Payot رئیس جمهور از گالری اضافه کرد که وب سایت را مستقیم و بی واسطه یکی دیگر از توجه مهم است. “ما باید تشویق هنرمندان برای ارائه چیزی است که متصل به زمان حاضر است.”

دو مورد در نقطه: جانسون آنلاین, نمایشگاه, Untitled اضطراب قرمز نقاشی و جورج محل سکونت را نقاشی برای فاصله ارقامکه هر دو آثار برجسته ساخته شده در طول بیماری همه گیر. Payot گفت: این نشان می دهد با قیمت به $150,000 به سرعت به فروش می رسد. قبل از بحران حاضر را نشان می دهد باعث کمتر از 1 درصد از گالری فروش اما در حال حاضر تا حدود 20 درصد اشاره کرد. به طور کلی, هر چند, او گفت:, اولیه فروش در بازار کاهش یافته است تقریبا نصف.

George Condo's "Together and Apart" (2020)

جورج محل سکونت را “با هم و جدا” (2020) حسن هنرمند و Hauser & Wirth

در حدود 18 ماه پیش Hauser & Wirth شروع به توسعه مجازی واقعیت برنامه که Payot به عنوان یک کراس “در بین بازی های کامپیوتری و معماری ابزار” تا حد زیادی به عنوان یک دوستدار محیط زیست و تلاش برای کاهش سفر با دادن هنرمندان 3-D مشاهده گالری نمایشگاه فضاهای خال خال در سراسر ایالات متحده و اروپا و آسیا است. این Covid-19 بحران باعث گالری برای سرعت بخشیدن به آن جدول زمانی. هفته گذشته این پروژه با راه اندازی یک نمایشگاه از آثار خوانده شده را علامت برادفورد و الن گالاگر در میان دیگران در آینده آن فضا در منورکا است. آن را در حال حاضر قابل مشاهده با یک دستگاه منظم و یا یک هدست VR.

این یک نوآوری است که Payot انتظار خواهد outlast همه گیر. “برای ما آنچه جذاب است که مفهوم دسترسی—این ایده که یک دانش آموز در آسیا می تواند تجربه یک نمایشگاه بسیار نزدیک به واقعیت از تصاویر بر روی صفحه نمایش,” او گفت:.

اما آن را فقط به کرگدن چند ملیتی گالری نشان دادن قدرت است. فروش در دیترویت آزادی خیابان جمعی هستند و در واقع در طول این دوره تا حدودی غیر مستقیم محصول جانبی از این گالری بشردوستانه تلاش مؤسسین آنتونی کورتیس گفت. آزادی و خیابان با همکاری 29 هنرمندان برای تولید یک کتاب رنگ آمیزی با عنوان ما همه افزایش است که مزایای مواد غذایی و برنامه های هنر برای کودکان محلی در طول بحران. کورتیس نسبت افزایش در فروش به هر دو بازتاب خوبی خواهد شد و یک ترافیک عظیم سنبله به سایت برای خرید کتاب. “ما در واقع شلوغ در حال حاضر از ما تا کنون بوده است” کورتیس گفت: صدایی کمی خجالت با توجه به دردناک آب و هوا.

اما آزادی خیابان که در آن بخش عمده ای از فروش بین $15,000 $50,000 شد و در حال حاضر به خوبی می چرخاند دیجیتالی. چون دیترویت است هزينۀ در هنر معاصر جهان آن را در حال حاضر اقدامات برای ساخت یک بزرگتر جمع آوری پایه آنلاین. حدود 15 سال پیش در گالری شروع به توسعه سایت که به صورت دیجیتالی مکان های هنری در معماری قابل توجه اما خالی ساختمان محلی برای اثر دراماتیک است. برنامه لگد آوریل 1 با نمایشگاه مجموعه ای در دیترویت پس انداز بانک.

Daniel Arsham's "Bronze Eroded Venus de Milo" (2020), included in “SITE: State Savings Bank.”

Daniel Arsham را “برنز فرسایش Venus de Milo” (2020), موجود در “سایت: دولت های پس انداز بانک.” حسن هنرمند, کتابخانه, خیابان جمعی و Nicodim گالری. تصویر و رندر توسط جیمز Haefner

در حالی که گالری های دیگر از جمله Lehmann Maupin در حال ramping تا VR برنامه های غلبه بر دو بعدی و محدودیت های دیگر از وب سایت ثابت شده است مشکل تر برای برخی از.

“زن و شوهر اول از هفته, در حالی که برخورد با وجودی وحشت از ‘خواهد شد ما برای زنده ماندن؟,’ ما احساس بسیار احمقانه برای داشتن توسعه مجازی مشاهده اتاق گفت:” شان کلی که eponymous گالری در چلسی نشان دهنده مارینا آبراموویچ به اپرا تبدیل شد و Strumfi Wiley, در میان دیگران. اما در حال حاضر او ديپلمات دیجیتال پاسخ است. “افراد با درآمد قابل تصرف هستند که حداقل مجهز به مقابله با این فن آوری است. اگر شما در حال تلاش برای فروش $50,000 شی به 12 سال ، 72 ساله است ؟ آن را فراموش کرده ام.”

کلی برآورد فروش پایین 35 درصد است. نقطه شیرین برای بازار اولیه است 50.000 دلار به $200,000 او گفت: اما به گالری خود را نیز در هفت ارقام در برخی از معاملات. “غنی هنوز هم غنی,” او اضافه شده است.

در حالی که کسب و کار کاهش پیدا کرده است و به شدت در لوی Gorvy به حدود یک فروش یک هفته از مؤسسین دومینیک لوی گفت: چاشنی جمع هم از این فرصت برای نزدیک شدن به آثار آنها طولانی آرزو و گالری به فروش می رسد با این نسخهها کار برای بیش از 5 میلیون دلار در هر طول به طور موقت خاموش کردن.

اما لوی که عمل فضاهای در بالای سمت شرق و در لندن و هنگ کنگ و زوریخ باقی می ماند ديپلمات که دیجیتال قادر خواهد بود به انتخاب کنید تا شل برای بسیاری از گالری ها در طول این بحران است. هنر وب سایت او گفت: فقط همین حالا نسبت به پیچیده VR تجربه می گویند اخیر فقط دعوت Fortnite رویداد با یک Travis Scott عملکرد. حتی با برخی از موفقیت فروش آثار در گالری را آنلاین مشاهده اتاق های پیشرفته با ویدئو و موسیقی—لوی گفت: “شما نیاز به آن را ببینید [فرد]. شما نیاز به آن را احساس کنید.”

با این وجود لوی مانند دیگر gallerists مصاحبه همچنان صعودی و اصرار دارد که زمانی که گالری بازگشایی آنها را ارائه بسیار مورد نیاز پناهگاه که در آن مردم “را می توانید در کتاب و هنر باید یک کنیاک و گفتگو هشت پا از هم جدا است.”

“درگیر بودن با هنر,” او گفت: “جان سالم به در هر عصر و هر جنگ و هر بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im