از E-Bikes به کلاه: Selfridges جدید, دوچرخه سواری, فروشگاه همه چیز شما نیاز به مدرن سوار

Selfridges تصمیم گرفته است به تغییر چرخ دنده ها و به e-دوچرخه بازی. قرن-فروشگاه قدیمی فقط تبدیل آن یاد گوشه مغازه را به یک دوچرخه سوار بهشت شامل همه آخرین و بزرگترین دو چرخ.

ایجاد شده در همکاری با Smartech پاپ آپ مشرف یکی از شلوغ ترین خیابان ها در لندن است و از امروز تا 16 اوت. همهجانبه فضای jampacked با اینده تجربی tech در عین حال هنوز هم همه جذابیت یک فروشگاه دوچرخه.

برای دو هفته آینده آن را به نمایش گذاشتن برخی از نوآورانه ترین دوچرخه و تجهیزات دوچرخه سواری در بازار امروز است. Standouts شامل زن و شیک Angell e-دوچرخه (از $2,390) که وزن آن بیش از 30 پوند تاشو Smacircle که مناسب می تواند در یک کوله پشتی (تقریبا $1,499) و پیشگامانه ، O.L ورزش دوچرخه (حدود 3000$) است که گفت: شما را به شدت بالا تمرین فقط در 40 ثانیه.

نیز وجود دارد موجی از high-end موتور سیکلت های برقی در ارائه (با شروع در $12,735) به علاوه کلاسیک دو چرخ از Veloretti و یوزپلنگ. وجود دارد و حتی بزرگسالان و کودک به اندازه پنی-farthings برای grabs. البته این فروشگاه دارای مقدار زیادی از activewear و لوازم جانبی اگر شما در حال حاضر باید دوچرخه خود را و فقط نیاز به انتخاب یک لباس جدید کلاه یا ماسک. ممکن است به ما نشان می دهد جدید Hövding کیسه هوا یقه و کلاه (قیمت $540) که بنا به گزارش بهترین جذب شوک در جهان است.

همیشه در حال تغییر گوشه مغازه قبلا همکاری با آرایه ای از نام های لوکس, برچسب ها, مانند باربری و گوچی و آن را به تازگی قرار دارد آرزو درجه دیور. اما این می تواند محبوب ترین پاپ آپ در عین حال به عنوان e-دوچرخه سواری شور همچنان به گسترش در سراسر جهان است. در واقع استرالیایی را خریداری برخی از 1.3 میلیون دوچرخه در طول این مستند که قبل از راه اندازی این فروشگاه.

“وجود دارد نمی تواند در یک زمان بهتر برای باز کردن دوچرخه در فروشگاه Selfridges گفت:” راب اسمیت سر از مشارکت در Smartech. “همانطور که ما از ظهور مستند را دیده ایم افزایش تمرکز بر بهداشت و سلامتی مراقبت از محیط زیست و از همه مهمتر ایمنی. E-دوچرخه صحبت می کنند به همه این نگرانی ها و مشتریان می توانید انتظار برای پیدا کردن ویرایش نهایی از نوآورانه ترین مارک های فردا را امروز.”

دوچرخه در فروشگاه Selfridges باز خواهد شد از تاریخ 22 اوت 16.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de